Skalica – Trnava 3:0 (kon.) | Spišská N. Ves – Pov. Bystrica 3:2 (kon.) | Topoľčany – Prešov 6:2 (kon.)
Nové Zámky B – Dubnica 2:3 (po pr.) | Osmos Bratislava – Michalovce 3:4 (po pr.)
HC Topoľčany
6:2 (2:0, 2:1, 2:1)
HC Prešov
sk Pátek 10.11.2017, 18:00 • ZŠ Topoľčany • 1. liga (SR) • 18. kolo

Zápas sa končí výsledkom 6:2! (20:14:18)

55:21
    Vylúčenie v tíme HC Topoľčany (König – 2 min., podrazenie).

54:01
    Topoľčany dali gól!
    V 55. minúte idú domáci do vedenia 6:2! Gól strelil LAŠŠO. Asistencie Minárik.

52:14
    Tím HC Prešov Penguins dal gól!
    V 53. minúte zápasu idú domáci do vedenia 5:2! Gól strelil BALÁŽ. Asistencia: Prokop.

47:29
    Vylúčenie v tíme HC Prešov Penguins (Mikolášek – 2 min., podrazenie).

44:39
    Vylúčenie v tíme HC Topoľčany (Minárik – 2 min., hákovanie).

41:32
    V 42. minúte je stav zápasu 5:1! Gól strelil KRÁĽ. Asistencie Pätoprstý, Uhnák.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

Po dvoch tretinách je stav zápasu 4:1!

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

39:59
    Vylúčenie v tíme HC Prešov Penguins (Tomčak – 2 min., sekanie).

33:16
    Vylúčenie v tíme HC Prešov Penguins (Gavrik – 2 min., sekanie).

32:28
    Vylúčenie v tíme HC Topoľčany (Pekarčík – 2 min., zovretie puku).

31:30
    V 32. minúte zápasu vyhrávajú domáci 4:1! Gól strelil PODSTAVEK. Asistencia: Uhnák.

29:54
    Vylúčenie v tíme HC Prešov Penguins (Novický – 2 min., hákovanie).

27:42
    Vylúčenie v tíme HC Topoľčany (Laššo – 10 min. osobný trest, nešportové správanie).

27:42
    V 28. minúte je stav zápasu znížený na 3:1! Gól strelil NOVICKÝ. Asistencie Chalupa.

26:53
    Vylúčenie v tíme HC Topoľčany (Laššo – 2 min., držanie hokejky).

25:52
    V 26. minúte zápasu vyhrávajú domáci 3:0! Gól strelil TÁBI. Asistencia: Uhnák.

21:44
    Vylúčenie v tíme HC Prešov Penguins (Krajňák – 2 min., podrazenie).

20:01
    Začala sa druhá tretina.

Po prvej tretine je stav zápasu 2:0!

20:00
    Prvá tretina sa skončila.

11:44
    Vylúčenie v tíme HC Prešov Penguins (Mikolášek – 10 min. osobný trest, nešportové správanie).

09:44
    Vylúčenie v tíme HC Prešov Penguins (Mikolášek – 2 min., krosček).

09:08
    V 10. minúte zápasu idú domáci hokejisti do vedenia 1:0! Gól strelil ĎURČO. Asistencie: Hudec, Král.

03:08
    Vylúčenie v tíme HC Topoľčany (Duran – 2 min., krosček).

01:41
    Domáci hokejisti idú v 2. minúte do vedenia 1:0! Gól strelil KÖNIG. Asistencia: Hrudík.

00:01
    Stretnutie sa práve začalo.

Úvodné zostavy:

HC Topoľčany: Halo – Ďurčo, Král, Nitriansky, Bystričan, Hrudík, Duran, Novik, F. Hudec – Pätoprstý, Uhnák, Tábi – König, Novák, Pekarčík – Podstavek, Minárik – J. Hudec, Hrabčák, Geier – Laššo

HC Prešov Penguins: Spodniak – Novický, Hopkovič, Pavúk, Palko, Gábor, Mačkovič – Chalupa, Tomčák, Mikolášek – Krajňák, Šimčák, Baláž – Babynets, Prokop, Gavrik – Oško, Pulščák, Ferenc

Rozhodca: Valach – Holienka, Durmis

V piatok opäť pokračuje aj naša druhá najvyššia hokejová súťaž – St. Nicolaus 1. liga. V tomto prenose zavítame formou zmien stavu do Topoľčian, kde momentálne štvrté mužstvo tabuľky privíta Prešov, ktorej patrí 3. pozícia. Jasného favorita tak toto stretnutie nemá, uvidíme, ako to napokon celé dopadne.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:00 a my vám z neho prinesieme informácie o zmenách stavu..

Miroslav Revaj

Branky a nahrávky: 2. König (Hrudík), 10. Ďurčo (Hudec, Král), 26. Tábi (Uhnák), 32. Podstavek (Uhnák), 42. Kráľ (Pätoprstý, Uhnák), 55. Laššo (Minárik) – 28. Novický (Chalupa), 53. Baláž (Prokop)

HC Prešov: Spodniak – Novický, Hopkovič, Pavúk, Palko, Gábor, Mačkovič – Chalupa, Tomčák, Mikolášek – Krajňák, Šimčák, Baláž – Babynets, Prokop, Gavrik – Oško, Pulščák, Ferenc

Rozhodčí: Valach – Holienka, Durmis