Most "B" – Ještěři 2:1 (kon.) | Meziboří – Jirkov 3:7 (kon.) | Děčín – Lev Litvínov 2:5 (kon.)
Litoměřice – Dukla 2:10 (kon.)
TJ Baník Meziboří
3:7 (1:0, 2:4, 0:3)
HBC Kapitán Jirkov
Neděle 12.11.2017, 12:302. Liga - Čechy Sever

První třetinu možná vyhráli domácí, ale zbytek zápasu už byl v režii hostů, kteří si odváží tří body. (14:07:52)

42:32
    Vyloučení v týmu TJ Baník Meziboří (Tomášek – 2 min., sekání).

39:11
    Kapitán Jirkov právě vstřelil branku!
    Stejná dvojice akorát v opačném pořadí. Roman Průcha nahrával a KAREL BARDOVCY střílel. Asistence: Roman Průcha.

38:37
    Vyloučení v týmu TJ Baník Meziboří (Mareš Petr – 2 min., sekání).

37:36
    ROMAN PRŮCHA tentokrát od modré překonává Vrňáka střelou po zemi. Asistence: Michal Petráč.

37:14
    Vyloučení v týmu HBC Kapitán Jirkov (Haník – 2 min., podražení).

37:01
    Vyloučení v týmu TJ Baník Meziboří (Koukal – 2 min., podražení).

35:16
    Vyloučení v týmu HBC Kapitán Jirkov (Petřáč – 2 min., vysoká hůl).

34:52
    Karel Bardovcy naservíroval nádhernou přihrávku na ROMANA PRŮCHU, který dává Jirkovu jistotu dvoubrankového vedení. Asistence: Karel Bardovcy, Michal Petráč.

30:01

Ve druhé třetině se s góly roztrhl pytel a v rozmezí tří minut jich padlo hned pět, díky tomu se Jirkovu podařilo otočit skóre a vede po dvou třetinách 4:3.

30:00

27:00
    Pavel Mareš trefuje tyč Studeného branky.

25:00
    Meziboří právě vstřelil branku!
    PAVEL MAREŠ se prosazuje z otočky střelou po zemi a snižuje tak stav. Asistence: Josef Koukal.

23:18
    Výborná kombinace mezi ROMANEM PRŮCHOU a Karlem Bardovy vyústila ve vedoucí branku. Asistence: Karel Bardovcy.

21:50
    Tomáš Gubela se znovu objevil ve slibné příležitosti, ale tentokrát ho Vrňák vychytal.

19:56
    Vyloučení v týmu TJ Baník Meziboří (Koukal – 2 min., držení protihráče).

16:56
    Špatná rozehrávka Meziboří skončila na holi TOMÁŠE GUBELI, který prostřelil Vrňáka.

15:47
    Vyloučení v týmu HBC Kapitán Jirkov (Bureš – 2 min., vražení na hrazení).

15:01

Více šancí v první třetině měl rozhodně Jirkov, nicméně většina z nich skončila na skvěle chytajícím Vrňákovi a jedinou branku první třetiny tak střelilo Meziboří.

15:00

14:47
    Velký závan před bránou musel řešit Vrňák a byl znovu úspěšný.

12:30
    Ve velké šanci byl Karel Bardovcy ale jeho střelu znovu zlikvidoval Vrňák.

9:10
    Pohledná akce ze strany Meziboří Petr Mareš poslal přihrávku do rohu na Martina Hebera, který naservíroval před bránu na JANA BUGNA, který propálil Studenýho. Asistence: Martin Heber, Petr Mareš.

4:40
    Vrňák musel řešit další várku nebezpečných střel Jirkova, vše ale s klidem zvládl.

2:33
    Meziboří zatím v přesilovce moc nepředvedlo, navíc se teď Jirkov dostal do velké šance, vše ale vyřešil Vrňák

1:05
    Vyloučení v týmu HBC Kapitán Jirkov (Haník – 2 min., držení protihráče).

00:01

Meziboří se v podzimní části zatím nepodařilo najít tu správnou formu a nacházejí se na poslední příčce bez bodu. Zítra ale mají nejspíš největší šanci tuto skutečnost napravit. Sehrají duel proti předposlednímu týmu a kde jinde začít sbírat body než právě tady. Na první pohled se může zdát že to bude velice nezajímavé utkání, ale skutečnost může být úplně jiná.

Kapitáni jsou na tom ze dvou posledních celků tabulky rozhodně lépe, podařilo se jim na rozdíl od Meziboří aspoň nějaké body uhrát a to proti Nordcis Most a chomutovským Wolves. Zítra mají solidní šanci uhrát další tři body do tabulky, ale Meziboří umí být velice nepříjemný soupeř, takže to rozhodně nebudou mít jednoduché.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:30.

Marek Payer

Branky a nahrávky: 10. Bugno (Heber, Petr), 24. Bugno, 25. Pavel (Koukal) – 17. Gubela, 24. Průcha (Bardovcy), 24. Gubela, 25. Průcha, 35. Průcha (Bardovcy, Petráč), 38. Průcha (Petráč), 40. Bardovcy (Průcha)

TJ Baník Meziboří: Vrňák – Koukal, Hitman, Havel, Lžíčař, Brožek, Bugno, Kellner, Heber, Tomášek, Hampl, Mareš Pavel, Mareš Petr, Zeman,
    HBC Kapitán Jirkov: Studený – Lidák, Bardovcy, Wenzl, Průcha, Petráč, Bureš, Haník, Rybka, Gubela, Fiala

Rozhodčí: Ferbas-Kučera