Sampdoria – AC Milán 2:0 (kon.) | Cagliari – Chievo 0:2 (kon.) | Crotone – Benevento 2:0 (kon.)
Hellas Verona – Lazio 0:3 (kon.) | Inter – Janov 1:0 (kon.) | Sassuolo – Bologna 0:1 (kon.)
Fiorentina – Atalanta BC 1:1 (kon.)
US Sassuolo Calcio
0:1 (0:0)
Bologna FC
Neděle 24.09.2017, 18:00 • Mapei Stadium, Reggio Emilia • Italská Serie A • 6. kolo

To je ode mě pro dnešek vše. Na shledanou u nějakého dalšího online přenosu! (19:53:36)

Bologna vítězí v Sassuolu 1:0 zásluhou Okwonkwa, který se prosadil z dorážky v 89. minutě. Hosté využili přesilovku, kterou jim v 80. minutě nabídl vyloučený Magnanelli. Nutno říct, že Bologna měla po celý druhý poločas více ze hry a za vítězstvím šla mnohem více než Sassuolo, které bylo aktivnější jen v úvodu zápasu.

90+4

90+4
    Bologna drží balón na útočné polovině a čeká na závěrečný hvizd.

90+3
    Falcinelli se dostal do zakončení, ale jeho přízemní rána minula hostující bránu.

90+1
    Žlutou kartu dostává Godfred Donsah (Bologna FC).

90+1
    Nastavují se čtyry minuty.

90
    Žlutou kartu dostává Orji Okwonkwo (Bologna FC).
    89. Orji OKWONKWO - 0:1

89
    Bologna právě vstřelila branku!
    Hosté se dočkali! Petković vyslal přízemní kolmicí do tutovky Palacia, kterého ještě Consigli dokázal vychytat, jenže na následnou dorážku z kopačky ORJI OKWONKWA už neměl nárok dosáhnout.

88
    Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Andrea Poli, přichází Saphir Taïder.

86
    Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Sebastien De Maio, přichází Orji Okwonkwo.

86
    Hostující obrana centr bez potíží odvrátila a dopředu už se vydává opět Bologna.

85
    Žlutou kartu dostává Andrea Poli (Bologna FC).

85
    Domácí se dostali do ojedinělého protiútoku, který končí faulem ze strany hostů, takže následuje standardka pro Sassuolo.

84
    Domácí už se soustředí jen a pouze na obranu. Bologna trpělivě kombinuje, ale stále se ji nedaří nic vymyslet.

83
    Žlutou kartu dostává Erick Pulgar (Bologna FC).

82
    Hosté drží domácí tým pod tlakem, ale zatím se nemohou dostat do zatažené obrany Sassuola.

80
    Domácí Francesco Magnanelli teď zbytečně fauloval za žlutou kartu a jelikož je to jeho druhá, znamená to oslabení pro Sassuolo! Domácí budou zbytek zápasu dohrávat v desíti.