Rusko – Rakousko 1:0 (kon.) | S. Makedonie – Srbsko 0:2 (kon.) | Bulharsko – Kazachstán 2:2 (kon.)
Nizozemsko – Lotyšsko 3:0 (kon.) | Polsko – Finsko 3:3 (kon.) | Dánsko – Gruzie 5:2 (kon.)
Švýcarsko – Rumunsko 0:2 (kon.) | Německo – Ázerbájdžán 6:1 (kon.) | Belgie – Švédsko 1:1 (kon.)
Anglie – Skotsko 3:1 (kon.)
Severní Makedonie
0:2 (0:2)
Srbsko
Pátek 06.10.2017, 15:00 • FFM Training Centre, Skopje • Kvalifikace ME U21 • Skupina 7

V souboji celků, které ve skupině neprohráli ani neinkasovali gól vyhrává Srbsko 2:0. Hostující celek podal velmi dobrá taktický výkon. Získal vedení a to udržel až do poslední minuty. Domácí mužstvo si mnoho šancí nevypracovalo. (16:53:57)

90+5

90+5
    Živković se dopustil dalšího faulu, míč tedy mají domácí.

90+4
    Lukić fauloval domácího Abaze, rozehrávat tak bude Makedonie na své polovině.

90+4
    Jovanović dostal hru před domácí branku, mnoho šancí už k vidění pravděpodobně nebude.

90+2
    Popzlatanov se pokoušel něco vymyslet před brankou soupeře, ale jeho pokus nebyl přesný, míč mají hosté.

90+1
    Nastavovat se budou čtyři minuty, právě tento čas mají fotbalisté Makedonie na to, aby se pokusili zdramatizovat zápas.

89
    Mnoho vyložených šancí teď k vidění není, hostující celek kontroluje hru a chce v poklidném tempu zápas dohrát.

87
    Hostující celel využil nedorozumění v obraně domácích, a tak se do střelecké pozice dostal Šaponjić. Jeho rána postrádala přesnost.

86
    Hodně nepříjemný moment pro domácí. Makedonie prohrává o dva góly, pokouší se co nejrychleji snížit, ale nyní už musí hrát bez vyloučeného Cheshmedjieva.

86
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Cheshmedjiev (Makedonie).

85
    Střídání v týmu Srbsko: ze hřiště odchází Jović, přichází Šaponjić.

84
    Volný kop rozehrával domácí Abaz. Rozhodl se pro přímou střelu. Míč ale dokázala obrana dostat do autu.

82
    Georgiev se propracoval do střelecké pozice, jeho pokus byl zablokovaný a k dorážce se už Makedonie nedostala. Srbští hráči situaci zvládli.

81
    Makedonský Totre rozehrával rohový kop. S jeho přihrávkou si obrana dokázala snadno poradit.

81
    Domácí mužstvo se ale nevzdává, bojuje dál a pokouší se co nejrychleji vstřelit kontaktní branku.