Liberec – Davos 4:3 (kon.) | Wolfsburg – Salzburg 4:5 (kon.) | JYP – Něman Grodno 3:2 (1:0 po s.n.)
Mnichov – Brynäs 2:3 (kon.) | HV71 – Třinec 2:1 (3:1 po s.n.) | Frölunda – Gap 5:1 (kon.)
Esbjerg – Mannheim 2:6 (kon.) | Kometa Brno – Malmö Redhawks 5:4 (po pr.) | Vienna Capitals – Zug 5:3 (kon.)
Cracovia – IFK Helsinky 0:6 (kon.) | EC-KAC – Zürich 2:1 (po pr.) | Cardiff – Växjö 5:1 (kon.)
Nottingham – TPS 2:0 (kon.)
Comarch Cracovia
0:6 (0:1, 0:3, 0:2)
IFK Helsinky
Úterý 03.10.2017, 19:30 • Sztuczne lodowisko im. Adama • Hokejová Liga mistrů • Skupina G

To je dnes ode mě vše, děkuji za pozornost. (21:44:11)

Nakonec toto utkání skončilo jasným vítězstvím Helsinek. První třetina byla ještě vyrovnaná, ale prosadil se Niklas Nordgren. Ovšem od druhé třetiny už bylo vše v režii finského týmu, kdy vstřelil hned tři góly. A poslední třetina se už jenom tak dohrávala, přičemž Niklas Nordgren zkompletoval hattrick a pomohl tak svému týmu k jasné výhře 6:0.

59:02
    Joonas Rask se v oslabení řítil sám na bránu, ale gól nedal!

58:40
    Vyloučení v týmu IFK Helsinky (O'Connor – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

58:20
    Engbreg se řítil po levé straně, ale přihrát nedokázal.

58:02
    Ofsajd hostů.

57:03
    Wajda zkusil vypálit z pravé strany, ale brankář byl připraven.

56:31
    Hosté jsou stále aktivní a rádi by vstřelili i sedmý gól. Domácí by se už nejraději viděli v šatně.
    54:52 NORDGREN - 0:6

54:52
    Helsinky právě vstřelily branku!
    Tak přece jenom dává hattrick! Micke Asten poslal puk na NIKLASE NORDGRENA a ten sám u levé tyčky vstřelil puk do brány. Asistence: Asten.

52:57
    Hosté stále tlačí domácí hráče v jejich pásmu.

52:40

51:24
    Petrell vyslal dobrou ránu, ale v bráně neskončila.

50:40
    Vyloučení v týmu ComArch Cracovia Kraków (Zygmunt – 2 min., příliš mnoho hráčů).

49:40
    Niklas Nordgren málem přidal svůj třetí gól v zápase, čímž by zkompletoval hattrick. Puk si dal na levou stranu a bekhendem zakončoval, ovšem Radziszewski předvedl skvělý zákrok!

48:49

48:36
    Komerční přestávka.

Michal Raška

Branky a nahrávky: 4. Nordgren (Haataja), 32. Kaski, 35. Carlsson (Thorell, Tamminen), 37. Nordgren (Teppo, Haataja), 41. Carlsson, 55. Nordgren (Asten)

Comarch Cracovia: Radziszewski (Luba, Kowalowka) – Szurowski, Zíb, Bryniczka, Kruczek, Novajovský, Wajda, Rompkowski, Dutka, Noworyta – Kalus, da Costa, Sýkora – Kapica, Bryniczka, Urbanowicz – Domogala, Dziubinski, Šinágl – Drzewiecki, Zygmunt, Slabon
    IFK Helsinky: Halonen (Bäckström) – Salmela, Eronen, Kaski, Finley, O'Connor, Salmi, Teppo, Ulander –Rask, Tyrvainen, Petrell – Haataja, Nordgren, Asten – Tamminen, Carlsson, Thorell – Engberg, Kulmala, Hamalainen

Rozhodčí: Robin Šír, Tomasz Radzik – Mariusz Smura, Wojciech Moszczyński