Písek – Zlín 0:2 (kon.) | Ústí n. L. – Slovácko 0:2 (kon.)
0:2 (0:1)
FC Zlín
Středa 04.10.2017, 16:00MOL Cup • 3. kolo

89
    Naposledy střídají také Zlínští. Na poslední minuty se do hry podívá Podio Pablo Joaquin, opačným směrem zamíří Dame Diop.

81
    Poslední střídání Písku, Václava Milce nahradí Antonín Presl.

81
    Václava Hrachovce na trávníku nahradí Aleš Kočí.

76
    Střídání Zlína. Ze hry je stažen Lukáš Železník. Do hry se zapojí Beuguel Jean – David.

73
    Tomáš Janíček dostává žlutou kartu.

71
    Bartošák dostává napomenutí v podobě žluté karty za faul ve středu hřiště.

69
    Hosté střídají. Z trávníku odejde Petr Hronek, opačným směrem zamíří Mirzad Mehanović.

57
    Zlín právě vstřelil branku!
    Hosté odskakují domácím na rozdíl dvou branek. ROBERT BARTOLOMEU napřáhl z blízkosti hranice velkého vápna a jeho střela zapadla přesně pod horní tyč, brankář Písku neměl příliš šancí na úspěch... – 0:2.

48
    Martin Held šel sám na bránu, ale tak dlouho čekal, až celou situaci prováhal a jeden z hostujících obránců zblokoval jeho zakončení.

46
    Domácí vstoupili do druhé půle s jednou změnou v sestavě. Na lavičce náhradníků zůstal Maumer Avdić. Do hry se zapojil Tomáš Froněk.

45+2
    Řezáč střílel z hranice malého vápna, ale radost domácím překazil Kopečný, který zblokoval střelu soupeře.

45+1
    Po přímém kopu hlavičkoval Běloušek. Zlámal dokázal vytáhnout balón na rohový kop.

40
    Hosté se dostávají do vedení po úspěšném zakončení DAMEHO DIOPA. Bartolomeu zavezl balón k brankové čáře, poté přihrál do vápna Diopovi, který měl snadnou úlohu – 0:1.

40
    Hajdušek dokázal vyrazit střelu soupeře pod horní tyč.

31
    Hru na chvíli přerušilo ošetřování Diopa, ten už je na nohou a opět se hraje. Žlutou kartou byl potrestán Maumer Avdić.

11
    Rendla mířil hlavou do pravého horního rohu, ale gólman Zlámal se prezentoval výborným zákrokem a míč dokázal vyrazit na rohový kop!