Třinec – Kometa Brno | 4:1 (kon.) | | | Olomouc – Chomutov | 5:2 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Jihlava | 3:1 (kon.) |
Zlín – Vítkovice | 3:7 (kon.) | | | Litvínov – Plzeň | 2:1 (po pr.) | | | Mountfield HK – Liberec | 3:1 (kon.) |
Detroit – Tampa | 2:3 (kon.) |
Jokerit – Kazaň | 3:1 (kon.) | | | Riga – Čerepovec | 3:2 (po pr.) | | | Minsk – N.Novgorod | 5:1 (kon.) |
Dynamo Moskva – Ufa | 2:3 (kon.) | | | Petrohrad – Nižněkamsk | 5:2 (kon.) |
Česko – Olomouc | 2:5 (kon.) |
Pardubice – Mountfield HK | 2:0 (kon.) |
Orange 20 – Nové Zámky | 1:3 (kon.) | | | Žilina – Banská Bystrica | 3:1 (kon.) |
konec
Dynamo Moskva
2:3
(1:0, 0:2, 1:1)
Salavat Julajev Ufa
44:32
|
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Enver Lisin – 2 min., hákování).
|
|
42:54
|
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Kuzmin G., 2 min. – držení protihráče).
|
|
37:46
|
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Zachar Arzamascev – 2 min., podražení).
|
|
29:55
|
Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Andrej Kutějkin – 2 min., podražení).
|
|
18:06
|
Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Salminen S., 2 min. – podražení).
|
|
17:23
|
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (2 min. – příliš mnoho hráčů).
|
|
12:23
|
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Stanislav Garejev – 2 min., držení protihráče).
|
|
09:41
|
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Igor Makarov – 2 min., držení hole).
|
|
09:41
|
Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Andrej Alexejev – 2 min., krosček).
|
|
06:44
|
Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Vladimir Brjukvin – 2 min., vražení na hrazení).
|
|
04:43
|
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Zachar Arzamascev – 2 min., krosček).
|
Branky a nahrávky:
14. Salminen (Boyd), 41. Boyd (Salminen) – 27. Kuzmin, 33. Kokarev (Scrivens, Arzamascev), 60. M. Majorov
Rozhodčí:
Diváci:
Neproměněná penalta:
Dynamo Moskva:
Bočarov (50. Jerjomenko) – Kutějkin, D. Višněvskij, I. Nikulin, Volkov, Korjagin (C), Rylov, J. Zajcev – Varnakov (A), Boyd, Salminen – Tarasov, A. Těreščenko, Zlobin – Alexejev, Igumnov, Brjukvin – Arťuchin, J. Jakovlev, Markovin.
Náhradníci:
Trenér:
Salavat Julajev Ufa: Karejev (Scrivens) – Larsen (A), Loginov (C), Gončarov, Arzamascev, S. Garejev, M. Osipov, Panin, Jelizarov (A) – Hartikainen, Kemppainen, Omark – Lisin, Juňkov, Fjodorov – Kokarev, J. Bodrov, I. Makarov – M. Majorov, Korotkov, Bobyljov – Kuzmin.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Salavat Julajev Ufa: Karejev (Scrivens) – Larsen (A), Loginov (C), Gončarov, Arzamascev, S. Garejev, M. Osipov, Panin, Jelizarov (A) – Hartikainen, Kemppainen, Omark – Lisin, Juňkov, Fjodorov – Kokarev, J. Bodrov, I. Makarov – M. Majorov, Korotkov, Bobyljov – Kuzmin.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
Tadeáš Bartoš