VŠB-TU Ostrava – Jakubčovice nad Odrou 3:3 (kon.) | Atraps-Hombres Brno – Havlíčkův Brod 3:2 (kon.) | Hodonín – Zlín 2:2 (kon.)
FC Tango Hodonín
2:2 (0:1)
UTB futsal team Zlín
Pátek 20.10.2017, 20:40 • TEZA Hodonín - Lipová alej 4110/23 • 2. Futsal liga východ • 2. kolo

38:26
    Hodonín právě vstřelil branku!
    A je opět srovnáno! Veselovský dostal míč do rohu hřiště odkud se snažil vystřelit, ale uviděl před brankou úplně volného TOMÁŠE BURŠÍKA, který neměl problém se zakončením. Asistence: Tomáš Veselovský – 2:2.

37:38
    Čeněk Cenek dostal nahrávku do ideální pozice, odkud vyslal tvrdou střelu nad.

34:00
    Do protiútoku se hnal Daniel Spurný, jehož přízemní střela skončila na tyči.

32:19
    Hned po obdržené brance sáhli domácí ke hře bez brankáře. Ta se jim málem vyvedla, ale Svobodova bomba letěla na břevno!

32:14
    Zlín právě vstřelil branku!
    Velmi nešťastná chvíle pro Hodonínské Tango! Po střele do tyče si míč srazil do vlastní sítě TOMÁŠ JANULÍK. Logicky bez asistence – 1:2.

26:38
    Domácí konečně srovnávají! Poté co Konečník ztratil balón na půli hřiště, šel TOMÁŠ VESELOVSKÝ dopředu a svou střelou překonal Mikela. Bez asistence – 1:1.

25:21
    Žlutou kartu dostává Novotný (FC Tango Hodonín).

24:27
    Milan Svoboda sebral míč Konečníkovi, ale následnou střelou bodlem nevsítil.

19:39
    A na konci prvního poločasu se hosté dostávají do vedení! Po domácí chybě v útoku se dopředu řítil ZDENĚK KONEČNÍK, jehož střelu Dvořák nezachytil. Bez asistence – 0:1.

17:18
    Žlutou kartu dostává Slobodian (VŠSK futsal Zlín).

17:18
    Žlutou kartu dostává Veselovský (FC Tango Hodonín).

08:14
    Hned z následného rohu se řítil Novotný sám na gólmana, ale technickou střelou zamířil těsně vedle Mikelovy branky.

Kryštof Škodák

Branky: 27. Veselovský, 39. Buršík (Veselovský) – 20. Konečník, 33. Janulík (vla.)

Karty:   18. Veselovský (HOD), 26. Novotný (HOD) – 18. Slobodian (ZLI)

FC Tango Hodonín: Dvořák (Soukup) – Novotný, Janulík, Mareš, Veselovský, Svoboda, Cenek, Buršík "C", Višváder – hrající trenér
    UTB futsal team Zlín: Mikel – Hutka "C", Juhás, Spurný, Krajča, Slobodian, Bršlica, Konečník, Žáček. Trenér: Pavel Postava

Rozhodčí: Jaroslav Kolář – Tomáš Slanina, Delegát FAČR: Miloslav Brtníček