Hr. Králové – Rakovník 4:0 (kon.) | Sudoměřice – Most 2:4 (kon.) | Ústí n/L – Pardubice 6:1 (kon.)
HBC Hradec Králové 1988
4:0 (2:0, 1:0, 1:0)
HBC Rakovník
Sobota 14.10.2017, 11:00CROSSDOCK Extraliga • 7. kolo

Konec zápasu. (12:32:19)

44:18
    Jedno z posledních vhazování dnešního utkání, to proběhne po levé ruce rakovnického brankáře.

43:48
    Fišer se dostal za obranu a šel sám na brankáře Garlicha, kterou však nevykvedlal, navíc míček končí vedle pravé tyčky!

43:19
    Východočeši ještě kombinují v útoku, i u nich však není vidět, logicky, nějaké plné vypětí sil.

42:18
    Vyloučení v týmu HBC Rakovník (Pechanec – 2 min., podražení).

42:06
    Fanderlík proběhl přes modrou čáru a poté střílel po zemi doprostřed branky, navíc byl faulován.

41:28
    Po dalším vhazování v obraném pásmu Hradeckých pálil tentokrát Kopecký, ten branku střelou na přední tyčku netrefuje.

40:36
    Na druhé straně střílel z pravého kruhu ostře Ondřej Tvarůžek, ani on však nepřidává čestný úspěch hostujícího mužstva.

39:57
    Další velká příležitost domácích na skórování! Bacovský totiž dostal před brankářem až dostatek prostoru od hostující defenzivy, jenomže trefuje jen tyčku branky Raků!

38:42
    Hradec právě vstřelil branku!
    Domácí se prosazují počtvrté a je tak definitivně rozhodnuto. Z prostoru mezi kruhy vystřelil JAKUB JEŽEK a připisuje si dnes druhou trefu – 4:0!

38:14
    Piráti přestěhovali poprvé ve třetí třetina na delší chvíli také k brance Rakovníka, který se zatím zuby nehty brání dalšímu inkasování.

36:49
    Domácí si trochu zahrávají a zbytečně dlouho drželi míček na své polovině, toho Rakovník dvakrát využil, ovšem ke snížení nikoliv, takže se vlastně pro Hradecké nic neděje.

36:01
    Po vhazovaní na pravé straně se do skákavého míčku opřel Pospíšil a prudká rána letěla opět jen pár čísel vedle pravé tyčky!

34:42
    I nadále platí, že Brykner se ve třetí části nenudí a v příjemném teplém počasí pro diváku mu tak je horko ještě více.

33:09
    Tempo hry ve třetí třetině zatím trochu oproti té druhé upadlo, každopádně Rakovník se stále snaží alespoň snížit a zadělat tak na malinké drama.

31:11
    Rychlé přenesení hry směrem k brance domácích znamenalo prudkou střelu Hildebranda, který nemířil vůbec špatně, leč nakonec netrefil odkrytý prostor.

30:24
    Úvod třetí třetiny, podle všeho závěrečné, se začal odehrávat na polovině hostů. Rakovník se ale po chvíli zmocnil míčku a vyrazil dopředu.

30:01

30:00

Ondřej Novotný

Hledáme zpravodaje pro tým HBC Rakovník. Více informací na info@onlajny.com Více informací zde.

Branky a nahrávky: 9. Fišer (Bacovský), 11. Novák (Bacovský), 22. Ježek (Hudeček, Šimůnek), 39. Ježek

HBC Hradec Králové 1988: Brykner (Biegl) – Pekárek, Jiřík, Švanda, Veselý, Hrabica, Šimek, Doležal, Tesař, Král, Bacovský, Hrubý, Ježek, Mitra, Novák, Hudeček, Fišer, Svoboda, Fanderlík, Šimůnek, Černý.
    HBC Rakovník: Garlich – Polakovič, Cafourek, Pechanec, Suchý, O. Tvarůžek, M. Tvarůžek, Sýkora, Pospíšil, Kopecký, Schnaubelt, Martínek, Hildebrand