Benátky n/J – Kladno 2:5 (kon.) | K. Vary – Přerov 4:2 (kon.) | Třebíč – Slavia 2:0 (kon.)
Vsetín – Havířov 0:3 (kon.) | Litoměřice – Ústí n/L 1:3 (kon.) | Frýdek-M. – Motor ČB 3:1 (kon.)
Kadaň – Prostějov 2:4 (kon.)
konec
SK Trhači Kadaň
2:4 (1:2, 1:0, 0:2)
LHK Jestřábi Prostějov
Středa 01.11.2017, 18:00 • ZS Kadaň • WSM Liga • 20. kolo
Předzápasové kurzy: 3.39 4.4 1.78
Partner:
   
  Jestřábi sice v průběhu druhé třetiny přišli o dvougólové vedení, ale ve třetí dvacetiminutovce si ho vzali zpět a už ho udrželi i přes kadaňskou power-play. (20:41:32)
   
  Konec zápasu.
   
  59:43
  Jestřábi právě vstřelili branku!
  Drtina zablokoval Chloubovu střelu z levého kruhu, volný puk si našel DANIEL KOLÁŘ a bekhendem ho poslal přesně do prázdné kadaňské branky. Bez asistence.
   
  59:11
  Divíškův bekhend ze středního pásma zablokovali domácí hráči, kteří se jen těžko dostávají do pásma.
   
  59:02
  Puk skončil v ochranné síti, kam doputoval přes kadaňskou hokejku, takže se vhazuje ve středním pásmu. Lukeš stále na střídačce.
   
  58:54
  Domácí branka zůstává podle očekávání prázdná. Lukeš na střídačce, na ledě šest kadaňských hráčů v poli.
   
  58:54
  Ještě před vhazováním si domácí trenéři vzali oddechový čas.
   
  58:54
  Nouza z pravého kruhu jen vyprášil Lukešovy betony, na druhé straně trefilo Szathmáryho nahození Neužila do ramena, odkud puk spadl na zem, kde ho prostějovský brankář přikryl lapačkou.
   
  58:12
  Tohle bude hostům vyhovovat. Dobrým napadáním a bráněním středního pásma drží puk dostatečně daleko od vlastní branky.
   
  57:10
  Teď měl Lukeš i trochu štěstí. Divíšek přihrával zleva na druhou stranu, ale vracející se Kůs tečoval puk mezi Lukešovy betony, kde také zůstal, i když domácí gólman nevěděl, kde puk má.
   
  56:43
  Hned po buly střílel od modré znovu Trefný, stopku jeho pokusu vystavil Neužilův beton a následně hosté vyvezli puk do středního pásma.
   
  56:39
  Vhazování před Neužilem se bude opakovat.
   
  56:36
  Rána Trefného od modré byla sražena do ochranné sítě.
   
  55:37
  Nyní se Jestřábi na dlouho usadili v pásmu až i Venkrbec najel na přihrávku zpoza branky a ranou z levé strany trefil bližší tyč Lukešovy branky.
   
  54:47
  Hosté se nyní soustředí na precizní obranu středního pásma, kterou Trhači překonávají jen ztěžka. Teď jim nevyšla dlouhá přihrávka a je z toho icing.
   
  53:40
  Zakázané uvolnění Prostějova.
   
  53:30
  Jestřábi právě vstřelili branku!
  Prostějovští sevřeli domácí v jejich pásmu a postupně dostali puk před branku, kde se ve skrumáži nejlépe zorientoval TOMÁŠ DIVÍŠEK, který využívá přesilovku a posílá hosty podruhé do vedení. Asistence: Tomáš Nouza a Jan Rudovský.
   
  52:41
  Nejprve Nestrašilův bekhend z mezikruží nedošel k Lukešovi, ovšem následně Nouza přihrál z levého kruhu křížem k tyčce Divíškovi, jemuž však kotouč přeskočil hůl a skončil za brankou, odkud to hostující útočník ještě zkoušel, ale neuspěl.
   
  52:06
  Jestřábi dlouho pásmo neudrželi. Chrpa vyhodil z levého kruhu až za prostějovskou branku.

  Libor Kult

  Branky a nahrávky: 14. Dufek (Chlouba, Kokeš), 32. Šťovíček (Šesták, Chlouba) – 6. Venkrbec (L. Luňák, Dvořáček), 12. Rudovský (Venkrbec, M. Drtina), 54. Divíšek (Nouza, Rudovský), 60. D. Kolář


  SK Trhači Kadaň: Š. Lukeš (Pavlát) – Cestr, Trefný (C), Buchtela, Šesták, Kokeš, Blaha – Szathmáry, Hlava, Kůs (A) – Chrpa, Dufek, Hejcman – Krejčiřík, Wágner, Chlouba (A) – Šťovíček, Rindoš, Tůma.
  LHK Jestřábi Prostějov: Neužil (Groh) – M. Drtina, D. Kolář, Horyna, A. Holík, Žovinec, Mikliš – Dvořáček, Venkrbec (C), Rudovský – Fiala, Hozák, Hajný – L. Luňák, Divíšek (A), Nouza (A) – Zabloudil, Voženílek, Nestrašil.

  Rozhodčí: Wagner, Grech – Podrazil, Hejl