Skalica – Trnava 3:0 (kon.) | Spišská N. Ves – Pov. Bystrica 3:2 (kon.) | Topoľčany – Prešov 6:2 (kon.)
Nové Zámky B – Dubnica 2:3 (po pr.) | Osmos Bratislava – Michalovce 3:4 (po pr.)
HC Topoľčany
6:2 (2:0, 2:1, 2:1)
HC Prešov
sk Pátek 10.11.2017, 18:00 • ZŠ Topoľčany • 1. liga (SR) • 18. kolo

Zápas sa končí výsledkom 6:2! (20:14:18)

55:21
    Vylúčenie v tíme HC Topoľčany (König – 2 min., podrazenie).

54:01
    Topoľčany dali gól!
    V 55. minúte idú domáci do vedenia 6:2! Gól strelil LAŠŠO. Asistencie Minárik.

52:14
    Tím HC Prešov Penguins dal gól!
    V 53. minúte zápasu idú domáci do vedenia 5:2! Gól strelil BALÁŽ. Asistencia: Prokop.

47:29
    Vylúčenie v tíme HC Prešov Penguins (Mikolášek – 2 min., podrazenie).

44:39
    Vylúčenie v tíme HC Topoľčany (Minárik – 2 min., hákovanie).

41:32
    V 42. minúte je stav zápasu 5:1! Gól strelil KRÁĽ. Asistencie Pätoprstý, Uhnák.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

Po dvoch tretinách je stav zápasu 4:1!

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

39:59
    Vylúčenie v tíme HC Prešov Penguins (Tomčak – 2 min., sekanie).

33:16
    Vylúčenie v tíme HC Prešov Penguins (Gavrik – 2 min., sekanie).

32:28
    Vylúčenie v tíme HC Topoľčany (Pekarčík – 2 min., zovretie puku).

31:30
    V 32. minúte zápasu vyhrávajú domáci 4:1! Gól strelil PODSTAVEK. Asistencia: Uhnák.

29:54
    Vylúčenie v tíme HC Prešov Penguins (Novický – 2 min., hákovanie).

27:42
    Vylúčenie v tíme HC Topoľčany (Laššo – 10 min. osobný trest, nešportové správanie).

27:42
    V 28. minúte je stav zápasu znížený na 3:1! Gól strelil NOVICKÝ. Asistencie Chalupa.

Miroslav Revaj

Branky a nahrávky: 2. König (Hrudík), 10. Ďurčo (Hudec, Král), 26. Tábi (Uhnák), 32. Podstavek (Uhnák), 42. Kráľ (Pätoprstý, Uhnák), 55. Laššo (Minárik) – 28. Novický (Chalupa), 53. Baláž (Prokop)

HC Topoľčany: Halo – Ďurčo, Král, Nitriansky, Bystričan, Hrudík, Duran, Novik, F. Hudec – Pätoprstý, Uhnák, Tábi – König, Novák, Pekarčík – Podstavek, Minárik – J. Hudec, Hrabčák, Geier – Laššo
    HC Prešov: Spodniak – Novický, Hopkovič, Pavúk, Palko, Gábor, Mačkovič – Chalupa, Tomčák, Mikolášek – Krajňák, Šimčák, Baláž – Babynets, Prokop, Gavrik – Oško, Pulščák, Ferenc

Rozhodčí: Valach – Holienka, Durmis