Alavés – Valencia 1:2 (kon.) | Atlético – Villarreal 1:1 (kon.) | Ath. Bilbao – Barcelona 0:2 (kon.)
Sevilla – Leganés 2:1 (kon.)
Athletic Bilbao
0:2 (0:1)
FC Barcelona
Sobota 28.10.2017, 20:45 • San Mamés Stadium, Bilbao • Španělská LaLiga • 10. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše, a tak vám přeji příjemný zbytek večera. U sledování dalších online přenosů na počtenou! Loučí se s vámi Daniel Kinc. (22:43:30)
    Barcelona sehrála výtečné utkání!

Držení míče: 39 % : 61 %.
    Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 8:5. Rohy: 6:4. Ofsajdy: 6:5. Fauly: 15:12.

Utkání je u konce! Barcelona nakonec zvládla nesmírně náročný duel na půdě Athletica Bilbaa na jedničku a z hřiště svého soupeře si po výhře 2:0 odváží všechny tři body!

V prvním poločas nejprve poslal hosty do vedení kapitán Leo Messi, ovšem ve druhé půli měli nejprve navrch domácí. Ter Stegen pochytal několik jejich šancí a obránci zblokovali několik ran a nakonec ve druhé minutě zatloukli definitivní hřebíček do pomyslné rakve domácích, Barcelona tak drží neuvěřitelnou ligovou sérii bez porážek a po deseti duelech jasně vládne tabulce celé soutěže.

90+3

90+3
    Domácí v samém závěru zahrávali ještě jeden rohový kop, ale centr z něj skončil jen v rukavicích ter Stegena!
    90+2. PAULINHO - 0:2

90+2
    Barcelona právě vstřelila branku!
    Jenže nic takového se konat nebude, lídr tabulky potvrzuje svou nesmírně důležitou výhru. Domácí už vrhli všechno do útoku a po chybě ve středu šli hosté do akce 3 na 2. Messi ze středu hranice vápna poslal míč doleva Suárezovi, jehož ránu z první ke vzdálenější tyči ještě gólman domácích vyrazil, ale dobíhající PAULINHO poté pohodlně doklepl míč do úplně prázdné branky – 0:2!

90+1
    Nastavují se dvě minuty nad rámec druhého poločasu. Tolik času mají domácí na vyrovnání!

90
    Rána pětinásobného držitele Zlatého míče nebyla vůbec špatná, protože dobře přeletěla zeď a kroutila se do šibenice, ovšem břevno nakonec přeletěla.

89
    Závěr utkání je tady a Messi opět pomáhá svému celku. Na hranici vápna byl v dobré pozici faulován a sám nejspíš bude rozehrávat tuhle zajímavou standardní situaci.

88
    O nic vážného se ale nejspíš jednat nebude, Chorvat sice odkráčel za postranní čáru, nicméně celou situaci přestál, zdá se, bez vážnějšího zranění a ve hře bude pokračovat.

87
    Celá akce pokračovala, ale Ivan Rakitič byl na zadní tyči při vzdušném souboji faulován a navíc si s bolestivou grimasou vyžádal ošetření.
    86. Hlavička Adurize k bližší tyči

86
    A po něm tutovka jako hrom pro domácí! Aduriz se na přední tyči odpoutal od svého strážce a hlavičkoval přesně k tyči, ale ter Stegen jeho pokus na čáře jednoruč vyrazil!

85
    Ander Iturraspe se na pravé straně prodral k centru, míč z jeho kopačky byl sice hodně přetažený, ale i tak byl Semedo donucen k odvrácení balónu na rohový kop.

84
    Bilbao je stále aktivnějším a je jasné, že už teď vrhne všechny své síly do útoku, protože proti lídrovi tabulky nemá co ztratit.

83
    Střídání v týmu Athletic Bilbao: ze hřiště odchází Iñaki Williams, přichází Markel Susaeta.

83
    Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází André Gomes, přichází Nélson Semedo.