Wizards Praha – Oxyworld Baník Chomutov 3:8 (kon.) | Mladá Boleslav – Kladno 2:5 (kon.) | Olympik Mělník B – Interobal Plzeň B 3:4 (kon.)
Rapid Ústí n/L – HERD Hradiště 16:0 (kon.) | Jablonec n/N – Jerigo Plzeň 9:3 (kon.)
FC Rapid Ústí nad Labem
16:0 (7:0)
HERD Hradiště
Neděle 15.10.2017, 18:51 • Sportcentrum Sluneta, Jateční 1026/18, Ústí nad Labem 10-Klíše • 2. Futsal liga západ • 3. kolo

Vítáme Vás u on-line přenosu z Ústí nad Labem, kterým Vás bude provázet Zdeněk Kamínek ml. Utkání začíná v 18:30 hod.

Stadion: Sportcentrum Sluneta, Jateční 1026/18, Ústí nad Labem 10-Klíše;
    kapacita: 1 200 diváků.

Příjemný nedělní podvečer z krajské metropole Ústeckého kraje, kde zanedlouho budeme svědky utkání 3. kola 2. ligy skupiny Západ. Nováček FC Rapid Ústí nad Labem hostí HERD Hradiště.

Letošní bilance obou týmů v soutěži:

FC Rapid Ústí nad Labem:

2 zápasy: 2 výhry, 0 remíz, 0 proher; skóre 10:8, 6 bodů, v tabulce 5. místo.

HERD Hradiště:
    2 zápasy: 0 výher, 0 remíz, 2 prohry; skóre 5:21, 0 bodů, v tabulce 12. místo.

Dosavadní výsledky obou celků v letošním ročníku:

– Jerigo 1994 Plzeň 5:4 (3:2)
    SK Interobal Plzeň B – FC Rapid Ústí nad Labem 4:5 (2:1)

HERD Hradiště – FK Kladno 3:7 (1:5)
    HERD Hradiště – FC Malibu Mladá Boleslav 2:14 (0:6)

Celá jména sudích a delegáta:

Hlavní rozhodčí:
    David Lafek.
    Druhý rozhodčí: Jan Novotný.

Delegát: Ladislav Drobný.

Začátek zápasu bude z důvodu pozdního příjezdu hostujícího celku, který stále není na sportovní hale, o několik minut posunut.

FC Rapid Ústí nad Labem: Votava (Mrázek) – Klier, Sloup, Čapek, Sedláček, Kapoun, Filinger – M. Dlouhý, Jelínek – Virt, Gajdoš. Hrající trenér: Martin Dlouhý.

HERD Hradiště: Podlipský – Netrval, Šneberger – Janda, R. Vaněk. Hrající trenér: Miroslav Podlipský.

Rozhodčí: Lafek, J. Novotný; delegát: Drobný.

Hosté jsou na místě, duel mezi ústeckým Rapidem a Hradištěm začne v 18:51 hod.

Domácí nastupují v dresech žlutých, hosté se představí v bílé kombinaci dresů. Sudí zvolili dresy červené.

00:01

00:01
    Střetnutí zahájil výkopem ze středového kruhu Vítězslav Janda.

00:50
    HERD drží míč na vlastní obranné polovině.

01:39
    Václav Sloup z pravé strany nemířil přesně.

03:19
    Pokus Adama Virta zblokován defenzivou soupeře.

03:32
    Rapid právě vstřelil branku!
    Vít Sedláček z pravé strany nalezl v předbrankovém prostoru nikým nehlídaného MATĚJE ČAPKA, který tělem usměrnil míč za brankovou čáru. Asistence: Vít Sedláček.

04:33
    Přízemní střelu Matěje Čapka gólman hostů vyrazil.

05:48
    David Šneberger se zmohl z dálky pouze na nákop balónu na bránu Tomáše Votavy.

06:29
    Jedovka Matěje Kliera sražena na roh.

07:09
    O rohový kop se na opačné straně z ostrého úhlu zasloužil Vítězslav Janda.

07:47
    Roh zahrával Martin Dlouhý na Matěje Kliera, druhý jmenovaný střelou z první minul.

08:04
    Vít Sedláček od levé postranní čáry přestřelil.

09:32
    Vít Sedláček zahlédl podél levé postranní čáry sbíhajícího si MATĚJE ČAPKA, který prostřelil Miroslava Podlipského a podruhé v utkání se zapsal do listiny střelců. Asistence: Vít Sedláček.

10:17
    Vít Sedláček je dnes při chuti, co se gólových přihrávek týče. Obránce Ústí nad Labem zleva adresoval míč na střed ADAMU VIRTOVI, který zblízka trefil odkrytou bránu. Asistence: Vít Sedláček.

10:37
    Tomáš Votava rychlým výhozem vyslal do brankové příležitosti TOMÁŠE JELÍNKA, který zvyšuje vedení domácích. Asistence: Tomáš Votava.

12:00
    Tomáš Jelínek si vyměnil míč s MARTINEM DLOUHÝM, který vyslyšel zvolání ústeckého kotle o "bůra", a pojišťuje ještě více náskok svého týmu. Asistence: Tomáš Jelínek.

12:00
    Oddechový čas pro hosty.

12:15
    TOMÁŠ JELÍNEK po individuální akci trefil ze středu prostor mezi nohama Miroslava Podlipského. Bez asistence.

13:57
    ADAM VIRT využil tutovou šanci, když se po přihrávce Víta Sedláčka od opačné tyče nemýlil do odkryté brány. Asistence: Vít Sedláček.

15:01
    Matěj Čapek vybojoval rohový kop.

15:01
    Oddechový čas pro domácí.

15:22
    Tomáš Votava se chtěl také zapojit do hry a i s míčem zaběhl za obranu hostů. Ofenzivní gólman Rapidu se zasloužil o roh, čímž si vysloužil věhlasný potlesk.

16:34
    Martin Gajdoš vystřelil vedle.

17:14
    Střelecká muška Václava Sloupa nebyla přesná.

18:01
    Richard Vaněk z pravé strany zaměstnal Tomáše Votavu.

18:54
    Martin Dlouhý zachoval chladnou hlavu a podržel kulatý nesmysl v útočném rohu.

19:45
    Tomáš Votava zneškodnil skokem tvrdou ránu Richarda Vaňka.

20:00

Úvodních dvacet minut ovládli s přehledem futsalisté Rapidu, kteří vedou nad oslabeným celkem z Hradiště 7:0. Čtyři asistence si připsal do svých statistik Vít Sedláček.

Akumulované fauly: 1:0.
    Druhý poločas začne přibližně v 19:40 hod.

20:01

20:01
    Rapid do druhého poločasu vystřídá brankáře, Tomáše Votavu nahradí Jaroslav Opálecký.

20:31
    Gólová smršť pokračuje i po přestávce! Adam Virt přihrál MATĚJI ČAPKOVI, který z bezprostřední blízkosti dokonal hattrick. Asistence: Adam Virt.

21:57
    Po téměř čisté první půli mají nyní oba celky na kontě jeden akumulovaný faul.

22:54
    Hosté jsou zralí na ručník! VÁCLAV SLOUP se zblízka prosazuje za asistence Václava Sloupa. Asistence: Václav Sloup.

24:28
    JAN KAPOUN se jako první dostal k odraženému míči a v týmové kase to bude mít pravděpodobně hodně drahé! Stav je 10:0. Bez asistence.

25:22
    Kapitán David Šneberger z dálky nastřelil tyč!

26:50

26:50
    Hosté budou dohrávat se třemi hráči v poli, z důvodu zranění odchází předčasně do šatny Jakub Netrval!

27:59
    Je téměř jisté, že utkání se bude již pouze z povinnosti dohrávat. Po dlouhé kombinaci na ofenzivní polovině vsítil druhý gól VÁCLAV SLOUP. Asistence: Tomáš Jelínek.

29:03
    MARTIN GAJDOŠ z pravé strany po nenápadné akci přidává tuctovou branku domácích. Bez asistence.

29:19
    Richard Vaněk orazítkoval tyč!

30:30
    Tomáš Netrval je zpět!

30:30
    Ústí nad Labem se ujímá vedení 13:0, když po čtyřech asistencích se do černého trefil VÍT SEDLÁČEK. Asistence: Matěj Čapek.

32:47
    Tomáš Votava včasným výběhem zabránil brejku Richarda Vaňka.

33:56
    JAN KAPOUN dělovkou ze středu dále navyšuje vedení Ústí nad Labem. Bez asistence.

34:10

Dnešní utkání sleduje 169 diváků.

35:56
    Unavení hostující hráči se snaží vymyslet útočnou akci v blízkosti středové čáry.

37:18
    O hattrick po přihrávce Matěje Čapka se zasloužil ADAM VIRT. Asistence: Matěj Čapek.

37:32
    Adam Virt nalezl z rohu volného VÍTA SEDLÁČKA, který prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Adam Virt.

38:41
    Matěj Čapek neprošel přes obranu Hradiště.

39:41
    Domácí si užívají závěrečné sekundy a kombinují na ofenzivní části hřiště.

Pozápasové ohlasy kapitánů:

Martin Dlouhý (hrající trenér FC Rapid Ústí nad Labem):
    "Soupeř přijel pouze se čtyřmi hráči do pole. Bylo otázkou času, kdy nám góly začnou do brány soupeře padat. Hráči Hradiště pouze bránili a my po prvním vstřeleném gólu ze čtvrté minuty postupně navyšovali skóre. Ve druhé půli byl průběh zápasu podobný jako v prvním poločase, kdy jsme přidali další branky. Klukům z Chebu chybělo hodně lidí ze základní sestavy. Pokud se budou chtít zachránit v soutěži, musí se scházet ve větším počtu."

David Šneberger (kapitán HERD Hradiště): "Mrzí nás, že jsme se nesešli ve větším počtu a nemohli odehrát důstojné utkání."

Nováček z Ústí nad Labem zůstává i po třetím kole bez ztráty bodu. Nad velmi oslabeným Hradištěm, které se navíc k utkání dostavilo pozdě a část zápasu odehrálo ve třech, zvítězil Rapid 16:0. Čisté konto udržel v prvním poločase Tomáš Votava, ve druhé půli Jaroslav Opálecký. HERD naopak zůstává v soutěžní tabulce bez bodu.

Akumulované fauly ve druhém poločase: 1:2.

Z Ústí nad Labem je to ode mě pro dnešek vše, těším se na počtenou opět někdy příště. Zdeněk Kamínek ml. (20:39:12)

Zdeněk Kamínek ml.

Hledáme zpravodaje pro tým HERD Hradiště. Více informací zde.

Branky: 4. Čapek (Sedláček), 10. Čapek (Sedláček), 11. Virt (Sedláček), 11. Jelínek (Votava), 12. Dlouhý (Jelínek), 13. Jelínek, 14. Virt (Sedláček), 21. Čapek (Virt), 23. Sloup (Kapoun), 25. Kapoun, 28. Sloup (Jelínek), 30. Gajdoš, 31. Sedláček (Čapek), 34. Kapoun, 38. Virt (Čapek), 38. Sedláček (Virt)

FC Rapid Ústí nad Labem: Votava (21. Opálecký) – Klier, Sloup, Čapek, Sedláček, Kapoun, Filinger – M. Dlouhý, Jelínek – Virt, Gajdoš. Hrající trenér: Martin Dlouhý.

Rozhodčí: Lafek, J. Novotný; delegát: Drobný