Vltavín – Ústí n/O 2:0 (kon.) | Vyšehrad – Králův Dvůr 7:1 (kon.) | Benešov – Domažlice 1:2 (kon.)
Čížová – Písek 1:1 (kon.) | Dobrovice – Chrudim 1:0 (kon.)
FK Dobrovice
1:0 (1:0)
MFK Chrudim
Sobota 07.10.2017, 16:00 • Husova 627, Dobrovice • Česká fotbalová liga • 9. kolo

90+4
    Konec zápasu. Velká sláva v Dobrovici, kde padl zatím suverénní lídr ČFL! Ve druhém poločase si Chrudim vytvořila silný tlak, ale jen několik málo šancí, domácí tak svůj nejtěsnější náskok z prvního poločasu uhájili a zaslouženě vítězí. (17:51:02)

90+4
    Žlutou kartu dostává Bartoš (FK Dobrovice) za zdržování hry.

90+3
    Žlutou kartu dostává Vašulín (MFK Chrudim).
    Sudí ukazuje za vzájemnou potyčku kartu oběma kohoutům.

90+3
    Žlutou kartu dostává Žaloudek (FK Dobrovice).

90+3
    Střídání v týmu FK Dobrovice: ze hřiště odchází Kostka, přichází Bernát.

90+2
    Do vápna létá centr za centrem, domácí se drží, ale po Kostkově faulu na Drahoše budou čelit další standardce, byť je to tentokrát z dobrých 35 metrů.

90+1
    Chrudim má na vyrovnání ještě tři nastavené minuty.

90
    Mastíkův trestný kop nikdo nezasáhl, míč skočil o trávník do Bartošových rukavic.

89
    Na konci předposlední minuty byl po dlouhé řadě soubojů sražen Mastík, všechno ve fialovočerném se stěhuje před dobrovickou bránu.

88
    Střídání v týmu FK Dobrovice: ze hřiště odchází Volf, přichází Peljak.

87
    Z velké dálky vypálil beznadějně vedle hostující Řezníček.

86
    Neurovnaná pasáž plná ztrát míče, hostům teď rozhodně běží čas rychleji.

85
    Dobrovice se vymanila z tlaku a získává teprve druhý roh v utkání.

83
    Střídání v týmu FK Dobrovice: ze hřiště odchází Krystan, přichází Skuhravý.

82
    Nenápadnou, ale dobře umístěnou hlavičku střídajícího Vašulína Bartoš raději přehodil přes břevno za cenu rohu.

81
    Střídání v týmu FK Dobrovice: ze hřiště odchází Osvald, přichází Fotr.

80
    Bartošův riskantní výlet daleko mimo výběh naštěstí pro domácí nekončí pohromou, domácí brankář nakonec raději odkopává míč do sousedního řepného pole.