Slavia – Liberec 4:2 (kon.) | Sparta – Teplice 4:0 (kon.) | Č. Budějovice – Hr. Králové 0:2 (kon.)
Jablonec – Příbram 1:4 (kon.)
FK Jablonec
1:4 (1:2)
FK Příbram
Pondělí 06.11.2017, 14:00 • Stadion Střelnice, Jablonec nad Nisou • Juniorská liga – Čechy • 14. kolo

90+1
    Příbram právě vstřelila branku!
    Hosté se přeci jenom ještě jednou po sérii neproměněných příležitostí prosazují a definitivně tak rozhodují o svém vítězství, za což se zasloužil především JIŘÍ JANUŠKA – 1:4!

56
    Poprvé v dnešním střetnutí se jeden z celků dostává do dvoubrankového trháku! Může za to rychlá hostující akce až od vlastní branky, která nakonec přinesla i gólovou situaci v podání MATĚJE POLIDARA a je to 1:3!

16
    Ovšem netrvalo dlouho a hosté se vydali zpět k další útočné kombinaci, se kterou si i nyní poradili na výbornou, jelikož se díky další trefě LUKÁŠE RICE dostávají zpět do vedení!

9
    Jablonec právě vstřelil branku!
    A je vyrovnáno! Sledujeme hodně atraktivní duel už od prvních minut, Jablonečtí totiž dokázali po devíti minutách hry odpovědět na chvíli starou branku hostů a začínáme tak prakticky znovu od nuly! O vyrovnávají trefu se postaral PATRIK SCHÖN.

5
    To jsou věci! I když se první minuty odehrávaly podstatě jenom na polovině hostů, ti se nyní zmocnili míče a po rychlé akci směrem k domácí svatyni se nakonec prosazuje LUKÁŠ RIC. Jsou to tak hosté, kteří brzy otevírají gólový účet utkání.