Wizards Praha – Oxyworld Baník Chomutov 3:8 (kon.) | Mladá Boleslav – Kladno 2:5 (kon.) | Olympik Mělník B – Interobal Plzeň B 3:4 (kon.)
Rapid Ústí n/L – HERD Hradiště 16:0 (kon.) | Jablonec n/N – Jerigo Plzeň 9:3 (kon.)
FC Rapid Ústí nad Labem
16:0 (7:0)
HERD Hradiště
Neděle 15.10.2017, 18:51 • Sportcentrum Sluneta, Jateční 1026/18, Ústí nad Labem 10-Klíše • 2. Futsal liga západ • 3. kolo

Nováček z Ústí nad Labem zůstává i po třetím kole bez ztráty bodu. Nad velmi oslabeným Hradištěm, které se navíc k utkání dostavilo pozdě a část zápasu odehrálo ve třech, zvítězil Rapid 16:0. Čisté konto udržel v prvním poločase Tomáš Votava, ve druhé půli Jaroslav Opálecký. HERD naopak zůstává v soutěžní tabulce bez bodu.

Akumulované fauly ve druhém poločase: 1:2.

Z Ústí nad Labem je to ode mě pro dnešek vše, těším se na počtenou opět někdy příště. Zdeněk Kamínek ml. (20:39:12)

Pozápasové ohlasy kapitánů:

Martin Dlouhý (hrající trenér FC Rapid Ústí nad Labem):
    "Soupeř přijel pouze se čtyřmi hráči do pole. Bylo otázkou času, kdy nám góly začnou do brány soupeře padat. Hráči Hradiště pouze bránili a my po prvním vstřeleném gólu ze čtvrté minuty postupně navyšovali skóre. Ve druhé půli byl průběh zápasu podobný jako v prvním poločase, kdy jsme přidali další branky. Klukům z Chebu chybělo hodně lidí ze základní sestavy. Pokud se budou chtít zachránit v soutěži, musí se scházet ve větším počtu."

David Šneberger (kapitán HERD Hradiště): "Mrzí nás, že jsme se nesešli ve větším počtu a nemohli odehrát důstojné utkání."

39:41
    Domácí si užívají závěrečné sekundy a kombinují na ofenzivní části hřiště.

38:41
    Matěj Čapek neprošel přes obranu Hradiště.

37:32
    Rapid právě vstřelil branku!
    Adam Virt nalezl z rohu volného VÍTA SEDLÁČKA, který prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Adam Virt.

37:18
    O hattrick po přihrávce Matěje Čapka se zasloužil ADAM VIRT. Asistence: Matěj Čapek.

35:56
    Unavení hostující hráči se snaží vymyslet útočnou akci v blízkosti středové čáry.

Dnešní utkání sleduje 169 diváků.

34:10
    Oddechový čas pro domácí.

33:56
    JAN KAPOUN dělovkou ze středu dále navyšuje vedení Ústí nad Labem. Bez asistence.

32:47
    Tomáš Votava včasným výběhem zabránil brejku Richarda Vaňka.

30:30
    Ústí nad Labem se ujímá vedení 13:0, když po čtyřech asistencích se do černého trefil VÍT SEDLÁČEK. Asistence: Matěj Čapek.

30:30
    Tomáš Netrval je zpět!

29:19
    Richard Vaněk orazítkoval tyč!

29:03
    MARTIN GAJDOŠ z pravé strany po nenápadné akci přidává tuctovou branku domácích. Bez asistence.

27:59
    Je téměř jisté, že utkání se bude již pouze z povinnosti dohrávat. Po dlouhé kombinaci na ofenzivní polovině vsítil druhý gól VÁCLAV SLOUP. Asistence: Tomáš Jelínek.

26:50
    Hosté budou dohrávat se třemi hráči v poli, z důvodu zranění odchází předčasně do šatny Jakub Netrval!

Zdeněk Kamínek ml.

Hledáme zpravodaje pro tým HERD Hradiště. Více informací zde.

Branky: 4. Čapek (Sedláček), 10. Čapek (Sedláček), 11. Virt (Sedláček), 11. Jelínek (Votava), 12. Dlouhý (Jelínek), 13. Jelínek, 14. Virt (Sedláček), 21. Čapek (Virt), 23. Sloup (Kapoun), 25. Kapoun, 28. Sloup (Jelínek), 30. Gajdoš, 31. Sedláček (Čapek), 34. Kapoun, 38. Virt (Čapek), 38. Sedláček (Virt)

FC Rapid Ústí nad Labem: Votava (21. Opálecký) – Klier, Sloup, Čapek, Sedláček, Kapoun, Filinger – M. Dlouhý, Jelínek – Virt, Gajdoš. Hrající trenér: Martin Dlouhý.
    HERD Hradiště: Podlipský – Netrval, Šneberger – Janda, R. Vaněk. Hrající trenér: Miroslav Podlipský.

Rozhodčí: Lafek, J. Novotný; delegát: Drobný