Helas Brno – Sparta 2:6 (kon.) | Třinec – Slavia 1:8 (kon.) | Gamaspol Jeseník – Litoměřice 4:4 (kon.)
Vysoké Mýto – Česká Lípa 3:1 (kon.) | Olympik Mělník – Interobal Plzeň 6:13 (kon.)
SK Olympik Mělník
6:13 (4:6)
SK Interobal Plzeň
Pátek 27.10.2017, 20:00 • Sportovní hala Mělník • 1. Futsal liga • 7. kolo

Olympik srazili v druhém poločase vlastní chyby. Bohužel páni rozhodčí dnešní zápas totálně pokazili. Na fauly v tomto zápase to bylo 14:2!!!! Plzeň se z penalt 4 trefila a i to pomohlo k tomu, že vyhrávají takovým rozdílem. Při příštím zápase na počtenou! (21:50:05)

40
    Interobal Plzeň právě vstřelil branku!

Mažári ztratil míč při hře bez brankáře a JAN KŘEMEN společně s Vnukem dovedli míč do brány.

39

TOMÁŠ VNUK SE NEMÝLIL.

39
    Po kopnutí do Rusaka kulhá Vnuk a hádejte, co rozhodčí odpískali. Penalta pro Plzeň!

39
    Holý nyní trefil pravou tyč domácí brány.

38
    Rusak ještě předvedl parádní zákrok proti střele Vnuka.

38
    Pátý faul domácích!

37
    Obrovská šance Němce, který sám na zadní tyči neusměrnil míč do brány.

37
    Hosté kontrolují hru a o 3 body je dnes už nic nepřipraví.

36
    Na akumulované fauly je to 4:1.

35

JAN KŘEMEN se prosadil po nahrávce Štveráka.

34
    Domácí na nic nečekají a hrají bez brankáře.

34
    Olympik sráží obrovské chyby, všechny branky v druhém poločase inkasoval do prázdné branky.

33

Štverák předložil míč TOMÁŠI VNUKOVI a ten se opět nemýlil.

33

Prejsa přišel o míč, Křemena v brejku doběhl TOMÁŠ VNUK, který do prázdné branky vstřelil gól.

30
    Sláma trefil tyč!

29
    Faul na Surmaje, který opět nebyl odpískán, ale rozhodčí viděli faul domácích.

29
    Matěj Sváta vidí žlutou kartu.

28
    Mělník právě vstřelil branku!

JOSEF GABČO lobnul po nahrávce Zdržálka hostujícího brankáře a vsítil další branku.

27
    V obrovské šanci se objevil Křemen, z velkého úhlu ale branku minul.

26
    První faul domácích.

24

Sváta rozehrál aut na JOSEFA GABČA, který střelou na zadní tyč snižuje.

24
    Jasný faul na Mažáriho ale píšťalka sudích zůstala němá!

24
    Sváta se objevil ve velké šanci ale Němec ho vychytal.

22

TOMÁŠ ABRHAM si narazil s Křemenem a vsítil další branku.

22

TOMÁŠ ABRHAM si narazil se Štverákem a zvyšuje.

21

Do druhého poločasu domácí vystřídali brankáře. Jenče nahradil Rusak.

Velmi zajímavý první poločas. 10 branek, zajímavý metr rozhodčích, kteří Plzeňským hráčům snědí co se dá. No, máme se na co těšit v druhém poločase.

20

20
    Hra se uklidnila a začíná poslední minuta.

17

ZDENĚK SLÁMA prostřelil Jenče mezi nohami a zvyšuje na 6:4.

17
    Hosté se nebojí si skočit pro faul i do místa, kde nemůže dojít ke kontaktu.

17
    Je tu první faul hostů!

16
    Olympik má v součtu 8 faulů a Plzeň žádný. Je to divné, ale je to tak. Rozhodčí proti sobě poštvávají domácí hráče i fanoušky naprosto zbytečně.

15

Neskutečné co opět vymysleli páni rozhodčí! Jasný faul na Mažáriho neodpískán, naopak pískli nějaký ,,faul” domácích. Po něm MICHAL ŠTRAJT proměnil 10m kop.

15

Jenč poslal dlouhý míč na JOSEFA GABČA, který křižnou střelou vyrovnává!

14

Havel trefil tyč, míč do brány dorazil TOMÁŠ ABRHAM.

14
    Penalta pro Plzeň po ruce Babováka.

14
    Zatím se tu nenudíme! 6 branek za 13 minut?! Uvidíme jak tento zápas skončí.

13

MATĚJ SVÁTA si narazil parádně s Gabčem a srovnává stav na 3:3!

12

Plzeň otáčí. Sláma se prodral po lajně a nastřelil míč před bránu, kde usměrnil patičkou míč do brány TOMÁŠ ABRHAM!

12

MICHAL HOLÝ vyrovnává na 2:2.

12
    Jenč fauloval Vnuka a je tu malá penalta!

12
    Holý trefil ale pouze zeď.

11
    Pátý faul Olympiku! A další zajímavá standartka.

10

Plzeň snižuje, prosadil se TOMÁŠ VNUK.

10
    Gabčo fauluje Vnuka a Plzeň má standartku z cca 9 metrů.

8

Hosté špatné rozehráli přímý kop, který vystihl DOMINIK ZDRŽÁLEK a s nájezdem na Němce si poradil parádně a dostává Olympik do vedení 2:0!

8
    Po Mažáriho zákroku je tu druhý akumulovaný faul Olympiku.

7
    Sláma vyslal dělovku na Jenče, ten míč vyrazil.

7
    Sváta fauloval Slavíka a Olympik má první faul.

5
    Vnuk se objevil sám před Jenčem, ale jeho střela mířila nad bránu.

4

Olympik se dostává do vedení! Gabčo prošel přes tři hráče a naservíroval míč MARTINOVI KOUBKOVI, který na tyči prostřelil Němce mezi nohy!

3
    Slámův pokus vyrazil Jenč do autu.

2
    Zdržálek se dobře uvolnil přes hostující obranu a vystřelil. Němec ale neměl žádný problém míč vyrazit.

1

Hráči obou týmů jsou již na palubovce a čekají na pokyn rozhodčích k nástupu. Za pár minut zápas začne.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.

A.S.

Branky: 4. Koubek (Gabčo), 8. Zdržálek, 13. Sváta (Gabčo), 15. Gabčo (Jenč), 24. Gabčo (Sváta), 28. Gabčo (Zdržálek) – 10. Vnuk (Holý), 12. Holý (pen.), 12. Abrham (Sláma), 14. Abrham (Havel) (10 m kop), 15. Štrajt (10 m kop), 17. Sláma (Koc), 22. Abrham (Štverák), 22. Abrham (Křemen), 33. Vnuk (Křemen), 33. Vnuk (Štverák), 35. Křemen (Štverák), 39. Vnuk (10 m kop), 40. Křemen (Vnuk)

Karty:   29. Sváta (MEL)

SK Olympik Mělník: Jenč (Rusak) – Zdržálek, Prejsa, Prieložný, Sváta “C”, Gabčo, Babovák, Němec, Koubek, Mažári, Buzek, Surmaj
    SK Interobal Plzeň: Němec (Klečka) – Slavík, Kasýk, Buchta, Koc, Vnuk, Sláma, Štrajt, Havel, Abrham, Štverák, Holý “C”, Křemen

Rozhodčí: Řeháček – Milner