Pardubice – Znojmo 10:5 (kon.) | Ostrava – Mladá Boleslav 3:6 (kon.) | Střešovice – Florbal Ústí 8:2 (kon.)

59:53
    Vyloučení v týmu 1. SC TEMPISH Vítkovice (Jan Jastřembský – 2 minuty, Vrážení zády do soupeře).

59:49
    Vítkovice dnes extrémně pomáhají svému gólmanovi, když blokují více než 50 % všech střel. Gurkovský je v šatně určitě pochválí.

59:19
    Otrokovice stále v šesti. Zakončení se domácímu týmu ale vůbec nedaří. Gurkovský si nepřipsal zákrok už nějakou tu minutu.

58:57
    Marek Zapletal dostal od jednoho ze svých spoluhráčů výbornou přihrávku, jenže místo dělové rány promáchl.

58:33
    Michal Nagy se dostal do menší rozepře s Josefem Rýparem. Celou situaci musí uklidňovat až rozhodčí.

58:03
    Otrokovice zkouší hru šesti proti čtyřem! Domácí potřebují ke zdramatizování zápasu rychlou branku.

58:02
    Vyloučení v týmu 1. SC TEMPISH Vítkovice (Marek Bräuer – 2 minuty, Hrubost).

57:45
    Otrokovice sehráli celou situaci poměrně dobře, jen tomu scházelo lepší zakončení. Střela Lukáše Pešata totiž skončila pouze ve zdi hráčů.

57:41
    Otrokovice mají k dispozici standardní situaci a bezprostřední blízkosti vítkovické brány!

57:26
    Střela Matěje Kostky končí pouze za mantinelem. Rozehrávat budou Vítkovice z vlastního rohu.

56:51
    V posledních minutách utkání jsou více aktivnějšími na hřišti domácí, kteří se snaží tlačit do šancí. Hosté mi připadají hodně pasivní.

54:58
    Otrokovice právě vstřelily branku!
    Že by přece jen drama na závěr utkání? Vítkovice nechaly za sebou zcela zapomenutého TOMÁŠE SOVJÁKA, kterého výborně našel Karel Ťopek. Sovják si následně vykoupal Gurkovského a pohodlně míček uklidil do prázdné brány. Asistence: Karel Ťopek.

54:53
    Rychlé přečíslení ale skončilo ještě dříve než začalo, neboť zadovka Josefa Rýpara nenašla svého adresáta.

54:21
    Střelu Matěje Kostky zablokoval jeden z obránců Vítkovic. Ihned po zablokovaném pokusu se hosté hrnou do brejku.

53:31
    Dnešní utkání sleduje 312 diváků.

52:08
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Hosté utíkají do čtyřbrankového trháku! Po rychlém přečíslení se prosadil opětovně kanonýr LUKÁŠ HÁJEK, pro kterého to byl už pátý kanadský bod v zápase. Asistence: Ladislav Gál.

51:38
    Lukáš Hájek se snažil překvapit domácího gólmana ranou z poměrně velkého úhlu. Radovan Michaljovič byl však připraven na svém místě.

50:49
    Otrokovice si po delší odmlce dokázaly vytvořit tlak na vítkovickou bránu. Přihrávají si na polovině soupeře, ale bez zakončení gól nedají.

Štěpán Hladký

Branky a nahrávky: 6. Sovják (Pešat), 31. Pešat (Mich. Nagy), 39. Zapletal (Mich. Nagy), 55. Sovják (Ťopek) – 1. Jan Šebesta (Hájek), 11. Rýpar (Hájek), 21. Rýpar (Firda), 25. Vilím (Delong), 27. Firda (Hájek), 40. Hájek (Firda), 53. Hájek (Gál)

PSG Panthers Otrokovice: Michaljovič (Malina) – Ťopek, Švajný, Kostka, Mich. Nagy, Szweda – Sovják, Jurčík, Zapletal – Koníček, Mar. Nagy, Rozumek – Pešat, Kittel, Kvapil – Vykopal, Petřík, Čevela.
    1. SC TEMPISH Vítkovice: Gurkovský (Souček) – Nehera, Jastřembský – Firda, Jan Šebesta, Vilím – Rýpar, Gál, Děček – Hájek, Bräuer, Hubálek – Delong, Němec, Jurdzin – Besta.

Rozhodčí: Sýkora Radim, Tkáč Miroslav