Vltavín – Jirny 6:0 (kon.) | Vyšehrad – Benátky n/J 4:2 (kon.) | Chrudim – Písek 2:0 (kon.)
Benešov – Dobrovice 2:0 (kon.) | Králův Dvůr – Štěchovice 2:3 (kon.) | Litoměřicko – Nymburk 2:1 (kon.)
Ústí n/O – Převýšov 1:3 (kon.) | Domažlice – Brozany 10:1 (kon.)
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
1:3 (1:0)
SK Převýšov
Sobota 11.11.2017, 14:00 • Sportovní areál TJ Jiskra, Ústí nad Orlicí • Česká fotbalová liga • 14. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (15:58:57)

Je konec. Převýšov do druhého poločasu vstoupil fantasticky a už ve 49. minutě srovnal Radek Korba. O minutu později poslal Převýšov do vedení Petr Veselka a hosté byli na koni, jelikož v 67. minutě svým druhým gólem poslal hosty do vedení 3:1 Radek Korba. Domácí se ke konci dostali jen do jedné šance, při které ale Zdeněk Vaňous zaváhal a netrefil branku z dobré pozice.

90+1

90
    Po rohovém kopu nakonec nic nevzniklo, ale u míče jsou opět hráči Ústí nad Orlicí.

90
    Nyní si hosté hodně zavařili, když domácí dostali centr do vápna, ale při odkopu trefili hosté vlastního spoluhráče a následuje rohový kop pro domácí.

89
    Tomáš Bastin rovněž za zdržování dostal žlutou kartu.

89
    Radek Petr dostal za zdržování při odkopu žlutou kartu.

88
    Střídání v týmu SK Převýšov: ze hřiště odchází Urbanec, přichází Černý.

87
    Zdeněk Vaňous dostal nádhernou přihrávku do vápna a mohl se brankáře zeptat, kde to bude chtít, ale nakonec vystřelil vedle brány!

86
    Po faulu dostal centrem míč do vápna Jan Souček, ale s ním si poradila obrana Převýšova.

85
    Střídání v týmu TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: ze hřiště odchází Falta, přichází Pinkava.
    Střídání v týmu SK Převýšov: ze hřiště odchází Živný, přichází Bastin.

84
    Každopádně nepřešli přes střed hřiště a následně se drali dopředu hosté, ale přihrávka byla moc dlouhá a Jakub Krátký si míč pohlídal až do zámezí.

83
    Následný centr skončil v zámezí a u míče budou domácí.

82
    Zdeněk Vaňous jasně sejmul hráče a dostává žlutou kartu.

81
    Hosté se dopustili faulu ve středu hřiště, ale s následným centrem do vápna si nadvakrát poradila obrana Převýšova.

80
    Následně se domácí hráč provinil faulem a u míče je opět Převýšov.

79
    Dnes si domácí příznivci přivezli dost dělobuchů, jelikož zazněl další.

78
    Domácí neví kudy a dnes přijel Převýšov ve výborné formě, hlavně do druhého poločasu.

77
    Domácí měli rohový kop, ovšem nic vážnějšího z něho nevzniklo.

75
    Střídání v týmu TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: ze hřiště odchází Nikodem, přichází Kukla.

74
    Radek Korba zdržoval hru a dostal žlutou kartu.

73
    Hřiště už je ve velmi špatném stavu. Nyní se hostující hráč provinil faulem ve středu hřiště.

71
    Nyní se domácí provinili dalším faulem uprostřed hřiště.

70
    Nyní se málem dostal ke střele domácí útočník, ale brankář Petr byl u míče dříve.

69
    Domácí se nyní provinili dalším faulem a u míče je opět Převýšov. Dnes už to 2:1 pro domácí neskončí určitě a s takovým výkonem, který předvádí ve druhém poločase dnes nezůstane doma ani bod.
    67. KORBA - 1:3

67
    Převýšov právě vstřelil branku!
    Převýšov se dostává do vedení už 3:1! RADEK KORBA využil zaváhání domácí obrany a dorazil míč do prázdné brány!

66
    Domácí po rozvážné kombinaci ztratili míč a ve druhém poločase je Převýšov jasně lepším týmem.

64
    Hosté mají rohový kop. Po něm se ale hráč Převýšova dopustil faulu.

63
    Žlutou kartu dostává Coufal (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí).

62
    Domácím to ve druhé poločase prostě nejde a opět ztratili míč.

61
    Střídání v týmu TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: ze hřiště odchází Smejkal, přichází Habrman.

61
    Další faul domácího týmu a Tomáš Sedláček rozehrál míč ze středu hřiště.

60
    Dnešní utkání sleduje 420 diváků.

59
    Brankářem Převýšova je Radek Petr, který před deseti lety vybojoval s dvacítkou stříbro na Mistrovství světa, ve kterém český tým nestačil pouze na Argentinu.

58
    U míče jsou opět hosté, kteří do druhé půle vstoupili skvěle.

57
    Centr z přímého kopu skončil těsně vedle pravé tyče, kterou Jakub Krátký neměl nejlépe pokrytou.

56
    Souček sejmul protihráče uprostřed hřiště a dostal žlutou kartu.

55
    Lukáš Smejkal vypálil tvrdou ránu, ale Radek Petr jí viděl a zlikvidoval.

54
    Po faulu míč rychle rozehrál domácí kapitán Zdeněk Vaňous, ale jeho centr byl příliš dlouhý a Radek Petr bude mít další odkop od brány.

53
    Poslední čtyři zápasy Převýšova rozhodly až penaltové kopy, kde Převýšov zvítězil pouze jednou.

52
    Střela domácího hráče skončila vedle brány a Radek Petr bude mít odkop od své brány.

51
    Hosté se provinili faulem a domácí Zdeněk Vaňous bude mít přímý kop.
    50. VESELKA - 1:2

50
    Převýšov během dvou minut otočil utkání a vede 2:1! Po vyražení míče domácím brankářem se k němu dostal PETR VESELKA a střelou do poloodkryté brány poslal Převýšov do vedení!

50
    Převýšov má rohový kop, který rozehráli nakrátko.
    49. KORBA - 1:1

49
    A je to gól! Centr z přímého kopu našel přesně hlavu RADKA KORBY a ten srovnal stav utkání na 1:1!

49
    Po faulu domácího hráče mají hosté přímý kop.

48
    Hned posledních pět zápasů na domácí půdě Ústí nad Orlicí dokázala zvítězit 2:1. Čtyřikrát v základní době a jednou na penalty. Jak to dopadne dnes?

47
    Jakub Krátký poslal odkop doprostřed hřiště, kde se míče ujmuli hosté.

46
    Hned na začátku druhé půle získali hosté autové vhazování.

46
    Střídání v týmu SK Převýšov: ze hřiště odchází Věchet, přichází Sedláček.

46

Druhý poločas začne přibližně v 15:05.

První poločas nám toho moc nenabídl. Mohli jsme vidět pouze menší řádění domácích fanoušků, kteří odpálili pár dělobuchů a ke konci poločasu i světlice, jelikož Jan Nikodem dostal skvělou přihrávku do běhu a poté zakončil přesně do levé části branky a premiérovým gólem poslal Ústí nad Orlicí do vedení 1:0.

45
    45. NIKODEM - 1:0

45
    Ústí nad Orlicí právě vstřelilo branku!
    Premiérovým gólem se prosadil JAN NIKODEM, když dostal krásnou přihrávku do běhu, sprintem se dostal přes obránce Převýšova a ránou do levé části branky poslal Ústí nad Orlicí do vedení!

44
    Ovšem po centru do vápna se opět hosté dopustili faulu a Jakub Krátký bude mít další odkop.

43
    Domácí hráč se provinil faulem a Převýšov bude mít volný kop.

42
    A další dělobuch se ozval u menšího kotle domácích fanoušků.

41
    Hostující útočník Radek Korba se provinil faulem a u míče budou zpátky domácí.

40
    Ovšem míč z přímého kopu vyhlavičkoval domácí obránce.

39
    Rozhodčí ještě uklidňuje hráče, kteří jsou postaveni u vápna a čekají na centr.

39
    Jan Nikodem poslal k zemi Jakuba Urbance a Převýšov bude mít přímý kop přibližně třicet metrů před bránou Krátkého.

38
    Moc dlouhý centr skončil vedle brány Ústí nad Orlicí a Jakub Krátký bude mít další odkop od brány.

37
    Jakub Urbanec už nestihl míč ukočírovat na hrací ploše a Jakub Krátký bude mít odkop od brány.

36
    Nyní se Radek Korba dostal do zakončení, ale domácí obránce míč vykopl.

35
    Hostující hráč naprosto skvěle zasáhl, když se domácí útočník snažil dostat až před brankáře.

34
    Střelu domácího hráče bez problémů chytil Radek Petr.

33
    Nyní se domácí hráč provinil faulem a Radek Petr bude mít odkop blízko své brány.

32
    Patrik Langer poslal nadýchaný centr do vápna, ale hlavička domácího hráče skončila vedle brány.

31
    Poslední minuty jsou domácí o něco aktivnější a Tomáš Labík měl problémy při zpracování, jelikož mu podjela noha a následně fauloval.

30
    Domácím se tentokrát při nové kombinaci nepodařilo vystřelit a míč skončil mimo hrací plochu.

29
    Domácí hráč dostal skvělou přihrávku, ale jeho zakončení nebylo nejlepší a skončilo vedle brány.

27
    Po skvělé kombinaci se hosté dostali do střely, ale ta byla sražená a v klidu si pro míč došel brankář Krátký.

26
    David Živný obešel tři hráče, ale při střele na velmi těžkém terénu uklouzl a jeho rána šla pouze doprostřed brány, se kterou si Jakub Krátký lehce poradil.

25
    Zdeněk Vaňous nacentroval před vápno, kde se míče ujmuli hosté.

24
    Prozatím jsou jasně lepší hosté z Převýšova a následně Jan Věchet vypálil ránu z dálky, ale Krátký si sní nadvakrát poradil.

24
    S centrem hostů si poradil Jakub Krátký a míč vyboxoval.

23
    Po něm se do hlavičky dostal domácí hráč, ale ten minul bránu.

23
    Lukáš Smejkal se skvěle uvolnil, ale při finálním zakončení parádně zasáhl Tomáš Labík a zneškodnil střelu. Následuje rohový kop pro domácí.

22
    David Živný se ocitl v ofsajdové pasti a tím útok Převýšova skončil.

22
    Po něm si špatně zpracoval míč domácí hráč a u něj jsou opět hosté.

21
    Do zakončení se ale domácí opět nedostali a nyní se o autové vhazování postará Marek Coufal.

20
    Hosté sice zblokovali centr z levé strany, ale rozhodčí jim odpískal ruku a tak domácí budou mít další přímý kop z levé strany.

19
    Kombinace se hostům nevydařila a míč skončila pouze v zámezí za bránou Jakuba Krátkého.

18
    Následný centr domácího ráče se ale nepodařil a míč odhlavičkoval hráč Převýšova. Krátce poté se domácí dopustili faulu.

18
    Radek Korba poslal k zemi domácího hráče a Ústí nad Orlicí bude mít volný kop na půli Převýšova.

17
    Skvěle zasáhl hned první obránce a odhlavičkoval míč do bezpečí. Ovšem v rychlém protiútoku lehce zazmatkoval domácí hráč a přetáhl centr na levou stranu.

16
    Převýšov nyní bude mít výhodu rohového kopu.

15
    Po centru z přímého kopu domácích sice ohrožení brány nebylo, ale následná střela těsně minula levou tyč.

14
    Jakub Krátký nyní odkopl míč od své brány a následně se Jakub Špidlen provinil faulem na vlastní půli.

13
    Po centru z rohu míč vyhlavičkoval hostující obránce. Po dalším centru se ve vápně dostal do hlavičky domácí útočník, ale trefil pouze boční síť.

12
    Hostující brankář Radek Petr měl problémy s hlavičkou domácího hráče a následuje rohový kop pro Ústí nad Orlicí.

11
    Domácí hráč se nyní provinil faulem a Převýšov bude mít přímý kop. Po něm šel slyšet další dělobuch. S následným centrem z něj si poradila domácí obrana.

10
    Ten rozehráli velmi rychle, ale nic z něho nevzniklo. Nyní se dopředu řítili domácí, ovšem následný centr skončil vedle brány Radka Petra.

9
    Převýšov to zkoušel po pravé straně, ale domácí obránce míč odkopl a hosté mají rohový kop.

8
    Nyní jsme mohli vidět a slyšet pyrotechniku v podání diváků.

7
    Hráč Převýšova se dopustil faulu na půli Jiskry, ovšem následný volný kop skončil za bránou Petra a ten bude mít odkop od své svatyně.

7
    Nyní se domácí brankář a stoper lehce nedomluvili, ale naštěstí pro domácí příznivce vše dobře dopadlo.

6
    Radek Korba ještě stihl míč na hrací ploše, následně ho posunul pod sebe odkud přišel centr do vápna, ale ten jím pouze proletěl.

6
    Po nepřesné přihrávce se míč dostal za domácí bránou a Jakub Krátký bude mít odkop od brány.

5
    S centrem do vápna si ovšem poradila obrana Ústí nad Orlicí, nicméně začátek zápasu patří hostům z Převýšova, kteří jsou opět u míče.

4
    Domácí hráč se provinil faulem uprostřed hřiště a Lukáš Kraják se postará o volný kop.

4
    S centrem z pravé strany si poradil Jakub Krátký, který míč vyboxoval do bezpečí.

3
    Dnes se hraje na velmi těžkém terénu a uprostřed hřiště můžeme vidět i velké kaluže.

3
    Urbancovi se nepodařilo zpracování na levé straně a domácí mají autové vhazování.

2
    Hosté vybojovali autové vhazování na pravé straně o které se postará Jakub Špidlen.

2
    Domácí ihned po rozehrávce zkusili centr na levou stranu, ale ten skončil až za bránou Převýšova a Radek Petr se postará o odkop od brány.

1

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: Krátký J. – Coufal, Langer, Souček, Vaňous (C), Nágl, Chleboun, Jeníček, Nikodem, Falta, Smejkal
    Náhradníci: Truhlář – Kukla, Habrman, Pavlásek, Pinkava, Krátký M., Mansfeld

SK Převýšov: Petr – Špidlen, Vyšehrad, Jarkovský (C), Veselka – Věchet, Labík, Urbanec, Kraják – Korba, Živný
    Náhradníci: Černý, Kosař, Sedláček, Doležal, Hynek, Bastin, Zezula

Rozhodčí: Jiří Musil – Nikola Šafránková, Jan Dobrý.

SK Převýšov:

Převýšov je na tom v tabulce ještě hůř než jeho dnešní domácí soupeř. Momentálně se nachází na třináctém místě se sedmnácti body. Poslední tři zápasy prohrál až na penalty. V tom posledním zavítal na půdu Nymburku. V 11. minutě se sice Převýšov dostal do vedení po góle Nováka, ale už v 15. minutě srovnal domácí Nepovim z penalty. Do konce zápasu už gól nepadl a musely rozhodnout penalty, které lépe zvládli kluci z Nymburku. Nejlepším střelcem je s jedenácti góly Jakub Urbanec. Hlavním trenérem je Tomáš Hrabík.

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí:

Ústí nad Orlicí se momentálně nachází na desátém místě se dvaceti třemi body. V posledním zápase zavítali na půdu Vyšehradu. V něm se tentokrát sice neukázal "Lavi", ale v 65. minutě otevřel skóre domácí Mace. V 81. minutě přidal druhý gól Klesa a Vyšehrad vyhrál 2:0. Nejlepšími střelci Ústí nad Orlicí jsou hned tři góly a to když se Nágl, Souček a Vaňous trefil každý čtyřikrát. Hlavním trenérem je Vladimír Chudý.

Ve 14. kole ČFL se proti sobě utkají týmy TJ Jiskra Ústí nad Orlicí a SK Převýšov. Tyto mužstva se spolu utkala naposledy v roce 2012 a to Převýšov vyhrál 3:0. Utkání bude řídit hlavní rozhodčí Jiří Musil a eho asistenti Nikola Šafránková a Jan Dobrý. Hrát se bude ve Sportovním areálu TJ Jiskra v Ústí nad Orlicí.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.