Rusko – Rakousko 1:0 (kon.) | S. Makedonie – Srbsko 0:2 (kon.) | Bulharsko – Kazachstán 2:2 (kon.)
Nizozemsko – Lotyšsko 3:0 (kon.) | Polsko – Finsko 3:3 (kon.) | Dánsko – Gruzie 5:2 (kon.)
Švýcarsko – Rumunsko 0:2 (kon.) | Německo – Ázerbájdžán 6:1 (kon.) | Belgie – Švédsko 1:1 (kon.)
Anglie – Skotsko 3:1 (kon.)
Bulharsko
2:2 (1:1)
Kazachstán
Pátek 06.10.2017, 17:30 • Trace Arena, Stara Zagora • Kvalifikace ME U21 • Skupina 9

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (19:47:00)

Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 4:5. Rohy: 0:9. Ofsajdy: 3:6. Fauly: 17:10.

Je dobojováno! Nuda to rozhodně nebyla, viděli jsme čtyři branky, několik dalších příležitostí a červenou kartu. Skóre otevřel už v deváté minutě Despodov, ovšem ve dvacáté pak srovnal Žalmukan. Hosté byli lepším týmem, jenže po obrovské hrubce v defenzívě skóroval Jordanov. Vypadalo to na tři body pro Bulhary, kteří navíc spálili dvě velké příležitosti. Červenou kartu dostal po druhé žluté Lysakov a domácí dohrávali o desíti. To v 86. minutě potrestal Omirtajev, který uzavřel gólový účet tohoto duelu!

90+5

90+4
    Kazaši mohli v samotném závěru tohoto utkání dokonat obrat! Míč se odrazil k Pertsukhovi, který s tím vůbec nepočítal. Podle toho také jeho pokus vypadal, balón minul domácí svatyni!

90+3
    Bulhaři se ubránili, následný útok hostů končí ofsajdem, ve kterém byl nachytán Sokolenko. Brankář Krastev už s rozehrávkou příliš nepospíchá.

90+2
    I hosté se nyní dostali do zajímavé situace! Střela Fedina končí pouze rohovým kopem pro Kazachy, který už běží rozehrát právě Fedin.

90+1
    Hlavní sudí přidává čtyři minuty nad rámec druhé půle! V té první se do zakončení dostal Krastev, jehož pokus byl zblokovaný!

90
    Série drobných faulů ve středu hřiště, oba týmy chtějí vítězství strhnout na svou stranu, hraje se v opravdu vysokém tempu.

89
    Několik centrů se nyní snášelo do pokutového území hostů. Ti se však dokázali ubránit a zůstávají u míče.

87
    Domácí šli rychle dopředu, střelecký pokus Despodova doprostřed brány chytá Kolbuncov! Kazaši si nyní pořádně oddechly, bulharský fotbalista měl hodně prostoru na lepší zakončení!
    86. OMIRTAJEV - 2:2

86
    Kazachstán právě vstřelil branku!
    ORALKHAN OMIRTAJEV dostal výbornou přihrávku od Fedina na hranici velkého vápna. Udělal si prostor a jeho následná střela levou nohou skončila i s pomocí tyče až za zády Krasteva! Po dvou obrovských šancích Bulharů tak přišel trest v podobě vyrovnávací branky!

84
    Lysakov to nyní přehnal s důrazem! Po jeho zákroku na Fedina přichází druhá žlutá karta pro tohoto hráče, Lysakov dnes dohrál!

82
    Do zakončení se nyní na hranici šestnáctky dostal Karabeljov. Jeho pokus zbyl zblokován hostujícími fotbalisty, kteří rychle spěchají směrem dopředu.

81
    Hosté už nemají na co čekat a rozhodli se posílit ofenzivní řady! Ze hřiště odchází Slambekov s Kalmuratovem. Tyto dva hráče na posledních deset minut nahradí Najaryjan s Lyukhayem.