Chabarovsk – Soči 2:0 (kon.) | Dynamo Moskva – Čerepovec 0:1 (kon.) | Kazaň – N.Novgorod 1:2 (kon.)
Dynamo Moskva
0:1 (0:1, 0:0, 0:0)
Severstal Čerepovec
Pondělí 06.11.2017, 15:00 • VTB Ice Palace • KHL

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

Zdravím všechny fanynky a fanoušky Kontinentální Hokejové Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí Dynamo Moskva a Severstal Čerepovec.

Severstal Čerepovec odehrál 29 zápasů s bilancí 10-4-6-9. Vybojoval 44 bodů a v tabulce Západní konference je na šesté pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrál čtyři. Poradil si s Jugrou 2:0, Astanou 4:3 v prodloužení, Lokomotivem Jaroslavl 1:0 a Dinamem Minsk 2:1. Tým nestačil na Novosibirsk 1:2.

Dynamo Moskva odehrála 30 zápasů (10-5-2-13). Vybojovala 42 bodů, a tak je na osmém místě tabulky. Z posledních pěti zápasů Dynamo prohrálo čtyři. Nestačilo na Bratislavu 2:4, Spartak Moskvu 0:2, v nájezdech na Novgorod 0:1 a 1:2 na Spartak Moskvu. Tým vyhrál na Dinamem Riga 2:1 v nájezdech.

Dynamo Moskva: Jerjomenko (Dimitry) – Rylov, Kutějkin, Volkov, I. Nikulin, Korjagin, D. Višněvskij, Hietanen – Boyd, Salminen, Tarasov – Varnakov, A. Těreščenko, Brjukvin – Alexejev, Igumnov, Dm. Kazionov – Markovin, J. Jakovlev, Sidljarov – Ignatuškin.

Severstal Čerepovec: J. Hudáček (Magarilov) – Jevsejenkov, Verjovkin, Masuhr, Kornějev, V. Vasiljev, Višněvskij, Kudako – Kagarlickij, Jašin, Bumagin – Karlin, Vovčenko, Mons – Mereskin, Ugarov, Rybin – Stránský, Monachov, Ščerbina – Zemčenko.

Rozhodčí: Odins, Olenin – Badyl, Lazarev.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

00:01

00:01
    Úvodní buly vyhrávají domácí, kteří se snad dostávají do útočného pásma.

00:26
    Oleg Jašin vedl akci svého týmu, následně Dmitrij Kagarlickij vypálil od modré čáry, jeho pokus byl zablokovaný.

00:47
    Dynamo rozehrává od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry.

01:07
    Sakari Salminen hledal spoluhráče v předbrankovém prostoru, ale kotouč se k němu nedostal.

01:30
    Oba týmy střídají, na led přicházejí odpočinutí hráči. Na výraznější střelecký pokus zápasu ještě čekáme.

01:55
    Ivan Igumnov a Michail Varnakov se pokoušeli něco vymyslet ve středním pásmu a přejít do útoku, jenže přišli o kotouč. A proto může hrát Matěj Stránský.

02:33
    Dmitrij Markovin vrací hru za svou branku a přenechává své místo na ledě spoluhráčům. Střídají také hosté.

03:05
    Sakari Salminen dobře vypálil, jeho pokus z předbrankového prostoru tak tak Július Hudáček dokázal zastavit. Rukavicí kotouč poslal nad branku.

03:23
    Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Jakov Rylov – 2 min., hákování).

03:30
    Přesilovku mají k dispozici hosté, ti se ale nemohou stabilně propracovat do střeleckých pozic, domácí výborně brání.

04:00
    Konstantin Kornějev mohl vypálit, ale rozhodl se pro kombinaci.

04:25
    Maxim Verjovkin špatně přihrál před branku, a tak do protiakce vyrazil Dmitrij Višněvskij. Domácí bek ale nedokázal přesněji vypálit.

05:04
    Severstal se v přesilovce do výraznější střelecké pozice propracovat nedokázal.

05:23

05:42
    Hosté rozehrávají od své branky, domácí hráči se mohou spolehnout na podporu z hlediště.

06:07
    Maxim Rybin byl volný před brankou, po chvíli k němu přistoupil obránce, a pak dokázal vypálit. Jeho pokus kryje domácí gólman.

06:40
    Sledujeme rychlý hokej, který se musí fanouškům líbit.

07:03
    Adam Masuhr vypálil od modré čáry, jeho pokus nadvakrát kryje Alexandr Jerjomenko. Komerční přestávka.

07:32
    Maxim Verjovkin rozehrává od své branky, ani jeden celek se nikam nežene. Sledujeme takticky vedenou hokejovou bitvu.

08:00
    Alexej Těreščenko vypálil od modré čáry, jeho pokus byl tečovaný od ochranné sítě. Vhazovat se bude před brankou slovenského gólmana.

08:40
    Arťom Volkov se musel vracet do obranného pásma, ani jeden celek se nemůže stabilněji usadit v útočném pásmu. Sledujeme rychlý hokej.

09:07
    Ivan Igumnov vedl akci svého týmu, puk dostal do útočného pásma. Od modré čáry vypálil Ilja Nikulin. Jeho spoluhráč před brankou ještě jemně tečoval, ale puk zastavil Július Hudáček.

09:42
    Sergej Monachov se probojoval do šance, jeho zakončení výborně zastavil domácí brankář s číslem 1.

10:01
    Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině, stále platí bezbrankový stav.

10:47
    Oleg Jašin se dostal k odraženému kotouči, ale překonat domácího brankáře nedokázal.

11:13
    Hostující brankář se zapojil do rozehrávky, sledujeme rychlý hokej, zbytečně se nepřerušuje.

11:33
    Moskva hraje aktivně, pokouší se něco vymyslet v útočném pásmu, Arťom Volkov ale zlomil svůj nástroj.

11:51
    Dmitrij Markovin byl zcela volný před bránou, kotouč se k němu sice dostal, ale to už byl mimo střeleckou pozici.

12:14
    Puk je za brankou Dynama, hráči v modrém tak musí další akci zakládat od své svatyně.

12:37
    Jevgenij Mons ale přečetl úmysl domácího hráče, získal kotouč, a tak jej nenechal zakončit.

13:08
    Dlouhou dobu už nebyla přerušená hra. Ani jeden celek se nikam nežene.

13:25
    Hostující brankář drží kotouč po střele od modré čáry, komerční přestávka.

13:50
    Vladimir Brjukvin dostal kotouč do brány po krásné akci, ale gól po poradě s videorozhodčím nemůže být uznán pro ofsajd. Július Hudáček se natahoval, ale na kotouč do protipohybu nedosáhl.
    13:50 Neuznaný gól pro ofsajd.

15:11
    Čerepovec právě vstřelil branku!
    Domácím nebyl uznán gól pro ofsajd, nyní se prosazuje hostující celek. Dynamo špatně rozehrálo, Alexandr Bumagin našel OLEGA JAŠINA, jehož rána z první zapadla přesně do brány. Asistence: Alexandr Bumagin.
    15:11 Oleg JAŠIN - 0:1

15:50
    Hostující celek se rychle pokouší přidat další gól, nyní ale domácí obrana hraje velmi dobře a nedává soupeři příliš prostoru.

16:10
    Dostáváme se do finální fáze první třetiny, hosté vedou o jednu branku. Július Hudáček sice inkasoval podobně jako domácí gólman, ale gól Moskvy pro ofsajd nebyl uznán.
    16:10 Brjukvin v ofsajdu, který předcházel gólové střele.

16:50
    Dmitrij Kazionov rozehrává od své branky, Andrej Alexejev se dostal do útočného pásma a pokoušel se nahrnout kotouč za brankovou čáru, jeho pokus ale hostující brankář kryje .

18:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry v první třetině, sledujeme rychlý hokej, ani jeden celek se nemůže stabilněji dostat do zakončení.

18:51
    Arťom Volkov se dostal do zakončení, jeho bekhendová střela postrádala přesnost, gólman Július Hudáček zasahovat ani nemusel.

19:20
    Vladimir Brjukvin se dostal znovu ke střele, ale od modré čáry minul branku.

19:30
    Domácí se nyní dostali do útočného pásma, ale hostující celek brání výborně.

20:00

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

Domácí celek se prosadil jako první, jenže gól Vladimira Brjukvina nebyl pro postavení mimo hru uznán. Na druhé straně se po chybě Dynama prosadil ránou z první Oleg Jašin. Po první třetině vedou hosté 1:0.

20:01

20:50
    Sledujeme úvod druhé třetiny, domácí celek má více ze hry, pokouší se něco vymyslet před brankou Severstalu.

21:57
    Alexej Těreščenko měl na hokejce vyrovnání, ale jeho pokus nadvakrát výborně zastavil brankář Július Hudáček.

23:45
    Alexandr Bumagin se po sérii soubojů ve středním pásmu dostal do útočného pásma, pokoušel se něco vymyslet, ale jeho pokus byl zablokovaný obráncem.

24:18
    Vadim Kudako rozehrává od své branky, ani jeden celek se nyní nemůže probojovat do výraznější střelecké pozice.

24:40
    Dmitrij Višněvskij musel hodně pospíchat do obranného pásma, aby dokázal puk odehrát před soupeřem. Podařilo se mu to.

25:06
    Více ze hry mají hostující hráči, ti se ale nemohou probojovat do výraznější šance.

25:34
    Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Severstalu.

25:42
    Dynamo se zatím marně pokouší najít recept na obranu soupeře, nyní individuálně neuspěl Sakari Salminen.

26:10
    Dmitrij Sidljarov ani Igor Ignatuškin nedokázali prostřelit hostujícího brankáře. Komerční přestávka .

26:24
    Sakari Salminen se propracoval do útočného pásma, ale přes obránce Valerije Vasiljeva vypálit nedokázal. Sledujeme rychlou hru.

26:55
    Zakázané uvolnění vrací hru před branku domácích. Alexandr Jerjomenko musí být pozorný.

27:45
    Alexej Těreščenko se pokoušel prostrčit puk před branku, kde byl Dustin Boyd. Jeho rána ale byla zablokovaná, gólman zasahovat nemusel.

28:14
    Ilja Nikulin hraje ve svém pásmu a zásobuje spoluhráče dobrými přihrávkami.

28:37
    Július Hudáček kryje kotouč. Po nepřehledné situaci před brankou ztratil sudí kotouč z dohledu, a tak přerušil hru.

28:54
    Maxim Rybin se propracoval do střelecké pozice, jeho pokus poměrně snadno zastavil Alexandr Jerjomenko.

29:33
    Sledujeme rychlý hokej, který se musí fanouškům líbit. Těm nestranným o poznání více. Výraznější šanci jsme už dlouhou dobu neviděli.

30:01
    Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině i zápas. Domácí celek stále prohrává o jednu branku.

30:02
    Ruslan Karlin rychle vypálil, jeho pokus výborně vyrazil domácí brankář. O zbytek se postarali obránci.

31:30
    Dustin Boyd výborně tečoval kotouč po střele spoluhráče před brankou. Gólman Július Hudáček dokázal se štěstím zasáhnout.

32:36
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme rychlý hokej, hraje se spíše ve středním pásmu.

33:00
    Ruslan Karlin rozehrával zajímavou akci, kterou z mezikruží zakončoval Adam Masuhr. Jeho pokus ovšem kryje gólman.

Valerij Vasiljev zůstává po tvrdém souboji ležet na hrací ploše. Dostal hit od Dmitrije Sidljarova.

33:52
    Gleb Korjagin výborně zaměstnal obranu soupeře. Domácí celek se usadil v útočném pásmu, ale do šance se neprobojoval. Hosté hrají výborně defenzivně.

34:16
    Sakari Salminen rozehrává od své brány, sledujeme rychlý hokej, převahu mají domácí, jenže zatím bez gólového úspěchu.

35:01
    Probíhá finální část druhé třetiny, Vladimir Brjukvin se dostal ke střele, jeho ránu kryje snadno Július Hudáček. Komerční přestávka.

35:22
    Dmitrij Kazionov skvěle vypálil. Jeho tvrdou ránu od modré čáry kryje slovenský brankář ve službách Čerepovce.

36:02
    Zakázané uvolnění vrací hru před branku Dynama, gólman Alexandr Jerjomenko musí být pozorný. Pokud by hosté navýšili v závěru třetiny své vedení, měla by Moskva těžkou pozici ve třetí třetině.

36:24
    Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Dmitrij Markovin – 5 min. + osobní trest do konce utkání, vražení na hrazení).

36:50
    Hostující celek má k dispozici dlouhou přesilovou hru, Alexandr Bumagin vypálil hned dvakrát, ale branku netrefil.

37:35
    Hosté se nastěhovali do útočného pásma, kde se pokouší něco vymyslet. Andrej Kutějkin výborně zablokoval střelu, a pak Alexandr Bumagin netrefil puk. Dynamo se osvobozuje

38:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry ve druhé třetině.

38:21
    Mnoho šancí si v přesilovce Čerepovec vypracovat nemůže, domácí hráči výborně brání.

38:44
    Dynamo vybojovalo puk, a tak se mohl Daniil Tarasov dostat do útočného pásma, následně ale vrátil hru do obrany a šetří vteřinky z oslabení.

39:46
    Už se nic nestane, domácí celek sehrál závěr třetiny výborně, navíc se Ivan Igumnov dostal do přečíslení dva na jednoho. Přihrál ovšem nepřesně.

40:00

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

Po čtyřiceti minutách stále platí jednobrankové vedení hosté, které stanovil v první třetině Oleg Jašin. Šance si oba týmy dokáží vypracovat, ale góly chybí. Zápas je na střely vyrovnaný, oba celky vypálily osmnáct ran na bránu.

40:01

40:36
    Dmitrij Kagarlickij vypálil z první, ale zlomil hokejku, a tak zbytkem vztekle praštil o led a šel střídat.

41:02
    Hosté se nemohou propracovat do střelecké pozice. Domácí celek hraje velmi dobře.

41:26

41:32
    Sledujeme rychlý hokej, více ze hry mají sice hosté, ale do šance se dostat nemohou.

42:00
    Valerij Vasiljev z ostrého úhlu vypálil, jeho pokus ale končí mimo branku. Následnou střelu kryje Alexandr Jerjomenko,

42:42
    Oleg Jašin byl zcela volný před brankou, ale kotouč se k němu nedostal. Domácí maskovaný muž tak zasahovat vůbec nemusel.

43:15
    Bez výraznější šance je zatím třetí třetina. Alexej Těreščenko dobře vystřelil, snadno jeho pokus kryje gólman Severstalu.

44:40
    Alexej Těreščenko výborně vypálil, jeho pokus ovšem končí jen na tyčce, od které se puk odrazil zpět do hry.

45:32
    Hostující celek má kotouč za svou brankou, Adam Masuhr čeká na dostřádání svých spoluhráčů.

46:00
    Šest minut hry je ze třetí třetiny pryč, zatím největší šanci měl domácí celek, který trefil tyčku.

46:20
    Július Hudáček musí být pozorný, jeho spoluhráči zahráli jen na zakázané uvolnění.

46:31
    Hra je přerušena, následovat bude komerční přestávka.

46:42
    Domácí fanoušci ženou své oblíbence za vyrovnáním, ale zatím se nemohou prosadit stabilně v útočném pásmu.

46:52

47:51
    Přesilovku mají hosté, ale na obranu hry to není vůbec vidět, Čerepovec se nemůže probojovat do útočného pásma, natož si vypracovat střeleckou pozici.

48:28
    Alexandr Jevsejenkov vypálil od modré čáry, jeho pokus se zvláštně před brankou odrazil, ale puk končí před brankovou čárou.

48:52

49:02
    Znovu Severstal rozehrává od své branky, mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme ale rychlou pasáž hry. Zbytečně se nepřerušuje.

49:30
    Matěj Stránský vybojoval puk v útočném pásmu, a pak se po rychlé spoluhráčově pasu dostal do zakončení. Jenže český hráč nedokázal Jerjomenka překonat.

50:01
    Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině. Čerepovec stále vede o jednu branku díky přesnému zásahu Jašina z první třetiny.

50:36
    Oba týmy za hry střídají, díky tomu vznikl prostor pro Dustina Boyda. Ten se ale do zakončení nedostal, navíc ani Dmitrij Višněvskij nedokázal vypálit.

51:12
    Vladimir Brjukvin vyzkoušel pozornost hostujícího brankáře, jeho pokus snadno kryje Július Hudáček. Vhazovat se bude v obranném pásmu Čerepovce.

51:41
    Dynamo se pokouší o vyrovnání, ale hostující obrana v čele s brankářem podává dobrý výkon.

52:05
    Dmitrij Kagarlickij se dostal do rychlé protiakce, ale z předbrankového prostoru nevypálil přesně.

52:24
    Domácí se usadili v útočném pásmu, ale přišli o puk. Maxim Verjovkin vyhodil takticky tak, aby z toho nebyl icing.

52:51
    Dustin Boyd se pokoušel samostatnou akci rozrazit obranu soupeře, což se mu pochopitelně nepovedlo. Proti přesile mnoho šancí neměl.

53:30
    Andrej Alexejev zakončoval další rychlou akci domácího celku, jeho ránu kryje Július Hudáček.

54:06
    Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Jegor Jakovlev – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Alexandr Ščerbina – 2 min., hrubost).

54:17
    Sledujeme hru čtyři na čtyři.

54:33
    Juuso Hietanen nahazoval puk před branku od modré čáry, jeho pokus byl ovšem zablokovaný.

54:52
    Dmitrij Kagarlickij se z ničeho nic dostal do útočného pásma a vypálil. Jeho tvrdou ránu zápěstím kryje gólman Alexandr Jerjomenko.

55:01
    Dostáváme se do finální fáze třetí třetiny, domácí se pokouší vyrovnat, zatím ale marně.

55:45
    Juuso Hietanen zkoušel obkroužit branku, ale nedokázal přesněji vypálit.

56:14
    Daniil Tarasov přišel za brankou soupeře o puk, a tak také skončila akce Dynama.

56:33
    Ivan Igumnov mohl přihrávat a spoluhráč by zakončoval do odkryté brány, ale domácí hráč se rozhodl pro střelu, kterou kryje gólman Július Hudáček.

57:00
    Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.

57:07
    Vladimir Brjukvin se pokouší o samostatnou akci, dostal se do zakončení, které se ale snadno vyrazil hostující brankář.

58:03
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme poklidný závěr zápasu, domácí se nemohou dostat do zakončení.

58:33
    Juuso Hietanen se pokouší rychle získat útočné pásmo, ale neuspěl.

58:50
    Ilja Nikulin vybojoval puk, ale obránce jej o kotouč připravil. Domácí hrají v šesti.

59:01
    Moskva se dostala do postavení mimo hru.

59:02
    Oddechový čas pro domácí.

59:30
    Ilja Nikulin zachytil puk v útočném pásmu, ale domácí se nemohou dostat do zakončení.

Domácí hokejisté v první třetině jako první dali gól, prosadil se krásnou střelou do horní části branky Vladimir Brjukvin. Jeho gól ale nebyl po poradě s videorozhodčím uznán pro postavení mimo hru. Pak se prosadili hosté, trefil se Oleg Jašin. Více branek jsme neviděli, a tak vyhrál hostující celek 1:0. Slovenský brankář Július Hudáček udržel čisté konto.