Karviná – Kopřivnice 36:29 (kon.) | Frýdek-M. – Nové Veselí 21:29 (kon.)
21:29 (9:17)
TJ Sokol Nové Veselí
Neděle 08.10.2017, 17:00Chance Extraliga mužů • 5. kolo

Pepino SKP Frýdek-Místek – TJ Sokol Nové Veselí 21:29 (9:17)
    Nejvíce branek: Rajnoha 3, Gřešek 2, Dyba 2 – Melichar 5, Veselý 4, Štěrba 4/1. Sedmimetrové hody: 3/1 – 1/1. Vyloučení: 0:0. (18:28:37)

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný zbytek dne!

Je konec! TJ Sokol Nové Veselí si ve druhém poločase pohlídalo náskok z první půle a ve Frýdku-Místku nakonec zvítězilo 21:29! Domácí dnes o šanci na úspěch přišli v prvním poločase vinou špatné rozehrávky a nepřesné střelby. Naopak hosté byli hlavně v úvodní čtvrthodině nesmírně produktivní a zaslouženě si došli pro vítězství.

Konec zápasu. (21:29)

59
    Zápas se už pouze dohrává. Nové Veselí má dostatečný náskok a hostující lavička už začíná slavit. (21:29)
    58
    Jan Rajnoha dokázal v pádu zamířit a uklidil míč k pravé tyči. (21:29)
    57
    Za Nové Veselí odpověděl parádním obloučkem Ondřej Skalický. (20:29)
    56
    Lukáš Rajnoha dostal přihrávku do volného prostoru a ve výskoku se prosadil. (20:28)
    55
    Hosté však bleskově odpovídají. Další branku vsítil Ondřej Veselý. (19:28)
    55
    Frýdek-Místek se v posledních minutách přeci jen dostává do šancí. Matěj Mazur se trefil střelou k tyči. (19:27)
    53
    A znovu Vacula! Domácí házenkář nyní potrestal nepřesnou rozehrávku soupeře. (18:27)
    53
    Na druhé straně se střelou mezi nohy brankáře prosadil Michal Vacula. (17:27)
    52
    Ondřej Veselý si naběhl na přihrávku do volného prostoru a pohotově uklidil míč do branky. (16:27)
    51
    Frýdek-Místek znovu snižuje na rozdíl deseti bodů. Z levé strany se trefil Horáček. (16:26)
    50
    Skalický hraje parádně! Hostující střelec znovu vyslal jedovatou ránu, která zapadla pod břevno. (15:26)

49
    Gřešek se postavil k sedmimetrovému hodu, ale domácí brankář jej parádně vychytal! (15:25)
    48
    Ondřej Skalický napřáhl k dělovce z úctyhodné vzdálenosti a trefil se přesně pod břevno. (15:25)

47
    Nové Veselí se už nikam nežene a snaží se kombinovat. Hosté mají k dobru devítibodový náskok. (15:24)
    46
    A další branka domácích! Jan Rajnoha se dostal do dobré pozice a prosadil se střelou k tyči. (15:24)
    45
    Jan Rajnoha si naběhl na přihrávku do středu palubovky a střelou do horního rohu překonal brankáře. (14:24)

43
    Valoušek mohl postupovat do úniku, nicméně rozhodčí si všiml zraněného hráče na polovině hostů. (13:24)
    42
    Jenže hosté bleskově reagují. Ondřej Veselý se prosadil střelou odrazem o balubovku. (13:24)
    41
    Horáček se z pravého křídla prodral do zakončení a v pádu překonal brankáře. (13:23)

40
    Domácí fanoušci i přes nepříznivý stav ženou Frýdek-Místek do útoku. Domácí házenkáři se nadále trápí. (12:23)
    39
    Další branku navíc ihned přidal Bartůněk. (12:23)
    39
    Nové Veselí zcela kontroluje vývoj utkání. Marko Živojinovič si naběhl na přihrávku a přesnou střelou skóroval. (12:22)

37
    Oba týmy se teď trápí v koncovce. Naopak oba brankáři ve svých svatyních předvádějí fantastické zákroky. (12:21)
    35
    Hosté znovu navyšují vedení. Sedmimetrový hod proměnil Jakub Štěrba. (12:21)
    34
    Za hosty na Kocichovu branku bleskově zareagoval David Melichar. (12:20)
    34
    Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Martin Kocich). (12:20)
    33
    Lukáš Rajnoha si řekl o přihrávku a průnikem z levého křídla s přehledem skóroval. (11:19)
    32
    Jiří Bednárek si naskočil mezi obránce a dělovkou do horního rohu propálil brankáře. (10:19)
    31
    Hosté ihned po přestávce přidávají dvě branky! Tu druhou vsítil po úniku Jakub Štěrba. (9:19)

31
    Začal druhý poločas. (9:17)

První poločas končí! Nové Veselí vstoupilo do dnešního utkání ve velkém stylu a hosté si velmi rychle vypracovali velký náskok. Zejména David Melichar je zatím velmi produktivný. Nové Veselí si v první půli vypracovalo osmibrankový náskok a domácí Frýdek-Místek čeká po přestávce hodně těžká práce.

30
    První poločas skončil. (9:17)
    30
    Na druhé straně v závěru poločasu snížil přesnou střelou Adam Gřešek. (9:17)
    29
    Domácí by se nejraději viděli v šatně. Miroslav Štohanzl totiž přidal další gól. (8:17)
    28
    Hosté hrají opravdu parádní poločas. Miroslav Štohanzl se z dálky trefil k zadní tyči. (8:16)
    27
    Následný sedmimetrový hod však proměnil Jakub Štěrba. (8:15)

27
    Nikola Sekulič se na hranici oblouku zbavil obránce, ale v pádu nechal vyniknout domácího brankáře. (8:14)
    25
    Bednárek se postavil k sedmimetrovému hodu a nemýlil se! (8:14)
    24
    Další povedneý protiútok hostů. V pádu se dokázal prosadit Ondřej Veselý. (7:14)
    24
    Jakub Štěrba vystihl špatnou rozehrávku domácího celku, získal míč a svůj únik zakončil nekompromisní střelou k tyči. (7:13)
    23
    Jaroslav Dyba vypálil a trefil horní roh soupeřovy branky. Gólman neměl nárok. (7:12)
    22
    Na druhé straně se k překvapivému zakončení odhodlal Adam Ptáčník a trefil se mezi nohy domácího brankáře. (6:12)

21
    Kichner se prodral ke střele, ale hostující brankář jeho dělovku vyrazil mimo tři tyče. (6:11)
    20
    Roman Chosík se prodral k přihrávce na levou stranu a pohotovou střelou zamířil k zadní tyči. (6:11)
    19
    A další branka Frýdku-Místku. Adam Gřešek dostal přihrávku do vyložené šance a nemýlil se. (6:10)
    18
    Domácí nakonec udeřili! Z pravého křídla se po průniku prosadil Bosák. (5:10)

18
    Ani jednomu z celků se v posledních minutách nedaří směrem dopředu. Na palubovce kralují defenzívy. (4:10)

15
    Domácí házenkáři měli k dispozici sedmimetrový hod. Postavil se k němu Kocich, ale trefil jen brankáře. (4:10)
    14
    Najman dostal přihrávku do běhu a krásnou střelou do horního rohu nedal brankáři šanci na úspěch. (4:10)
    13
    David Melichar je ve formě! Parádní střelou na zadní tyč dává už svou čtvrtou branku. (4:9)
    12
    Melichar nevěděl, komu přihrát a raději vypálil. Byl to vskutku dobrý nápad. (4:8)
    11
    Z následného protiútoku se krásnou střelou k levé tyči trefil Jaroslav Dyba. (4:7)
    11
    Hosté svého soupeře nenechávají dotáhnout slibný náskok. Další branku přidává Nikola Sekulič. (3:7)
    10
    A bleskově příchází další brankář domácího výběru. Svůj únik po pravé straně přetavil v branku Petrovský. (3:6)
    9
    Po dlouhé době se prosadili také domácí házenkáři. Z levého křídla se v pádu trefil Jakub Bosák. (2:6)
    8
    Marko Živojinovič si tentokrát naběhl na přihrávku mezi obránce a v pádu se trefil přesně pod břevno. (1:6)
    7
    A další branka Nového Veselí. Domácí vůbec nezachytili vstup do utkání. Marko Živojinovič se trefil z ostrého úhlu. (1:5)
    6
    A v dobrém vstupu do utkání se zjevil také David Melichar. Jeho dělovka skončila v horním rohu branky. (1:4)
    5
    Roman Chosík vlétl do dnešního utkání velmi dobře. Po nebojacném průniku navýšil vedení hostů. (1:3)

4
    Domácímu celku se v úvodu vůbec nedaří. Další akci Frýdku-Místku zastavuje nedovolený zákrok. (1:2)
    3
    Frýdek sice vyrovnal, jenže David Melichar obloučkem z pravého křídla vrátil hostům vedení. (1:2)
    2
    Nové Veselí se dostává do vedení. Roman Chosík prudkou střelou na zadní tyč nedal domácímu brankáři šanci. (0:1)

Hosté se dostali do první šance, jenže brankář domácího celku vytáhl dobrý zákrok. (0:0)

1
    Utkání právě začalo. (0:0)

Ani jednomu z dnešních soupeřů se vstup do nové sezóny příliš nepovedl. Oba celky vybojovaly shodně čtyři body a zatím okupují sedmou a osmou pozici. Domácí Frýdek-Místek je hodně útočně laděný, ale zatím inkasuje velké množství branek. Domácí celek naposledy zvítězil o gól v Hranicích, zatímco Nové Veselí doma porazilo ambiciózní Lovosice.

Příjemný podvečer všem příznivcům házené! Vítejte u sledování textového přenosu z nejvyšší házenkářské soutěže mužů. Společně se podíváme na souboj mezi Frýdkem-Místkem a Sokolem Nové Veselí. Duel startuje v 17 hodin.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.