Ostrava – Střešovice 8:1 (kon.) | Bohemians – Florbal Ústí 7:4 (kon.) | Znojmo – Mladá Boleslav 1:11 (kon.)
Liberec – Chodov 7:8 (kon.) | Otrokovice – Pardubice 2:0 (kon.) | Bulldogs – Vítkovice 4:5 (kon.)
FbŠ Bohemians
7:4 (3:2, 4:2, 0:0)
Florbal Ústí
Pátek 17.11.2017, 17:00Livesport Superliga • 12. kolo

To je ode mě vše, na shledanou! (19:06:32)

Nejlepšími hráči jsou za domácí David Šimek a za hosty Lukáš Täuber.

Ve třetí třetině jsme branku žádnou neviděli. Ústí se snažilo, ale jejich soupeř velmi dobře bránil veškerou jejich snahu. Bohemians zaslouženě vítězí!

59:23
    Ústí hraje bez brankáře a zkouší to v šesti hráčích v poli.

58:51
    Ústí ihned po zisku míčku střílí, střelu ze střední vzdálenosti vyrazil Kotouček nohou.

57:02
    Oddechový čas pro hosty. Tak uvidíme co jim trenér poradí a zda se nadechnou k poslednímu náporu. Bohemians však velmi dobře po celou třetinu brání a za celou dobu svého soupeře nepustila do výraznější šance.

55:35
    Bohemians svou hrou a přihrávkami kontroluje závěr utkání a zatím nepřipouští žádné drama.

54:18

53:10
    Jakub Šárka se snažil doklepnout poskakující míček u levé tyčky, ale brankář Ústí jej má nakonec pod kontrolou.

52:18
    Vyloučení v týmu Florbal Ústí (Adam Stibor – 2 minuty, Hra na zemi).

52:06
    Na utkání dorazilo celkem 230 diváků!

50:00
    Dokonce zápasu zbývá ještě deset minut a Ústí chybí celkem tři branky, aby mohlo pomýšlet na nějaký bodový zisk. Ve florbale je možné vše, tak uvidíme.

49:34
    Teď nyní Ústí v útočném pásmu, avšak bez střelby na Kotoučka a následně obě mužstva odchází střídat.

47:43
    Petr Weissgarber zasahuje proti ojedinělé šanci v této třetině. Bohemians je však více u míčku, ale úplně dopředu se nevydávají a hlídají si i zadní vrátka.

45:45
    Ve hře zatím od začátku třetí třetiny není nic moc k vidění a nesledujeme žádnou strhující podívanou.

44:31
    Ústí se opět úspěšně ubránilo útoku soupeře a nyní se snaží o svůj útok.

43:18
    Bohemians je u míčku a snaží se o další branku, aby svůj náskok zase nějak bezpečně navýšila. Zatím jsou však v útoku bezzubí.

42:00
    Pokračujeme ve stejném trendu jako na konci druhé třetiny. Střela Ústí byla hodně nepovedená a šla hodně mimo branku až někam do zázemí haly.

40:01

Ve druhé třetině jsme viděli o jednu branku více než v té první. Ve druhé třetině byli lepším celkem domácí. Avšak ke konci zvolnili a na hře Ústí to šlo znát, neboť ti zase přidali a dokázali z toho vytěžit dvě snižující branky. Uvidíme, zda se dočkáme ještě zdramatizování zápasu nebo klidné odehrání ze strany domácích. Pokud zase nezačnou hrát jako na začátku druhé třetiny, tak by se klidně mohli ještě strachovat o svůj výsledek.

40:00

39:00
    Probíhá poslední minuta prostřední části.

38:54
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    No a Ústí se nebezpečně přibližuje a další brankou smazala své brankové manko. Střela od červené čáry překvapivě skončila za zády Kotoučka a střelcem oné branky je RADIM KÜHNEL. Asistence: Mikuláš Krbec.

38:40
    Hra se nyní přelévá z jedné strany na druhou bez šancí na jednu či druhou branku.

36:26
    Domácí zvolnili v posledních dvou minutách tempo a jde to znát. Ústí je více na jejich polovině.

35:59
    Další pokus zachytil Kotouček svou levou nohou.

35:22
    Ústí se prosazuje opravdu z ojedinělé šance a zásluhu na tom má VLADIMÍR ŠTOREK. Asistence: Jakub Kolstrunk.

34:20
    Bohemians nyní nechala vcelku hodně prostoru vzadu a do protiútoku se dostával Novák, který se snažil přihrát na svého spoluhráče na pravou stranu. Avšak míček se nějak odrazil od dobíhajícího hráče domácích. Následně se dostal zpět a Novák vystřelil, avšak nepřesně.

33:02
    Jeden z hráčů Bohemians se dostal k zakončení v blízkosti branky na levé straně, ale nejspíše netrefil ideálně míček.

31:46
    Domácí opět kombinují na půlící čáře a trpělivě vyčkávají na nějakou další chybku soupeře.

31:00
    Ústí před brankářem Kotoučkem, ale střelecký pokus z pravé strany byl hodně z úhlu a tato střela neměla šanci na úspěch.

30:27
    Bohemians právě vstřelili branku!
    DAVID ŠIMEK je dnes úplně k nezastavení. Svou další trefou podepisuje zmar týmu Ústí a svou druhou brankou v tomto zápase posílá svůj celek do pěti brankového vedení. Asistence: Antonín Palatínus.

30:13
    Ústí zcela odpadlo ze hry a jen se brání.

29:00
    Domácí u míčku a směle kombinují. Jde vidět, že mají slušný náskok a hrají s velkým klidem. Trpělivě čekají na nějakou škvíru v obraně soupeře.

27:03
    Krátce po trestu Šimka se domácí z rychlého protiútoku prosazují a Šimek sotva odešel z trestné lavice, tak již má i podíl na této šesté brance Bohemky. Autorem branky je ALEŠ HÖFFER. Asistence: David Šimek.

26:59

26:35
    Tu nyní hraje i Ústí, ale ti nejsou tolik nebezpeční a domácí se zatím bez problémů brání.

25:51
    Bohemians je v této třetině lepším celkem. Samozřejmě dáno i tím, že hrála z kraje třetiny přesilovku.

24:59
    Vyloučení v týmu FbŠ Bohemians (David Šimek – 2 minuty, hra rukou).

24:58
    Kotouček je již ošetřen a vrací se do své branky místo zástupce Kratěka.

24:57
    Kratěk musel nyní opět dávat bystrý pozor, neboť bylo před ním celkem nepřehledno, Nakonec tuto situaci ustál bez kytičky.

24:05
    Standardní situace před brankou Ústí, pokus o střelu kryje brankář a ten rychle rozehrává směrem do útoku.

23:23
    Kratěk si zapisuje první zákroky, kdy Ústí bylo před jeho brankou, nakonec se dopouští faulu a domácí v klidu rozehrávají.

22:59
    To seknutí Nováka vychází draze a Ústí opět inkasuje a již prohrává o tři branky. Autorem branky je KRYŠTOF KRBEC. Asistence: Matyáš Krebner.

22:33
    Boj o míček za brankou soupeře, nakonec jeden z hráčů domácích chtěl vyslat křižnou přihrávku na střed palubovky, ale tu nikdo a míček se dostal až k půlící čáře.

21:57
    Střídání v týmu FbŠ Bohemians: ze hřiště odchází Michal Kotouček, přichází Ondřej Kratěk.

21:57
    Kotouček nejspíše nebude moci pokračovat a bude následovat střídání brankářů!

21:57
    Novák sekl brankáře Bohemians a ten je nyní ošetřován. Nejspíše jde o krvavé zranění na ruce.

21:23
    Nedovolený zákrok na hráče Ústí, které bude rozehrávat z vlastní poloviny.

21:00
    Ústí by mělo trochu zabrat, neboť tří brankový rozdíl se již horko těžko dohání.

20:15
    Double "Š" opět úřaduje a ihned po patnácti sekundách se díky nim Bohemians prosazuje počtvrté! Branku nyní střílel DAVID ŠIMEK. Asistence: Jakub Šárka.

20:01

První třetina byla vyrovnaná. Domácí se ujali jako první, kdy vstřelil branku Šárka. Pak se Ústí podařilo srovnat zásluhou Nováka. Ve druhé desetiminutovce se hosté dostali brankou Kolstrunka do vedení. Bohemka však do dvou minut dokázala srovnat stav, aby se trefila v závěru třetiny další brankou.

20:00

19:36
    Oba celky se již nikam příliš neženou.

18:20
    DAVID ŠIMEK má nejspíše dnes svůj den. Na dvě branky přihrával a na tu třetí se zapisuje jako její autor. Bez asistence.

18:00
    Běží nám závěrečné dvě minuty této první třetiny.

17:40
    Překvapivou nahrávku k levé tyči dostal jeden z hráčů Bohemians, ale nedokázal překonat v těsné blízkosti brankáře soupeře.

17:08
    Ústí drží míček, ale do útoku se jim nedaří dostat

16:32
    Jakub Kolstrunk pálí ze střední vzdálenosti nepřesně a posílá míček za branku.

15:02
    A duo Šárka a Šimek srovnávají stav na 2:2, kdy JAKUB ŠÁRKA vyslal míček z poměrně již úhlu na branku a překvapivě skončil v síti. Asistence: David Šimek.

13:32
    Po rozehrávce z místa faulu se dostal ke střele z levé strany jeden z hráčů Bohemians.

13:25
    Vyloučení v týmu Florbal Ústí (Lukáš Täuber – 2 minuty, Sekání).

13:07
    Nakonec se na to zřejmě nemohl dívat JAKUB KOLSTRUNK a svou střelou posílá svůj celek do vedení 2:1!

12:53
    ...zatím nevyslalo žádnou střelu přímo na branku. I když jedna by se dala považovat za střelu, ale ta mířila mimo.

12:17
    Ústí si zatím jen přihrává na polovině soupeře...

11:51
    Vyloučení v týmu FbŠ Bohemians (Adam Růžek – 2 minuty, Sekání).

11:40
    Radim Kužel vyslal střelu ze středu hřiště, ale tu kryje brankář hostů pohotovým zákrokem.

10:51
    Míček, po takovém nahození směrem na Weissgarbera , skončil a brankou a marně se snažil skokem za branku daný míček lapit do rukou.

09:31
    Pavel Čihák udělal velkou chybu, kdy na půlce ztratil míček, Respektive byl o něj připraven. Hráč Ústí již postupoval sám po pravé straně, ale nakonec se mu nepodařila přihrávka a Bohemians se na poslední chvíli zachránila.

08:67
    Ústí se nyní nepodařilo projít přes půlící čáru a míček přenechávají soupeři.

07:12
    Aleš Höffer to udělal mazaně. Dostal míček na svou levou stranu a díval se na půlící čáru, komu by mohl nahrát do ideální palebné pozice. Nakonec zvolil nečekanou střelu přes obránce a brankář Ústí musel vyrazit tento pokus.

06:10
    Hra je zatím vyrovnaná a ani jeden ze soupeřů nemá výrazněji navrch.

05:06
    JOSEF NOVÁK se dostal k míčku a svou šikovnou střelou srovnává stav zápasu na 1:1! Bez asistence.

04:44
    Jakub Kolstrunk to zkusil střelou z otočky a na jeho pokus byl brankář domácích dobře připraven.

03:52
    Z první to zkusil u levé tyčky Šárka, ale tentokrát neuspěl proti Petru Weissgarbergovi.

03:05
    Ústí propadlo v pásmu soupeře a Bohemka se dostávala do slibného protiútoku. Nakonec se hosté dokázali v obraně zkonsolidovat a ubránili celou situaci.

02:19
    A je tu první střela a zrovna gólová. Po rozehrávce na pravě straně se dostal míček na střed a JAKUB ŠÁRKA jej svou střelou umístil do branky. Asistence: David Šimek.

02:13
    Domácí se dostali do útoku, ale na brankáře nevystřelili.

01:33
    Snaha hráčů Ústí vykombinovat něco na pravé straně za brankou, ale nakonec se k míčku dostávají domácí.

00:32
    Mikuláš Krbec se rozběhl s míčkem po pravé straně, ale na jeho přihrávku před branku nedokázal reagovat nikdo z jeho nabíhajících spoluhráčů.

Chodov Ústí nad Labem 13 : 1

Bohemians se nachází na osmé příčce s šestnácti body. V minulém kole Bohemians hrál na palubovce Tatranu a favorit utkání zvítězil vysoko 10:3. Dnes budou chtít domácí trochu tento výsledek určitě odčinit.

Ústí se nachází na poslední příčce s třemi body. Naposledy Ústí prohrálo se Spartou po výsledku 2:5. Ústí se od začátku soutěže jen trápí a pro Bohemians, která si chce spravit chuť po posledním zápase je proti Ústí favoritem.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Adam Dořák

Branky a nahrávky: 3. Šárka (Šimek), 16. Šárka (Šimek), 19. Šimek, 21. Šimek (Šárka), 23. Krbec (Krebner), 28. Höffer (Šimek), 31. Šimek (Palatínus) – 6. Josef Novák, 14. Kolstrunk, 36. Vl. Štorek (Kolstrunk), 39. Kühnel (Krbec)

FbŠ Bohemians: Kratěk (25. Kotouček) – Zezulka, Krebner, Cabejšek, Šefčík, Čihák, Krbec, Forman – Šebek, Dobisík, Šimek – Miščík, Mandík, Höffer – Kindl, Palatínus, Růžek – Šárka.
    Florbal Ústí: Weissgarber (Fibiger) – Stummer, Semerád, J. Horák, Stibor, Kühnel – Kužel, Kolstrunk, Josef Novák – Kopecký, Vl. Štorek, Pavelka – Fuchsig, Täuber, Krbec – Šafařovský.

Rozhodčí: Jiří Dolanský a Vojtěch Sýkora