NY Rangers – Pittsburgh 4:5 (po pr.) | Washington – Toronto 0:2 (kon.) | Philadelphia – Florida 5:1 (kon.)
New Jersey – Tampa 5:4 (1:0 po s.n.) | Ottawa – Vancouver 0:3 (kon.) | Nashville – Colorado 4:1 (kon.)
Winnipeg – Columbus 2:5 (kon.) | Dallas – Arizona 3:1 (kon.) | Edmonton – Carolina 3:5 (kon.)
Vegas – Buffalo 5:4 (po pr.) | San Jose – Montreal 5:2 (kon.)
New York Rangers
4:5 (0:2, 3:1, 1:1 - 0:1)
Pittsburgh Penguins
Středa 18.10.2017, 01:00 • Madison Square Garden, New York • NHL

55:03
    Chad Ruhwedel zasáhl vysokou holí Pavla Bučněviče a byl vyloučen na dvě minuty. Komerční přestávka.

49:11
    Bryan Rust narazil do Henrika Lundqvista a poté se strhla mela. Kevin Shattenkirk a Bryan Rust byli po vzájemném souboji vyloučeni na dvě minuty za hrubost.

44:52
    Kevin Shattenkirk a Jevgenij Malkin už to nevydrželi a pustili se do sebe! Oba dostali dvě minuty za hrubost.

38:45
    David Desharnais dostal dvě minuty za sekání a Penguins mohou otočit dramatické utkání na svou stranu.

36:19
    Chris Kreider po několika nepřesných a zablokovaných střelách Rangers usedl na trestnou lavici poté, co vyfasoval dvě minuty za krosček. Do konce přesilové hry 5 na 3 zbývalo odehrát 14 sekund.

34:35
    Po pouhých třech sekundách hry po krátké přestávce byl vyloučen za sekání také Carl Hagelin, takže Rangers si zahrají přesilovou hru 5 na 3! Neskutečné drama.

34:32
    Sidney Crosby znovu oslabil svůj tým, když po faulu ve středním pásmu dostal dvě minuty za sekání. Po komerční přestávce si Rangers zahrají další přesilovou hru.

26:31
    Rick Nash zůstal ležet ve středním pásmu poté, co ho Sidney Crosby zasáhl holí do oblasti hlavy. Následuje komerční přestávka a dvě plus dvě minuty pro kapitána Pens za vysokou hůl!

22:12
    Chris Kreider po střele svého týmu z levého křídla fauloval a dostal dvě minuty za vysokou hůl.

09:15
    Greg McKegg přidržel na levé straně obranného pásma jednoho z hráčů Rangers u hrazení a dostal dvě minuty.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 27. Desharnais (J. T. Miller, Shattenkirk), 28. Bučněvič (Zibanejad, Zuccarello), 29. J. T. Miller (McDonagh, DeAngelo), 48. Grabner (Desharnais, J. T. Miller) – 1. Kessel (Malkin, Cole), 14. Hagelin (Määttä), 39. Hörnqvist (Kessel, Malkin), 60. Crosby (Hörnqvist, Malkin), 61. Malkin (Kessel)

New York Rangers: H. Lundqvist (Pavelec) – McDonagh (C), DeAngelo, M. Staal (A), Shattenkirk, Skjei, Br. Smith – Rick Nash (A), Zibanejad, Zuccarello – Kreider, Desharnais, J. T. Miller – Vesey, K. Hayes, Fast – Grabner, Cracknell, Bučněvič. Hlavní trenér: Alain Vigneault.
    Pittsburgh Penguins: M. Murray (Niemi) – Dumoulin, Letang (A), Cole, J. Schultz, Määttä, Ruhwedel – Guentzel, Crosby (C), Sheary – Rust, Malkin (A), Kessel – Hagelin, McKegg, Hörnqvist – Kühnhackl, Rowney, Reaves. Hlavní trenér: Mike Sullivan.

Rozhodčí: Jean Hebert, Frederick L'Ecuyer. Čároví: Jonny Murray, Mark Shewchyk

Diváci: 18006