Líšeň – Prostějov 1:1 (kon.) | Uh. Brod – HFK Olomouc 1:1 (kon.) | Vyškov – Uničov 1:0 (kon.)
Mohelnice – Hulín 1:3 (kon.) | Petřkovice – Rýmařov 3:2 (kon.) | Hodonín – Zlínsko 3:1 (kon.)
ČSK Uherský Brod
1:1 (1:0)
1. HFK Olomouc
Sobota 14.10.2017, 15:00Moravskoslezská fotbalová liga • 11. kolo

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (17:35:19)

Ihned po uplynutí druhých pětačtyřiceti minut ukončil hlavní sudí Zdeněk Kneisl tento duel. Sledovali jsme utkání dvou rozdílných poločasů. V tom prvním měli navrch domácí, kteří šli zásluhou Marka Mančíka také do vedení. Ve druhé půli ale hosté přidali a byli daleko více na míči. Pět minut před koncem srovnal po rohovém kopu Martin Krejčí. Na konto obou celků tak putuje po jednom bodu.

90+1

90
    Domácí hned vzápětí uháněli do rychlého brejku! Jan Michalec převzal špatně balón a dostal se do velmi složitého úhlu.

89
    Hosté mají jasně navrch a jsou lepším týmem! Jejich akce po pravé straně skončila centrem. Domácí obránce ve skluzu trefil míč, ten naštěstí pro Uherský Brod skončil v zámezí!

88
    S důrazem to nyní ve středu hřiště přehnal domácí Filip Hruboš, který je potrestán žlutou kartou!

86
    Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází David Sklenář, přichází Robin Holík.
    Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Vojtěch Dolina, přichází Jan Michalec.
    85. KREJČÍ - 1:1

85
    HFK právě vstřelil branku!
    Domácí chybovali v rozehrávce a doslova darovali svému soupeři rohový kop. Na bližší tyč si naběhl MARTIN KREJČÍ, jehož hlavička skončila až za zády domácího gólmana, srovnáno!

84
    Sklenář fauloval Banasika, zajímavá standardní situace pro hostující celek!

83
    Po krátkém ošetření se pokračuje. Útočnou snahu Uherského Brodu zastavuje ofsajd, hosté jdou rychle dopředu!

82
    Pískán útočný faul na domácího brankáře Kohoutka. Ten zůstává ležet na trávníku a bude ošetřován.

81
    Závar v pokutové území domácích! Fotbalisté Uherského Brodu museli zahrát do zámezí, roh pro hosty!

79
    Radim Plesník ztratil míč, dobrou práci odvedl Filip Hruboš, který teď balón drží u rohového praporku, domácí nikam nespěchají.

77
    Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Marek Mančík, přichází Vílem Gettler.

76
    Střídání v týmu 1. HFK Olomouc: ze hřiště odchází Marek Schmidt, přichází Jakub Žůrek.

76
    Výborná práce hostujícího Martina Krejčího, který zatáhl po levé straně. Poté dával pod sebe, ovšem celou situaci nadvakrát vyřešil Štěpán Kohoutek.

75
    Sudí píská útočný faul, hosté se po dlouhé době dostávají k balónu a hrají rychle směrem dopředu.

73
    Nyní vybojovali rohový kop, což se líbí domácím příznivcům. Uherský Brod s rozehrávkou pochopitelně příliš nepospíchá.