Nymburk – Žďár n/S 0:1 (0:1 po s.n.) | Havlíčkův Brod – Mor. Budějovice 6:4 (kon.) | Dvůr Králové n. L. – Trutnov 3:1 (kon.)
Hodonín – Poruba 2011 5:3 (kon.) | Opava – Kopřivnice 3:0 (kon.) | Val.Meziříčí – Nový Jičín 6:3 (kon.)
Písek – Tábor 0:6 (kon.) | Bílina – Děčín 2:7 (kon.) | Sokolov – Vrchlabí 5:6 (kon.)
Most – Jablonec 1:5 (kon.) | David Servis – Kolín 4:1 (kon.) | Pelhřimov – Klatovy 6:2 (kon.)
Letňany – Kobra 2:5 (kon.)
konec
SHK Hodonín
5:3 (1:1, 2:1, 2:1)
HC RT TORAX Poruba 2011
Sobota 16.09.2017, 17:00 • Zimní stadion Václava Nedomanského, Hodonín • 2. liga skupina Východ (ČR) • 3. kolo
Předzápasové kurzy: 2.1 4.5 2.42
Partner:
   
  Ode mě je to pro dnešek vše. S konstatováním, že Drtiči vyhrávají i třetí zápas s zůstavají stoprocentní se s vámi loučím a přeji hezký zbytek víkendu. Na počtenou! (21:14:13)
   
  Ve třetí třetině stejně jako v té druhé padly tři branky. Za Hodonín se prosadili Michal Romančík a následně Petr Jurča. Na konečných 5:3 upravoval v poslední minutě porubský Samuel Ollender.
  Domácí Hodonín ve šlágru kola porazil ostravskou Porubu

   
  Konec zápasu.
   
  59:15
  Poruba právě vstřelila branku!
  Hosté jsou v útoku aktivní a podařilo se jim vstřelit ještě jednu branku! Po pěkné akci se prosadil SAMUEL OLLENDER, když využil Adamovu přihrávku. Asistence: Luboš Adam.
   
  58:29
  Kalužovu střelu tečoval Kužílek, Haloda nemusel vůbec zasahovat.
   
  57:41
  Dreslerovu střelu od modré chytil Ondřej Haloda do lapačky.
   
  56:57
  Drtiči právě vstřelili branku!
  Jsou to ale domácí hokejisté, kteří se radují ze vstřelené branky! Na levé straně se položil Kadlecovi do střely jeden z hostujících obránců, Jakub Kadlec se ale neukvapil, udělal kličku a před bránou našel PETRA JURČU, který střelu z první usměrnil ke vzdálenější tyči mimo Kůdelův dosah! Asistence: Jakub Kadlec, Michal Romančík.
   
  56:35
  Jiří Zdeněk na sebe natáhl obránce a předložil puk Vladimíru Lukovi. Ten se napřáhl a nebezpečnou střelou těsně minul hodonínskou bránu, za Halodou jenom zaduněl mantinel!
   
  55:00
  Hosté přitvrzují v osobních soubojích a soustředí se hlavně na útočnou fázi. Jejich chuť ke vstřelení kontaktní branky je znatelná!
   
  53:37
  I tentokrát byl úspěšnější brankář! Jakub Sajdl se rozhodl pro střelu mezi betony, Hynek Kůdela si mezírku mezi chrániči pohlídal!
   
  53:37
  Do samostatného úniku se dostal Jakub Sajdl a ještě byl faulovaný. Stejně, jak tomu bylo na opačné straně, je nařízeno trestné střílení!
   
  52:35
  Hra se přerušuje pro přihrávku rukou. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
   
  52:01
  Drtiči dvakrát vyhodili přes všechny čáry. Polovina přesilovky je pryč, Poruba začíná znovu od vlastní brány.
   
  51:01
  Vyloučení v týmu SHK Hodonín (Venclík – 2 min., držení protihráče).
   
  49:26
  Drtiči právě vstřelili branku!
  Hodonín využívá přesilovou hru! Dlouhou dobu se nemohli domácí dostat do útočného pásma. Kůdela udělal velkou chybu, kdy při rozehrávce trefil Vaňkovu hůl a MICHAL ROMANČÍK trefil prázdnou klec. Asistence: Vaněk.
   
  48:15
  Po sérii přihrávek si sjel Jan Sedlák do pravého kruhu a když dostal puk, okamžitě pálil. Jeho střela směřovala do středu brány a Kůdela tak bez větších problémů tento pokus chytá.
   
  47:31
  Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba 2011 (Dresler – 2 min., nedovolené bránění).
   
  47:14
  Nepřesné rozehrávky hostů málem využil Romančík, který se chopil kotouče a z otočky vystřelil. Kůděla se však nenechal zaskočit.

  Ivan Hochman

  Branky a nahrávky: 3. Černohous, 31. Kuba (Peslar, Černohous), 34. Kadlec (Hložánek, Sedlák), 50. Romančík (Vaněk), 57. Jurča (Kadlec, Romančík) – 20. Luka (Káňa, Dresler), 21. Luka (Káňa, Dresler), 60. Ollender (Adam)


  SHK Hodonín: Haloda O. (Štěpanovský) – Miklík, Mojžíš (A), Sedlák, Žabčík, Peslar, Haloda M., Kobylík, Kužílek, Polesný – Jurča, Vaněk, Romančík – Matula, Peš (C), Sajdl (A) – Kadlec, Kuba, Hložánek – Černohous, Venclík

  Trenéři: Stanislav Beťko, Jan Prčík

  HC RT TORAX Poruba 2011: Kůdela (Kubáň) – Dresler (A). Slavík, Janota, Kaluža, Popela, Grebenyuk, Puškár, Adam – Ballner, Fojtík, Schwarz – Zdeněk (A), Ollender, Haas – Zachar (C), Káňa, Luka – Gelnar, Chomič

  Trenéři: Tomáš Sršeň, Aleš Flašar

  Rozhodčí: Held – Maloušek, Maťašovský