Hr. Králové – Letohrad | 4:3 (kon.) | | | Rakovník – Pardubice | 3:5 (kon.) | | | Sudoměřice – Ústí n/L | 3:2 (kon.) |
Most – Plzeň | 6:2 (kon.) | | | Kert Park Praha – Kladno | 5:3 (kon.) |
Svítkov – N. Strašecí | 4:3 (1:0 po s.s.) |
Jirkov – Lev Litvínov | 0:0 (odl.) |
konec
HBC Hradec Králové 1988
4:3
(1:2, 0:0, 3:1)
SK Hokejbal Letohrad
Ondřej Novotný
Branky a nahrávky:
3. Novák, 35. Fišer, 36. Hudeček, 40. Ježek (Hudeček) – 9. Jakub Cvejn (Věchet), 11. Jakub Cvejn (Faltus, Věchet), 43. Běloušek (Jakub Cvejn)
Rozhodčí:
Diváci:
Neproměněná penalta:
HBC Hradec Králové 1988:
Biegl (Vaněk) – Švanda, Jiřík (C), Pekárek, Šimek, Hrabica, Veselý, Mlázovský – Šimůnek, Mitra, Tesař, Ježek, Svoboda, Hudeček, Černý, Novák, Fišer, Fanderlík, Bacovský.
Náhradníci:
Trenér:
SK Hokejbal Letohrad: Šimara (Šupík) – J. Hejtmánek, Anýž, Böhm, Vychytil, Krejsa, Teplý, Lajčiak, Halbrštát (C), J. Lux, Košťál, J. Cvejn, Häusler, Věchet, Běloušek, O. Lux, Holec, Faltus.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
SK Hokejbal Letohrad: Šimara (Šupík) – J. Hejtmánek, Anýž, Böhm, Vychytil, Krejsa, Teplý, Lajčiak, Halbrštát (C), J. Lux, Košťál, J. Cvejn, Häusler, Věchet, Běloušek, O. Lux, Holec, Faltus.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
A tak tu máme zápletku jako hrom! Od levé strany mantinelu prošel před branku aktivní Jakub Cvejn, nahrál na hůl ONDŘEJE BĚLOUŠKA, jenž snad ani nemohl s nabídnutou příležitostí pohrdnou – 4:3! Čekají nás tak ještě hodně zajímavé necelé tři minuty. Nebo více?
Ovšem všechno je jinak! Skvělou práci předvedl Miloslav Hudeček, který se míčku ujal v levém rohu hřiště, rychle obešel prostorem za brankou do druhého rohu, odkud vypálil na přední tyč, kde už si věděl rady rychle dorážející JAKUB JEŽEK – 4:2!
A máme tu druhé otočení vývoje skóre v utkání! Tentokrát v podání domácích, kteří po necelé minutě a půl dávají další branku! Z pravé strany střílel zřejmě Mitra, jehož pokus ještě Šimara dokázal vyrazit. Ovšem jen do prostoru, kam si rychle doběhl MILOSLAV HUDEČEK, který už nedal nikomu z hostů šanci – 3:2!
Je vyrovnáno! JAN FIŠER obdržel do pravého kruhu míček, následně šel sám na bránu a vymetl pavučinku v levém rohu hostující branky – 2:2!
Územní převaha hostující týmu i nadále pokračuje a je z toho tak rychlá otočka vývoje zápasu! Miroslav Věchet opět zpoza branky poslal míček tentokrát podél mantinelu do pravého křídla na hůl Filipa Faltuse, který hned oslovil JAKUBA CVEJNA. Ten se ani nyní nemýlil a je to tak 1:2!
Jeleni se usadili v útočné třetině a Hradec měl tak dlouho problém získat míček zpět do své moci, až se nakonec dostalo na přihrávku Miroslava Věcheta zpoza branky a prudkou koncovku nehlídaného JAKUBA CVEJNA stojícího metr před brankovištěm- 1:1!
Hostující obrana nyní zcela dovolila domácím udělat vše podle jejich představ, takže se před brankou uvolnil PETR NOVÁK a zakončil bezpečně za záda gólmana – 1:0!