Orange 20 – Detva 4:1 (kon.)
HK Orange 20
4:1 (1:1, 1:0, 2:0)
HK Detva
sk Úterý 03.10.2017, 17:00 • ZŠ Piešťany - Easton Aréna • Tipos Extraliga (SR) • 8. kolo

Ja vám ďakujem za pozornosť a prajem ešte príjemný zvyšok večera. (19:38:22)

Mladíci získavajú ďalšie tri body do tabuľky po víťazstve 4:1. Dnes si to odskákala Detva, ktorá Durného prekonala iba raz. Skóre zápasu otvoril aj uzavrel Vladimír Vybiral, hráčom stretnutia je ale spomínaný brankár Durný. Mladý brankár opäť raz podržal svojich spoluhráčov nad vodou, keď si pripísal 43 úspešných zákrokov. Hráči spod Poľany zostávajú jasne poslední s jediným bodom na konte z deviatich duelov.

59:44
    Posledné sekundy zápasu, Detva zahanbujúco prehrala.

59:15
    Dnešné stretnutie sleduje 161 divákov.
    59:02 Vladimír VYBIRAL - 4:1

59:02
    HK Orange 20 dalo gól!
    Larose sa dostal na lavičku, Vašaš poslal puk do stredného pásma, kde bol osamotený VLADIMÍR VYBIRAL. Vybiral si vychutnal svoj druhý gól v stretnutí, dvadsiatka vyhrá štvrtý zápas v tomto ročníku. Asistencie Filip Vašaš, Marek Švarc.

58:33
    Larose je na polceste z brány, no rýchlo zaliezol späť, keď mladíci vyhrali buly.

58:32
    Oddychový čas hostí.

58:32
    Hra s vysokou hokejkou. To avizuje jeden z rozhodcov, hra je vykázaná do stredného pásma. Matthew Larose je už na lavičke.

58:00
    Posledné dve minúty tretej tretiny, hokejisti Detvy sa snažia usadiť pred Durným.

57:32
    Posledné momenty pre hráčov hostí, ktorí musia vstreliť dva góly na to, aby sa aspoň predlžovalo.

56:58
    Filip Vašaš vyviezol puk z obranného pásma, k strele mu už sily nezvýšili.

56:35
    Záverečný tlak Detvy eskaluje, mladíci sú zatlačení pred vlastného gólmana.

56:01
    Domáci zadák Hílek sa musel mať na pozore, aby si nevrazil puk za chrbát vlastného brankára, do konca riadnej hracej doby zostávajú menej ako štyri minúty.

55:39
    Kombinácia hostí, na ktorej konci bola odkrytá brána Durného a nedosiahnutie na puk! Lukáš Novák sa zbavil dvoch protihráčov, prihral Milému, no ten namiesto strely vracal puk späť, čo jeho kolega z útoku už asi neočakával!

55:20
    Jaško šiel na Larosa z pravého kruhu, koncovka na vzdialenejšiu tyčku brankára hostí neprekvapila.