Chabarovsk – Dynamo Moskva 1:2 (1:2 po s.n.) | Vladivostok – Minsk 5:0 (kon.) | Kunlun – Petrohrad 1:8 (kon.)
Čerepovec – Magnitogorsk 0:1 (kon.) | N.Novgorod – Toljatti 3:1 (kon.) | Spartak Moskva – Čeljabinsk 2:0 (kon.)
Severstal Čerepovec
0:1 (0:0, 0:0, 0:1)
Metallurg Magnitogorsk
Sobota 18.11.2017, 15:00 • Ice Palace • KHL

Je konec! Domácí hráči nestačili na Magnitogorsk a tím nejtěsnějším rozdílem 0:1 prohrávají dnešní utkání. O jedinou trefu se v závěru zápasu postaral Andrej Čibisov, který individuální akcí a střelou do levé šibenice rozhodl o třech bodech pro hosty.
    Střely na branku 39:22

To je ode mě vše a u dalších přenosů na shledanou. (17:05:17)

59:43
    Hosté vyhazují.

59:32
    Oddechový čas pro domácí.

59:18
    Čerepovec se šesti hráči v útočné třetině!

58:50
    Magnitka vyhazuje a domácí hráči musí znovu přejít modrou čáru.

58:33
    Domácí jsou stále v útočném pásmu.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:23
    Domácí jsou nastěhováni před brankou Magnitky, ale ke střele se zatím nedostali.

56:56
    Domácí hráči se snaží rychle odpovědět, ale moc času jim nezbývá. Magnitka udeřila v nejnevhodnější chvíli pro domácí celek.
    54:46 Andrej ČIBISOV - 0:1

54:46
    Metallurg právě vstřelil branku!
    Tak přece jen jsme se dočkali! ANDREJ ČIBISOV se dostal na pravý kruh a přesnou střelou do levé šibenice otevírá střelecký účet dnešního utkání! Asistence: Matt Ellison a Nikita Pivcakin.

54:00
    V posledních pěti minutách hry se nic nestalo a nevypadá to, že by se dnes mělo měnit skóre po šedesáti minutách.

53:20
    Čerepovec drží kotouč a snaží se nějakým způsobem dostat do útočné třetiny.

52:12
    Domácí hokejisté se usadili v útočném pásmu, ale špatnou rozehrávkou se o pásmo po pár vteřinách připravili.

51:53
    Chris Lee vypálil od modré a jeho střela skončila v ochranné síti.

51:20
    Hra se odehrává především ve středním pásmu a ani jeden z celků nedokáže ohrozit branku soupeře.