Vltavín – Ústí n/O 2:0 (kon.) | Vyšehrad – Králův Dvůr 7:1 (kon.) | Benešov – Domažlice 1:2 (kon.)
Čížová – Písek 1:1 (kon.) | Dobrovice – Chrudim 1:0 (kon.)
FC Slavoj Vyšehrad
7:1 (3:0)
FK Králův Dvůr
Sobota 07.10.2017, 10:20 • Mikuláše z Husi / UMT • Česká fotbalová liga • 9. kolo

Sudí Benedikt poté ukončuje zápas. Duel, ve kterém vítězí Slavoj 7:1 právě skončil! Domácí celek deklasoval čtvrté mužstvo ČFL. Přispěla k tomu také přesná trefa z penalty v prvním poločase. Havránek neměl daleko k čistému kontu, ale nakonec inkasoval po rohu z 85. minuty. (12:08:48)

90

90
    Vyšehrad právě vstřelil branku!
    V posledních sekundách normální hrací doby ještě jednou Vávra loví balon ze své sítě, když se mezi střelce zapsal JAROSLAV MACEJ.

90
    Probíhá poslední minuta normální hrací doby a zřejmě i zápasu.

89
    I nadále byl hostující celek pod tlakem, ale zatím se nepodařilo domácím vystřelit na Vávru.

89
    Po autovém vhazování hostujícího hráče nezasahoval Havránek. Domácí celek sáhl po brejku, ale Králův Dvůr se dokázal ubránit.

88
    Domácí tým nabídl hostům autové vhazování v době, kdy je jisté, že Slavoj bude brát z tohoto mače tři body.

87
    Z následného kontru domácích fotbalistů poslal hráč Slavoj míč do míst, kde stál Vávra. Vyšehrad ovšem zůstává na balonu.

87
    Několik ztrát v krátkém sledu, nakonec je balon u nohou hostujících hráčů, kteří jdou před Havránka.

86
    Pobyt Vyšehradu na polovině hostů neměl dlouhého trvání. Ale hosté poté chybovali při přechodové fázi.

85
    Králův Dvůr právě vstřelil branku!
    Jiří Havránek je po rohovém kopu poprvé překonaný. K čistému kontu neměl domácí brankář daleko, ale tato varianta je již pasé. Může za to přesný zásah JANA MATASE.

85
    Ani zhruba necelých pět minut před koncem normální hrací doby se jim to nepovedlo. Outsider zápasu pokračuje rohem.

84
    Sudí Benedikt posléze vidí další faul domácího fotbalisty a hosté budou kopat standardní situaci. Podaří se jim překonat Havránka?

84
    Po standardní situaci hostů šel míč od domácího hráče do autu a hostující celek bude tím pádem vhazovat.

83
    Nyní se hrálo na polovině hřiště, kde balon běhal po kopačkách domácích hráčů, nakonec se ale fotbalista Slavoje dopustil faulu.

83
    Po faulu na polovině hřiště v podání domácího hráče rozehrával hostující celek standardní situaci. Jeden z hostů ovšem střílel mimo tři tyče, a tak bude Havránek vykopávat.

82
    Zdá se, že tento zápas se bude jen dohrávat. Sudí Benedikt zřejmě nebude mít důvod cokoliv nastavovat.

81
    Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Růžička, přichází Černý.

Vít Muzikář

Branky: 7. Doležal, 30. Čtvrtníček (pen.), 41. Drobílek, 56. Čtvrtníček, 77. Hašek, 81. Jakab, 90. Macej – 85. Matas

Karty:   74. Hašek (VYS) – 21. Šlapák (KDV)

FC Slavoj Vyšehrad: Havránek – Hendrych (C), Drobílek, Doležal, Macej, Madej, Kostorek (73. Kulhavý) , Hašek (77. Jakab), Máče (63. Klesa), Hradecký (77. Matysík), Čtvrtníček (69. Matějka)
    Náhradníci: J. Procházka – Kulhavý, Jakab, Matějka, Klesa, Matysík

FK Králův Dvůr: Vávra – Bouček (46. Břížďala), Růžička (81. Černý), Soldát, Zelenka (46. Bohánek) – Balšánek (C), Eliáš (63. Bican), Matas, Ježdík, M. Procházka (46. Hlinka)– Šlapák
    Náhradníci: Krček – Břížďala, Bican, Černý, Bohánek, Hlinka

Rozhodčí: Benedikt – Urban, Vrchota