Spišská N. Ves – Skalica 6:3 (kon.) | Trnava – Michalovce 2:3 (1:2 po s.n.) | Dubnica – Pov. Bystrica 6:2 (kon.)
Topoľčany – Osmos Bratislava 3:1 (kon.) | Nové Zámky B – Prešov 2:3 (po pr.)
HC Nové Zámky B
2:3 (1:1, 1:0, 0:1 - 0:1)
HC Prešov
sk Středa 25.10.2017, 18:30 • ZŠ Nové Zámky • 1. liga (SR) • 13. kolo

Hostia si predsa pripísal extra bod. V predĺžení rozhodli o svojom víťazstve a natiahli svoju fantastickú sériu. Týmto sa skončilo štrnáste kolo druhej najvyššej hokejovej súťaže. Ja Vám ďakujem za pozornosť a teším sa na Vás opäť nabudúce. Prajem krásny zvyšok večera! (20:52:52)

61:30
    Tím HC Prešov Penguins dal gól!
    Gól strelil ŠIMČÁK. Asistencie Novotný.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Nakoniec sa bude musieť rozhodnúť až v predĺžení. "Tučniaci" majú šancu natiahnuť svoju fantastickú sériu na jedenásť zápasov bez prehry. Nové Zámky sú však v dnešnom zápase viac ako vyrovnaným súperom.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

58:23
    Gól strelil PROKOP. Asistencie Mikolášek, Mačkovič.
    A je tu vyrovnanie! Hostia v samom závere dokázali vyrovnať stav stretnutia na 2:2!

54:23
    Domáci v plnom počte.

52:23
    Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky B (Trávniček – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

50:51
    Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky B (2 min. – príliš veľa hráčov na ľade).

Dnešné stretnutie sleduje 561 divákov.

45:33

43:33
    Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky B (Petrinec – 2 min., podrazenie).

40:01
    Začala sa tretia tretina.

Po dvoch tretinách svieti stav 2:1 pre domácich a líder súťaže musí v záverečnej časti pridať na obrátkach, ak nechce prísť o svoju fantastickú sériu.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

39:19
    Nové Zámky B dávajú gól! Gól strelil SLÁVIK. Asistencie Jass.
    Záver druhej tretiny patrí domácim! Skóre zápasu je otočené a Nové Zámky vedú 2:1.

32:12

30:12
    Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky B (Trávniček – 2 min., hákovanie).

29:36
    Hostia v plnom počte.

28:46

27:36
    Vylúčenie v tíme HC Prešov Penguins (Novotný – 2 min., sekanie).

26:46
    Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky B (Novák – 2 min., hákovanie).

22:27

20:27
    Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky B (Jass – 2 min., nedovolené bránenie).

20:01
    Začala sa druhá tretina.

Po prvej tretine je stav nerozhodný. Na oboch stranách sme videli množstvo vylúčení a zápas je veľmi nervózny.

20:00
    Prvá tretina sa skončila.

19:30
    Nové Zámky B dávajú gól! Gól strelil MONYA. Asistencie Šimek, Klenko.
    Domáci v závere prvej tretiny vyrovnávajú stav stretnutia na 1:1!

18:59

16:59
    Vylúčenie v tíme HC Prešov Penguins (2 min. – napadnutie rozhodcov).

16:59
    Vylúčenie v tíme HC Prešov Penguins (Mačkovič – 2 min., držanie).

14:07
    Vylúčenie v tíme HC Prešov Penguins (Bylina – 2 min., nedovolené bránenie).

13:34

12:07
    Vylúčenie v tíme HC Prešov Penguins (Gavrik – osobný trest do konca zápasu, vrazenie na mantinel).

12:07
    Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky B (Gavrik – 5 min., vrazenie na mantinel).

11:34
    Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky B (Kudrna – 2 min., krosček).

08:33

06:33
    Vylúčenie v tíme HC Prešov Penguins (Bylina – 2 min., vrazenie na mantinel).

05:59

Gól strelil ŠIMČÁk. Asistencie Novotný.
    Hostia otvárajú skóre po šiestich minútach hry!

00:01
    Stretnutie sa práve začalo.

Úvodné zostavy:

HC Mikron Nové Zámky B: Romančík – Šimek, Hain, Trávniček, Petrinec, Kudrna, Bačkor, Štefánik – Monya, Rehák, Jass – Novák, Matejov, Slávik – Tužinský, Klenko, Kovács – Hronec, Bórik

HC Prešov Penguins: Škorvánek – Novický, Hopkovič, Pavúk, Mačkovič, Gábor, Taran, Michalčin, Krajňák – Mikolášek, Tomčák, Prokop – Oško, Šimčák, Novotný – Bylina, Gavrik – Chalupa, Pulščák, Ferenc

Rozhodca: M. Mĺkvy – I. Mayer, R. Frimmel.

V Nových Zámkoch sa predstaví vedúce mužstvo súťaže. Domáci zatiaľ uzatvárajú postupovú osmičku. V posledných dvoch zápasoch ťahali za kratší koniec, keď podľahli Trnave a s prázdnymi rukami cestovali aj z Bratislavy. Prešovčania neprehrali už desať zápasov v rade a ťahajú impozantnú šnúru. Mužstvo vedie za úspechom najproduktívnejší hráč súťaže, Bielorus Gleb Bylina. V predošlom vzájomnom zápase sa zrodilo víťazstvo "Tučniakov". Bude tomu tak aj dnes?

Vítam všetkých priaznivcov hokeja! Na programe je štrnáste kolo našej druhej najvyššej hokejovej súťaže. Nové Zámky "B" privítajú na svojom ľade Prešov!

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:30 a my vám z neho prinesieme informácie o zmenách stavu..

Filip Sabo

Branky a nahrávky: 20. Monya (Šimek, Klenko), 40. Slávik (Jass) – 6. Šimčák (Novotný), 59. Prokop (Mikolášek, Mačkovič), 62. Šimčák (Novotný)

HC Nové Zámky B: Romančík – Šimek, Hain, Trávniček, Petrinec, Kudrna, Bačkor, Štefánik – Monya, Rehák, Jass – Novák, Matejov, Slávik – Tužinský, Klenko, Kovács – Hronec, Bórik
    HC Prešov: Škorvánek – Novický, Hopkovič, Pavúk, Mačkovič, Gábor, Taran, Michalčin, Krajňák – Mikolášek, Tomčák, Prokop – Oško, Šimčák, Novotný – Bylina, Gavrik – Chalupa, Pulščák, Ferenc

Rozhodčí: M. Mĺkvy – I. Mayer, R. Frimmel