Liberec – Davos 4:3 (kon.) | Wolfsburg – Salzburg 4:5 (kon.) | JYP – Něman Grodno 3:2 (1:0 po s.n.)
Mnichov – Brynäs 2:3 (kon.) | HV71 – Třinec 2:1 (3:1 po s.n.) | Frölunda – Gap 5:1 (kon.)
Esbjerg – Mannheim 2:6 (kon.) | Kometa Brno – Malmö Redhawks 5:4 (po pr.) | Vienna Capitals – Zug 5:3 (kon.)
Cracovia – IFK Helsinky 0:6 (kon.) | EC-KAC – Zürich 2:1 (po pr.) | Cardiff – Växjö 5:1 (kon.)
Nottingham – TPS 2:0 (kon.)
Nottingham Panthers
2:0 (0:0, 2:0, 0:0)
TPS Turku
Úterý 03.10.2017, 20:00 • Motorpoint Arena, Nottingham • Hokejová Liga mistrů • Skupina F

Je konec, Motorpoint Arena slaví, neboť se Nottingham stal historicky prvním týmem, který postoupil do vyřazovacích bojů CHL. O utkání samotném rozhodly dvě minuty na konci druhé třetiny, kdy skórovali Shalla a Mokshantsev. Ač v třetí třetině se TPS snažilo zápas zdramatizovat, nepovedlo se to a pro Turku tak soutěž končí bez ohledu na odvetu v domácím Gatorade Centre. S přáním hezkého zbytku večera a příjemným startem zítřejšího dne se s vámi loučí Tomáš Kalas. (22:25:25)

59:59
    Své představení zakončil Garnett výborným zákrokem, když v poslední chvíli vsunul vyrážečku do prázdné branky a zabránil gólu!

59:51
    Brown raději ihned po buly zalehl puk, trest žádný nepřišel.

59:34
    Domácí navíc vyhazují, hosté už to budou mít těžké. Reunanen se navíc moc unáhlil při střelbě a puk skončil v ochranné síti.

59:30
    Vše ale uklidňuje Garnett, který si sebral puk ze vzduchu.

59:20
    Hosté obehrávají domácí a dostávají je pod tlak.

59:03
    Oddechový čas pro hosty. Navíc jdou do šesti!

59:03
    Vyloučení v týmu Nottingham Panthers (Sauve – 2 min., faul kolenem + 2 min., faul kolenem). Celkem zbytečný zákrok na Karvonena, víceméně už mimo hru.

58:11
    Domácí dost riskovali, když si nahrávali před brankou pod dohledem 2 hráčů z finského týmu.

57:05
    Do útočného pásma vyjel po dlouhé době domácí tým, konkrétně Betteridge, ten pouze puk vyhazuje a jede střídat.

55:45
    Turku musí hrát vabank, pokud chtějí hrát o postup. Jejich tlak sklouzává ale do platonického a Panteři nemají moc starostí s obranou.

55:12
    Střelu z hole Nurmiho nyní blokovaly brusle domácího obránce.

53:58
    Nyní gól sice padl, jenže nemůže být uznán, a to z toho důvodu, že Mosey si vyšlápl na Pajuniemiho a oba skončili po souboji v útočném pásmu, což bylo horší pro TPS, neboť vznikl ofsajd.

53:51
    Křižná přihrávka od Tetlowa byla zachycena hostující obranou.

53:26
    Mosey nevěděl co s pukem, tak vymyslel nahození téměř z nulového úhlu. A ono to nadělalo problémy Setänenovi, ne že ne.

52:53
    Nutno říci, že i přes dvougólové vedení Nottinghamu je atmosféra spíše jako v divadle.

51:55
    Virtuho při střele zradilo náčiní, čehož využili britští hráči, kteří otáčí hru do útoku, což jim naprosto vyhovuje.