Benátky n/J – Motor ČB 3:0 (kon.) | Vsetín – Přerov 1:3 (kon.) | Třebíč – Kladno 3:2 (po pr.)
Prostějov – Havířov 3:1 (kon.) | Kadaň – Slavia 3:6 (kon.) | Frýdek-M. – Litoměřice 5:3 (kon.)
SK Horácká Slavia Třebíč
3:2 (1:0, 0:1, 1:1 - 1:0)
Rytíři Kladno
Středa 20.09.2017, 17:30 • MANN + HUMMEL ARENA • Chance liga • 4. kolo

64:38
    Horácká Slavia právě vstřelila branku!
    A Třebíč je tím šťastným týmem, který dokázal ještě v prodloužení dát rozhodující branku. Tím hráčem je ROMAN ERAT, který dokázal propálit Kopřivu. Asistence: Luboš Horký.

63:17
    Vyloučen hráč číslo 20 Roman Přikryl (KLA) na dvě minuty – hákování.

59:41
    Kladno právě vstřelilo branku!
    A přichází rychlá odpověď na straně Kladna! Rychlou akcí a střelou překvapil Karla Vejmelku TOMÁŠ KAUT a srovnal stav na 2:2. Asistence: Kloz, Tůma.

59:28
    Krásně nyní projel středním pásmem MICHAL VODNÝ, který dokázal sám projet až před Kopřivu a dostat puk až do jeho svatyně svojí nepříjemnou střelou! Asistence: bez asistence.

55:04
    Vyloučen hráč číslo 17 Tomáš Redlich (KLA) na dvě minuty – hákování.

46:56
    Vyloučen hráč číslo 11 Filip Hrál (TRE) na dvě minuty – sekání.

40:01
    Vyloučen hráč číslo 5 David Malec (TRE) na dvě minuty + 10 minut – hrubost.

40:01
    Vyloučen hráč číslo 66 Lukáš Vágner (TRE) na dvě minuty – hrubost.

40:01
    Vyloučen hráč číslo 77 David Štich (KLA) na dvě minuty – hrubost.

40:01
    Vyloučen hráč číslo 19 Martin Lenďák (KLA) na dvě minuty – napadení.

Před střídačkou hostů se nyní po ukončení druhé třetiny rozpoutala ještě krátká rvačka! Až na pár pohlavků a zásahu rozhodčích se však nic zásadního neodehrálo. Jestli se bude nastupovat s tresty na začátku třetiny se dozvíme již po přestávce.

37:15
    Vyloučen hráč číslo 28 David Kružík (KLA) na dvě minuty – držení protihráče.

37:15
    Vyloučen hráč číslo 7 Václav Půža (TRE) na dvě minuty – sekání.

30:08
    Kladno se po skončení přesilovky dostalo do gólové šance, kterou také proměnilo! PETR HOŘAVA dokázal puk sklepnout za záda Vejmelky. Asistence: Kloz.

28:03
    Vyloučen hráč číslo 20 Tomáš Havránek (TRE) na dvě minuty – podražení.

27:25
    Horký se pokusil vyhodit puk ze své obranné třetiny, to se mu daří a dopředu může startovat Havránek, který mířenou střelu do levého růžku při samostatném nájezdu nedokázal dokončit a přerušil ho svojí lapačkou Kopřiva. Nyní měli Rytíři štěstí.

19:45
    Před Kratochvílem se objevila úplně volná brána, nedokázal však puk sklepnout za záda Kopřivy. A ihned poté stejná situace se stejným hráčem a opět neúspěšně. Nyní měli hosté štěstí!

18:11
    Vyloučen hráč číslo 77 David Štich (KLA) na dvě minuty – držení protihráče.

11:43
    Vyloučen hráč číslo 28 Daniel Kružík (KLA) na dvě minuty – podražení.

06:33
    Třebíč nyní využívá situace, která se odehrála před Kopřivou, kdy LUBOŠ HORKÝ krásně vyčistil levý růžek brány hostů. Asistence: Roman Erat.

Jan Míšek

Branky a nahrávky: 7. Horký (R. Erat), 60. Vodný, 65. R. Erat (Horký) – 31. P. Hořava (J. Kloz), 60. T. Kaut (J. Kloz, D. Tůma)

SK Horácká Slavia Třebíč: Vejmelka (Jekel) – Půža, L. Vágner, D. Mikyska, F. Král, Hort, Čejka – Horký, Dolníček, R. Erat – Vodný, T. Havránek, Jan Wasserbauer – Kristl, R. Zohorna, Malec – Kratochvíl, Tadeáš Král, Kusko.
    Rytíři Kladno: Kopřiva (Cikánek) – F. Matula, P. Hořava, Štindl, Kehar, Štich, Lenďák – D. Tůma, Machač, J. Kloz – J. Strnad, R. Přikryl, Svedlund – T. Kaut, Zikmund, Kružík – Kubík, Redlich.

Rozhodčí: Skopal, Kostourek – Krátký, Polák