Most – Řisuty 5:3 (kon.) | Jablonec n/N – Děčín 2:3 (kon.) | Poruba 2011 – Nový Jičín 6:2 (kon.)
Šumperk – Val. Meziříčí 4:0 (kon.) | SHK Hodonín – Opava 5:1 (kon.) | Kobra – Trutnov 5:2 (kon.)
Sokolov – Dvůr Králové n. L. 4:1 (kon.)
HC Baník Sokolov
4:1 (1:0, 2:0, 1:1)
HC Dvůr Králové n. Labem
Středa 15.11.2017, 18:002. liga skupina Západ • 18. kolo

Domácí celek udržel své vedení v poslední třetině a vítězí 4:1, kdy brankář Fečo přišel o čisté konto 8 vteřin před koncem. Bojovný a snaživý výkon hostí dnes na domácí celek nestačil. Utkání velice dobře odřídila trojice rozhodčích na čele s hlavním rozhodčím Michalem Škrobákem. (20:05:22)

59:52
    Dvůr Králové právě vstřelil branku!
    Čestnou branku hostí zaznamenal JAKUB LUŠTINEC 4:1! Asistence. Ondřej Hamerský, David Hrazdíra.

59:44
    Nahození puku hostujícího celku do útočného pásma.

56:58
    Rulík z mezikruží nepřekonal vyjetého Veselého.

56:27
    Ofsajd domácího celku.

55:34
    Baník právě vstřelil branku!
    Čtvrtou trefu do branky hostí zaznamenává FILIP ŠMEJC – 4:0! Asistence: Dominik Hohl, Roman Kašpar.

55:08
    Adam Rulík, který v prvním zápase zaznamenal hattrick, nyní Veselého střelou od modré čáry nepřekonal.

54:21
    Další tlak domácích přerušuje svým zásahem Veselý.

53:45
    Šik zbytečně vracel puk Zadražilovi.

53:05
    Pavel Kuběna trefuje břevno hostující branky!

52:28
    Nyní si zahrál i hlavní rozhodčí Škrobák.

51:44
    Domácí brankář přerušuje hru.

51:02
    Fečo tlumí kotouč do rohu kluziště.

50:22
    Kotouč opět mezi diváky, vhazuje se ve středním pásmu.

49:34
    Obávaný kanonýr Pavel Pozdnijakov nepropálil Feča.

48:46
    Zadražilova lajna dostala hosty pod trvalý tlak, ale Traplova přihrávka nebyla přesná.

48:14
    Kašparova střela těsně minula hostující branku.

47:39
    Střela Tomáše Rohana nezaskočila Veselého.

47:05
    Fečo uzmul kotouč do své moci.

46:40
    Veselý v krátkém časovém sledu předvedl dva zásahy.

45:55
    Karlík tvrdě, ale čistě dohrál Michala Suse.

45:05
    Petirova bomba minula domácí branku.

44:18
    Ofsajd Pavla Kuběny.

43:30
    Martin Trapl trefuje pravou tyč Veselého branky!

40:26
    Šikovo pochybení napravil jeho spoluhráč z obranné řady.

40:01

Sokolov přidal ve druhé třetině dvě branky zásluhou Weinholda a Milana Davídka z trestného střílení. roto po 40 minutách vedou domácí nad Dvorem Králové 3:0 Poslední část dnešního utkání začne v 19:30 hodin.

40:00

39:53
    Šmejc se protáhl mezi dvěmi protihráči jak lasička, puk před ním raději přikryl Veselý.

37:25
    Trapl místo nahrávky na volného Šika volí nepřesnou střelou.

36:45
    Další icing Východočechů.

35:26
    Zakázané uvolnění hostů.

34:40
    MILAN DAVÍDEK skvěle provedl trestné střílení a nedal šanci Veselému!

34:40
    Michal Petira (Dvůr Králové nad Labem) zastavil Davídka jen za cenu podražení, je nařízeno trestné střílení!

34:05
    Tři na jednoho, Davídek vybojoval puk pro Trapla ten však svou střelou Veselého nepřekonal!

33:28
    Domácí branka je mimo svou výseč.

32:46
    Zmatky před Fečem kdy puk poskakoval po brankové čáře, od hostů však puk do branky se nedostal.

31:57

31:05
    Domácí fandové ženou hráče za další brankou.

30:27
    Zakázané uvolnění hostujícího celku.

29:44
    Gombárova střela končí v moci Veselého.

28:56

28:44
    Tlak domácích k ničemu v závěru přesilovky nevedl.

27:52
    Hosté se dokázali osvobodit z obranné třetiny.

27:07
    Zakázané uvolnění domácího celku.

26:56
    Milan Valášek (Dvůr Králové nad Labem) – 2 minuty za sekání.

23:28
    Nepřesná střela domácích v oslabení minula hostující branku.

22:37
    Ve středním pásmu zahákoval protihráče Pavel Kuběna (Sokolov) – 2 minuty za hákování.

22:33
    Perfektní souhra dvojice Davídek – Weinhold, kdy druhý jmenovaný MARTIN WEINHOLD zavěsil puk do odkryté branky – 2:0! Asistence: Milan Davídek, Patrik Michálek.

21:28
    Šafářova střela od modré čáry končí v lapačce Veselého.

20:42
    Zadražil byl vystaven do ofsajdu.

20:01

Po první třetině ve které byla aktivnější Sokolov vede 1:0 nad snaživým Dvorem Králové nad Labem. Druhá třetina začne cca v 18:45 hodin.

20:00

19:42
    Ležící Veselý přerušuje další šanci domácího celku.

19:00
    Poslední minuta první třetiny.

18:52
    Veselý se štěstím vyrazil gólovou střelu Matěje Zadražila!

17:25
    Sokolov i nadále kontroluje hru.

16:11
    Kašpar málem dosprintoval odražený kotouč od mantinelu.

15:32
    Veselý zasahuje svojí holí do volného puku.

15:02
    Další kotouč mimo ledovou plochu.

14:28
    Rozklek Veselého hasí další situaci před brankou Dvora Králového.

13:45
    Přihrávka rukou, vhazuje se ve středním pásmu.

12:59
    Veselý přerušuje hru.

12:12
    Puk v hledišti.

11:54
    Nahození Dominika Hohla raději tlumí Veselý.

11:08
    Veselý se dnes v hostující brance vůbec nenudí.

10:32
    David Hrazdíra trefuje konstrukci domácí branky!

10:16
    Hamerský předvedl ukázkový bodyček u mantinelu.

09:58
    Veselý opět přerušuje hru svým zákrokem.

09:37
    Fečo sráží kotouč do rohu kluziště.

09:00
    Zblokovaný kotouč končí v ochranné síti za brankou Rodosu.

08:27

08:24

07:33
    Veselý vytěsnil kotouč betonem na poslední chvíli mimo svou brankou.

06:27
    Milan Valášek (Dvůr Králové nad Labem) 2 minuty za sekání.

05:25
    Hostující celek přijela přes celou republiku povzbudit skupina 3 skalních fanoušků. Klobouk dolů.

04:41

03:31
    Hostující tým nehraje vůbec dobře přesilovku.

02:41
    Patrik Michálek (Sokolov) 2 + 10 OT za zásah do oblasti hlavy a krku. Menší trest odsedí Michal Sus.

02:12
    Puk mimo ledovou plochu, vhazuje se ve středním pásmu.

01:30
    Rozklek Feča přerušuje hru.

00:56
    Pavel Kuběna předložil puk MICHAELU ČEJKOVI a ten ho po zemi dokázal dostat po zemi za záda Veselého – 1:0! Asistence: Pavel Kuběna, Tomáš Rohan.

00:28
    Kuběna získal útočné pásma sám prověřil Veselého v brance hostí.

00:01

Sokolov bude hrát v černých dresech, hráči Dvora Králové nad Labem mají na sobě žlutozelenou kombinaci barev.

HC Baník Sokolov: Fečo (P. Hruška) – Šafář, Gombár, Weinhold, Michálek, Rulík, Šik (C), Hohl – Kašpar (A), Račanský (A), Sus, Kuběna, Rezek, Čejka, Šmejc, Davídek, Trapl, Zadražil, Janata, T. Rohan. Trenér: Michal Jäger.

HC RODOS Dvůr Králové n. Labem: Veselý (Kozák) – Vitebský (A), Klust, Antonov, Hamerský (C), Hlaváč, Petira, Junek, Karlík – Hrazdíra, Kmošek, Pozdnijakov, Sedláček, Zmítko (A), Kocián, Luštinec, Uchin, Valášek, Ježek. Trenér: Ivan Houda.

Rozhodčí: Michal Škrobák (Praha) – Petr Fiala (Sokolov), Ing. Marek Kučera (Kladno).

Za Sokolov již nenastoupí útočníci Martin Osmík a Tomáš Harkabus, kteří jdou na měsíční výpomoc do Frýdku – Místku.

Poslední utkání Sokolova:

HC Draci Bílina – HC Baník Sokolov 5:8 (1:2, 2:4, 2:2)

Branky: 26., 48. a 58. Hrdlička, 2. Procházka, 28. Kýhos – 3. Šafář (D. Hruška, Kuběna), 5. Šik (Harkabus, Osmík), 21. Harkabus (Zadražil, Osmík), 25. Čejka, 33. Harkabus (Zadražil, Šik), 35. Trapl (Čejka), 43. Harkabus (Osmík, Michálek), 58. Čejka (T. Rohan, Kuběna)

Rozhodčí: Luczków – Janíček, Goltsch, Vyloučení: 7:7 navíc Fučík, Gevorkian (oba Bílina) 10 OT za nesportovní chování, Využití: 0:2

Sokolov: P. Hruška – Přindiš, Hohl, Šik, Weinhold, Šafář, Rulík, Michálek – Harkabus, Zadražil, Osmík, D. Hruška, Kuběna, T. Rohan, Šmejc, Čejka, Trapl, Kašpar, Račanský, Strunz.

Poslední utkání měl HC Rodos Dvůr Králové nad Labem volno.

Trutnov – Dvůr Králové nad Labem 5:0

Partnerem mistrovského utkání 2.ligy ČR mezi mužstvy HC Baník Sokolov a HC RODOS Dvůr Králové n/L, které se hraje ve středu 15.11. od 18:00 hodin, je společnost KV Služby s.r.o. – pan Antonín PAŠEK.

I přes obrovskou vzdálenost mezi oběma kluby je tu několik spojujících zajímavostí, Matěj Klust loni odehrál několik zápasů za Berlin Rivers Drivers s Pavlem Kuběnou. trenér Dvora Králové Ivan Houda pochází původem ze Sokolova.

Opory Dvora Králového nad Labem: Obránci: Ondřej HAMERSKÝ (1978) – (Náchod, Trutnov, Vrchlabí), Michal PETIRA (1994) – (Pardubice, Kolín, Šumperk, Mulhouse – Francie), Lukáš KARLÍK (1991) – (H. Králové, Pardubice, Chomutov, Liberec, Trutnov), Útočníci: Zkušený Patrik FOŘT (1977) – (Klášterec, Kadaň, H. Králové, Pardubice, Havířov, Chrudim, Trutnov, Vrchlabí), Jakub LUŠTINEC (1985) - (H. Králové, Pardubice, Kolín, Polonia Bytom – Polsko, Chrudim, Most, Trutnov), Milan VALÁŠEK (1992) – (H. Králové, Liberec, Trutnov, H. Brod, Kolín, Litoměřice), David HRAZDÍRA (1994) – (Zlín, Trenčín, Nitra, Vsetín, Přerov, Havířov) a především ruský ostrostřelec Pavel POZDNIJAKOV (1994) – (Kurgan – VHL, Nomad Astana – Kazachstán, Saratov- VHL).

V 18. kole se utká HC Baník Sokolov (3) na svém domácím ledě s nováčkem II. ligy HC Rodos Dvůr Králové (8). Navzdory všeobecnému mylnému tvrzení, že tento postup do II. ligy je největším historickým úspěchem pro město se Safari, není tomu tak, dvůr Králové si v sezóně 1959 – 60 zahrál dokonce i I.ligu (druhou nejvyšší soutěž). Do třetí nejvyšší soutěže se Dvůr Králové vrací po působení v sezóně 1973 – 74 po 44 letech.

Vzájemná utkání 2017 – 18:

Dvůr Králové – Sokolov 1:3 (0:2, 0:1, 1:0)

Branky: 57. Valášek – 11., 14. a 28. Rulík

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Rostislav Králik

Branky a nahrávky: 1. Čejka (Kuběna, T.Rohan), 23. Weinhold (Davídek, Michálek), 35. Davídek (TS), 56. Šmejc (Hohl, Kašpar) – 60. Luštinec (Hamerský, Hrazdíra)

HC Dvůr Králové n. Labem: Veselý (Kozák) – Vitebský (A), Klust, Antonov, Hamerský (C), Hlaváč, Petira, Junek, Karlík – Hrazdíra, Kmošek, Pozdnijakov, Sedláček, Zmítko (A), Kocián, Luštinec, Uchin, Valášek, Ježek. Trenér: Ivan Houda.