Pardubice – Liberec 6:8 (kon.) | Mladá Boleslav – Bulldogs 6:3 (kon.) | Chodov – Znojmo 11:5 (kon.)
Vítkovice – Sparta 6:2 (kon.) | Střešovice – Otrokovice 6:5 (po pr.)
PSN Tatran Střešovice
6:5 (2:1, 3:2, 0:2 - 1:0)
PSG Panthers Otrokovice
Neděle 19.11.2017, 18:00Livesport Superliga • 13. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Příjemný podvečer všem fanynkám a fanouškům florbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z nejvyšší florbalové soutěže mužů. Společně se podíváme na duel mezi Tatranem Střešovice a HU-FA Panthers Otrokovice. Zápas startuje v 18 hodin.

HU-FA Panthers Otrokovice

Otrokovice dosud sehrály dvanáct zápasů a vybojovaly v nich dvacet dva bodů. S tímto výsledkem jim patří šestá pozice ligové tabulky. Otrokovice letos spoléhají na neprostupnou obranu. Dosud inkasovali 45 gólů, což je nejlepší obrana v celé soutěži. Naposledy doma dnešní hosté zdolali 2:0 Pardubice.

Tatran Střešovice

Tatran Střešovice zatím prožívá nepovedenou sezónu. Historicky nejlepší celek v České republice vybojoval jen osmnáct bodů a patří mu až osmá pozice ligové tabulky. Doma však Tatran prohrál pouze s Chodovem. V minulém kole zajížděl Tatran do Ostravy, kde prohrál vysoko 8:1.

HU-FA Panthers Otrokovice: Malina (Michaljovič) – Ťopek, Szweda, Kostka, Švajný, Kundrata, Mich. Nagy – Sovják, Jurčík, Zapletal – Koníček, Pešat, Mar. Nagy – Kittel, Kvapil, Petřík – Vykopal, Čevela.

Rozhodčí: Pangerl, Šedivý.

Oba týmy už nastupují na hrací plochu. Tatran dnešní souboj sehraje v červeném, zatímco Otrokovice přijely v bílých dresech.

00:01

00:10
    Domácí uspěli na úvodním buly a ihned se usadili na polovině soupeře. Hráči Tatranu si hledají střeleckou pozici.

00:45
    Domácí brankář musel řešit první nebezpečí. Se střelou z otočky z pravé strany hřiště však neměl problém.

01:12
    Martin Szweda si počkal na prudkou přihrávku před branku a pohotově zakončoval. Jeho rána prosvištěla nad břevnem branky Tatranu.

01:45
    Ondřej Němeček si řekl o přihrávku z rohu hrací plochy, jenže jeho ránu přizvedl jeden z obránců Otrokovic mimo hrací plochu.

02:10
    Hosté uklidňují hru kombinací na vlastní polovině. Obránce Michal Nagy dlouho otálel s rozehrávkou a nakonec odevzdal míček domácím.

02:25
    Ronald Gašparík se natlačil mezi dva hráče Otrokovic, jenže v tísni už nedokázal zamířit a jeho rána zápěstím minula branku.

03:10
    Tomáš Sovják nahodil míček před branku Tatranu, jenže nikdo v bílém dresu jej přes dobré napadání domácích hráčů neudržel.

03:42
    Pavel Jurčík se po levé straně prosmýkl do střelecké pozice, nicméně míček se mu svezl po lopatě a skončil v rohu hrací plochy.

04:06
    Adam Tlapák se na levém křídle krásně otočil kolem obránce a pohotově vypálil. Jeho pokus se pouze otřel o boční síť.

04:54
    Otrokovice právě vstřelily branku!
    Hosté se ujímají vedení! Otrokovicím se podařil rychlý přechod do útoku! Lukáš Pešat vyslal krásnou přihrávku před branku a PETR KITTEL uklidil míček pod břevno! Asistence: Lukáš Pešat.
    04:54 Petr KITTEL - 0:1

05:29
    Hosté mohli přidat druhou branku, jenže domácí brankář skvěle vystoupil proti hráči na pravé křídlo a nohou zastavil přihrávku před odkrytou branku!

06:13
    Pavel Jurčík se na pravém křídle opřel do odraženého míčku, jenže jeho bekhendový pokus prosvištěl těsně vedle domácí branky!

06:38
    Tomáš Sovják si skvěle pokryl přihrávku na pravou stranu a jeden z domácích hráčů jej fauloval. Otrokovice budou rozehrávat.

06:58
    Tatran právě vstřelil branku!
    Je vyrovnáno! Hostům vedení moc dlouho nevydželo! Pěknou akci Tatranu zakončil přesnou střelou mimo dosah brankáře JAN SVOBODA! Asistence: Tomáš Váňa.
    06:58 Jan SVOBODA - 1:1

07:40
    Hosté se pokusili o rychlou odpověď. Míček poskakoval před domácí brankou, ale nikdo v bílém jej neusměrnil mezi tři tyče.

08:06
    Miroslav Koníček se po pravém křídle prodral do střelecké pozice, nicméně jeho zakončení zápěstím prolétlo nad brankou.

09:05
    Marek Beneš si řekl o přihrávku před hostující branku, jenže si vůbec nepotykal se zpracováním a míček mu uskočil daleko od hole.

09:18
    Milan Meliš poslal jednoho z hostů loktem mimo hrací plochu. Rozhodčí vše viděl a Otrokovice mohou pokračovat v kombinaci.

10:10
    Lukáš Pešat sprintoval za přihrávkou mezi dva obránce Tatranu, jenže k míčku měl o kus dále a už jej nedohnal na hrací ploše.

10:26
    Michal Nagy neuspěl v souboji na pravé straně hrací plochy a domácí florbalisté mohou pokračovat ve hře. Zatím sledujeme bojovný zápas.

11:03
    Jakub Slavík dostal přihrávku do vyložené šance, jenže míček nechal za sebou a zápěstím jej poslal těsně nad břevno hostující branky!

11:18
    Tomáš Sovják se tlačil do zakončení, ale v klíčový moment nechal míček daleko od těla a vůbec neohrozil domácí klec.

12:10
    Pavel Sládeček se po pravé straně prodral do útoku, jenže přes důrazného obránce nedokázal prostrčit míček před branku Tatranu.

12:26
    Petr Kittel si hokejkou klepl o přihrávku na pravou stranu, jenže míček netrefil vůbec ideálně a minul branku Tatranu.

13:15
    Otrokovice hrají v posledních minutách častěji s míčkem na hokejkách a snaží se najít mezírku v obraně Tatranu.

13:24
    Pešat se prodral do střelecké pozice, jenže jeho pokus zablokoval pozorný obránce Tatranu. Domácí zatím hrají velmi obětavě.

15:04
    Vyloučení v týmu HU-FA Panthers Otrokovice (Michal Nagy – 2 minuty, Sekání).

15:12
    Hostům se daří přerušovat protiútoky Tatranu už na polovině hrací plochy a domácí florbalisté se prakticky nedostávají ke střelám.

15:27
    Jakub Slavík pálil ihned po přihrávce na pravou stranu, ale střela mu vůbec nesedla a prosvištěla daleko od branky.

15:46
    Tatran využívá přesilovou hru a ujímá se vedení! Domácí dostali soupeře pod tlak a JAKUB SLAVÍK dopravil Melišovu přihrávku do sítě! Asistence: Milan Meliš.
    15:46 Jakub SLAVÍK - 2:1

16:40
    Otrokovice se po inkasové brance tlačí do útoku, jenže obrana Tatranu nadále působí velmi kompaktním dojmem.

17:03
    Domácí se hnali do rychlého protiútoku, jenže střela zápěstím z levé strany prosvištěla kolem vzdálenější tyčky.

17:35
    Marek Beneš poslal z levého křídla prudkou přihrávku před branku, jenže nikdo z dvojice hráčů Tatranu jeho pobídku neusměrnil do branky.

18:10
    Lukáš Kvapil se tlačil po pravém křídle do útoku, nicméně Marek Deutsch mu skvělou hrou tělem zabránil v zakončení.

18:27
    Pešat si naběhl na prudkou přihrávku na levou stranu, zpracoval si míček a pohotově zakončil. Jeho projektil však minul domácí klec.

19:10
    Ondřej Němeček dostal přihrávku na vlastní polovinu a Tatran se už v závěru první třetiny snaží uklidnit dění na hřišti.

20:00

První třetina končí! Hostující Otrokovice vlétly do utkání jako velká voda a Petr Kittel poslal hosty do vedení! Na druhé straně se v sedmé minutě dokázal prosadit Jan Svoboda a v šestnácté minutě poslal Tatran do vedení Jakub Slavík. Tatran tak po úvodní dvacetiminutovce vede 2:1.

20:01

20:10
    Otrokovice vstoupily do druhé třetiny úspěchem na buly. Hosté rozjeli kombinaci, kterou přerušil faul Tatranu.

20:33
    Tomáš Sovják napadal rozehrávku domácího celku. Hostující florbalista sice dostal pod tlak Tlapáka, ale ten nakonec rozehrál.

21:05
    Martin Szweda přenesl hru Otrokovic před branku Tatranu. Nikdo z domácích hráčů jeho pobídku nezastavil, jenže Koníček pálil mimo.

21:32
    Martin Mühlfait uspěl v souboji na vlastní polovině a bekhendem poslal přihrávku po mantinelu. Zatím se hodně bojuje.

22:10
    Adam Tlapák dostal přihrávku do dobré pozice, jenže místo střely volil přihrávku a Tatran musí začít nanovo.

22:22
    Domácí rozehrávali v rohu hrací plochy. Ronald Gašparík sice pokazil rozehrávku, ale svou chybu bleskově napravil a získal míček.

23:08
    Marek Zapletal ukradl jednomu z obránců míček a snažil se rozjet protiútok Otrokovic. Nikdo v bílém se mu však nenabídl do palebné pozice.

24:05
    Rozhodčí si v souboji v rohu hrací plochy všiml nedovoleného zákroku jednoho z domácích hráčů a přisoudil míček Otrokovicím.

24:35
    Hostující brankář se skvěle roztáhl ve své brance a parádním zákrokem nohou vykopl střelu z levé strany.

24:53
    Střešovice přidávají další branku! Domácí celek odskakuje na rozdíl dvou branek! Na přihrávku před branku si počkal MILAN MELIŠ a dopravil míček do odkryté branky! Asistence: Pavel Sládeček.
    24:53 Milan MELIŠ - 3:1

25:30
    Domácí Tatran s naprostým přehledem kontroluje dění na hrací ploše a soupeře prakticky nepouští do šancí.

26:05
    Útočník Otrokovic před brankou Tatranu nedovoleným způsobem zasáhl jednoho z obránců. Domácí tak mohou rozehrávat.

26:17
    Parádní zákrok domácího brankáře! Martin Szweda vypálil z ostrého úhlu a domácí gólman jeho ránu zneškodnil špičkou boty!

27:10
    Domácí hráči teď nikam nespěchají. Tatran pouští na hrací plochu čerstvé síly. Nyní sledujeme poněkud nudnější pasáž hry.

27:39
    Je sníženo! Otrokovice přeci jen dramatizují vývoj utkání! PAVEL JURČÍK si naběhl na zpětnou přihrávku a uklidil míček do odkryté branky! Asistence: Petr Kittel.
    27:39 Pavel JURČÍK - 3:2

27:49
    Po delší době musel zasahovat hostující brankář. Nakonec se natáhl po prudkém nahození a vyrazil míček mimo tři tyče.

28:25
    Adam Tlapák se po pravém křídle prosmýkl před brankou soupeře, jenže míček se mu svezl po čepeli a skončil u brankáře.

29:12
    Otrokovice nyní zvýšily aktivitu. Hosté se usadili před brankou Tatranu a snaží se tlačit do střeleckých pozic.

29:27
    Karel Ťopek se před brankou Tatranu dostal k dorážce, ale sám byl trošku překvapený a poslal míček nad břevno!

30:10
    Hosté uklidňují hru za vlastní brankou a čekají na vystřídání. Nikdo v červeném rozehrávku Tatranu neatakuje.

31:12
    Jakub Švejkovský se prosmýkl až za branku soupeře, odkud se už nedokázal vymanit a odevzdal míček soupeři.

31:35
    U míčku už jsou znovu Otrokovice. Hosté si přihrávají na polovině Tatranu, ale domácí obrana zatím působí kompaktně.

32:17
    Marek Zapletal měl čas na zakončení, ale poněkud zbytečně ještě volil přihrávku před branku. Jeho pobídku domácí obrana zastavila.

33:10
    Matěj Kostka udržel míček u mantinelu a okamžitě jej poslal na obránce. Otrokovice soupeři takřka nepůjčují míček.

33:35
    Tomáš Sovják se po krásné přihrávce dostal do úniku, ale domácí brankář mu skvěle zmenšil střelecký úhel a zachránil Tatran!

34:21
    Je vyrovnáno! MAREK ZAPLETAL dostal přihrávku do volného prostoru, zpracoval si míček a uklidil jej do šibenice! Asistence: Tomáš Sovják.
    34:21 Marek ZAPLETAL - 3:3

35:10
    Otrokovice nadále pokračují v aktivní hře. Hosté kombinují před brankou soupeře a snaží se dostat do šance.

35:27
    Tatran znovu vede! Rychlou akci domácího celku nejprve zabrzdil TOMÁŠ VÁŇA a právě on poté krásnou střelou do horního rohu vrátil domácím vedení! Asistence: Jan Svoboda.
    35:27 Tomáš VÁŇA - 4:3

36:21
    Další obrovská šance Tatranu! Tomáš Váňa šel na brankáře z pravého křídla, jenže trefil rameno gólmana!

36:50
    Z dalšího útoku domácích nebezpečí pro branku Otrokovic nepřišlo. Tatran ale po vstřelení vedoucí branky znovu zvýšil aktivitu.

37:20
    Otrokovice se nyní snaží uklidnit hru kombinací v zadních řadách, nicméně domácí na soupeřovu rozehrávku skvěle atakují.

37:55
    Tatran znovu odskakuje na rozdíl dvou branek! JAKUB SLAVÍK se nejlépe zorientoval před brankou a dopravil míček do sítě! Bez asistence:
    37:55 Jakub SLAVÍK - 5:3

38:20
    Domácím fanouškům se závěr druhé třetiny opravdu líbí a hlasitým skandováním ženou Tatran za vstřelením dalších branek.

38:46
    Pavel Jurčík šel sám na brankáře, nicméně domácí gólman proti němu fantasticky vystartoval a jeho ránu na zadní tyč vyrazil!

38:54
    Vyloučení v týmu Tatran Střešovice (Marek Beneš – 2 minuty, Hrubost).

39:20
    Domácí se zatím skvěle brání. Hosté sice kombinují, jenže nikdo v bílém dresu si zatím netroufl na zakončení.

40:00

Druhá třetina končí! Tatran v jejím úvodu odskočil na rozdíl dvou branek, jenže poté trošičku zvolnil a Otrokovice dokázaly vyrovnat na 3:3! Domácí florbalisté však dokázali na zvedající se hosty zareagovat a přidali další dvě branky! Před závěrečnou dvacetiminutovkou tedy Tatran vede 5:3!

40:01

40:10
    Otrokovice uspěly na úvodním buly třetí třetiny a ihned se vydaly do útoku. Hosté musejí ve třetí třetině zabrat.

40:45
    Hosté pokračují v aktivní hře. Otrokovice se usadily na polovině Tatranu a snaží se ohrozit domácí branku.

41:15
    Ojedinělý útok Tatranu zastavil skvělým obranným zákrokem jeden ze zadáků Otrokovic. Hosté mohou rozjet další útok.

42:10
    Marek Zapletal si v tísni pomohl zpětnou přihrávku a hosté musejí začít od vlastní branky. Nikdo v bílém se však neuvolnil.

42:28
    Až nyní musel domácí brankář zasahovat. S nahozením z velké vzdálenosti však neměl velké problémy.

43:10
    Tomáš Sovják vyvezl míček na polovinu Tatranu, jenže nikdo z jeho spoluhráčů nebyl v dobré pozici.

44:02
    Rychlou akci Otrokovic po pravém křídle zastavila nepřesná přihrávka před branku. Pozorný obránce Tatranu míček s přehledem odklidil do bezpečí.

44:23
    Jeden z hostujících útočníků se při napadání domácí rozehrávky dopustil nedovoleného zákroku a daroval Tatranu rozehrávku.

45:05
    Jakub Slavík se v rohu hrací plochy zbavil obránce a okamžitě přihrál před branku. Nikdo v červeném však nezakončil.

46:10
    Domácí fanoušci i ve třetí třetině neůnavně fandí a tlačí Tatran do útoku. Domácí hráči však spíše vyčkávají.

46:34
    Miroslav Koníček se snažil zakončovat po přihrávce do volného prostoru, ale dobře postavený Marek Deutsch jeho ránu srazil do autu.

47:10
    Jiří Kolísko napadal rozehrávku Otrokovic. Hostující obránce si v těžké pozici porazil a žabičkou vyhodil míček do bezpečí.

47:28
    Jeden z hostů se provinil nedovoleným zákrokem v předbrankovém prostoru, což neuniklo zraku hlavního arbitra. Tatran bude rozehrávat.

48:02
    Další zakončení Otrokovic. Se střelou z pravé strany hrací plochy si však brankář dokázal poradit.

48:32
    Také domácí se nyní hnali do bleskového protiútoku, nicméně hostující brankář vyrazil ven z branky a odkopl míček daleko od branky.

49:10
    Pavel Sládeček si řekl o přihrávku do volného prostoru a okamžitě se pokoušel o zakončení. Rána mu nesedla a minula branku.

49:49
    Otrokovice jsou stále o dvě branky pozadu. Naopak domácí celek hraje to, co potřebuje. Tatran se už nikam nežene.

50:12
    Peter Nehila bez váhání vyhodil míček přes celé hřiště. Domácí celek mezitím střídá. Otrokovice musejí začít od své branky.

51:10
    Petr Kittel si zpracoval zpětnou přihrávku a pohotově zakončil. Jeho pokus však domácí branku minul o dobré dva metry.

51:40
    Domácí se po delší době dostali do kombinace a uklidňují hru na vlastní polovině. Nikdo v bílém rozehrávku Tatranu neatakuje.

52:20
    Otrokovice už znovu vybojovaly míček na své hokejky a tlačí se do útoku. Matěj Kostka pálil zápěstím, jenže minul branku.

53:02
    Tomáš Sovják se snažil dosáhnout na prudkou přihrávku na pravou stranu, jenže míček mu přeskočil přes hokejku a propadl do autu.

53:32
    Milan Meliš dostal přihrávku do volného prostoru a okamžitě vypálil! Jeho dělovka těsně minula levou tyč branky Otrokovic!

54:10
    Karel Ťopek táhl útok hostujícího celku po pravém křídle, jenže proti přesile obránců neměl v individuální akci šanci na úspěch.

54:56
    Hosté přeci jen snižují a dramatizují závěr dnešního utkání! Otrokovicím vykřesal naději PAVEL JURČÍK! Asistence: Lukáš Petřík.

55:02
    Domácí znovu uklidňují hru na vlastní polovině a Otrokovicím prakticky nepůjčují míček. Tatran si hlídá své vedení.

55:50
    Je vyrovnáno! Otrokovice to nakonec dokázaly! Na krásnou přihrávku do volného prostoru si počkal PAVEL JURČÍK a svou druhou brankou v krátkém časovém sledu vyrovnal! Asistence: Lukáš Petřík.
    55:50 Pavel JURČÍK - 5:5

56:50
    Domácí Tatran se najednou tlačí do útoku a snaží se v závěru urvat vítězství na svou stranu.

57:35
    Marek Deutsch poslal krásnou přihrávku na pravé křídlo, jenže nikdo z jeho spoluhráčů přihrávku nedostihl a Otrokovice mohou hrát.

58:14
    Otrokovice mohly dokonat obrat, jenže domácí brankář skvělým zákrokem zastavil zakončení na zadní tyč!

59:15
    Jakub Slavík dlouho vyčkával s rozehrávkou na polovině soupeře a podle všeho se už dočkáme prodloužení.

60:00

Šedesát minut hry nám o vítězi dnešního utkání nerozhodlo! Tatran ve třetí třetině zbytečně bránil a vyčkával, čehož Otrokovice využily a během minuty dokázaly vyrovnat na 5:5! O vítězi tedy rozhodne prodloužení nebo nájezdy.

60:01

60:10
    Hosté se v úvodu prodloužení usadili na polovině Tatranu a snaží se dostat do střelecké pozice.

60:40
    Tatran vybojoval míček na své hokejky a domácí hráči se poprvé během prodloužení podívali do útoku. Přihrávku před branku zablokoval obránce.

61:08
    Je rozhodnuto! Domácí celek krásnou kombinací rozhoduje o svém triumfu! Po rychlé kombinaci uklidil míček do odkryté branky PETR BRAUTFERGER! Asistence: Milan Meliš.
    61:08 Petr BRAUTFERGER - 6:5

Je dobojováno! Tatran nakonec zvládl prodloužení a díky brance Petra Brautfergera získává bonusový bod! Domácí hráče však dnešní ztráta může mrzet. Tatran měl dnešní souboj skvěle rozehraný a Otrokovicím svým přístupem takřka daroval vyrovnání!

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný zbytek dne! (20:00:30)

Tomáš Kubečka

Branky a nahrávky: 7. Svoboda (Váňa), 16. Slavík (Meliš), 25. Meliš (Sládeček), 36. Váňa (Svoboda), 38. Slavík, 62. Brautferger (Meliš) – 5. Kittel (Pešat), 28. Jurčík (Kittel), 35. Zapletal (Sovják), 55. Jurčík (Petřík), 56. Jurčík (Petřík)

PSN Tatran Střešovice: Kafka (Mich. Rebro) – Tlapák, Deutsch, Švejkovský, Mühlfait, Marek Beneš, Vítovec – Nehila, Jiř. Kolísko, Slavík – Sládeček, Meliš, O. Němeček – Svoboda, Gašparík, Váňa – Brautferger.
    PSG Panthers Otrokovice: Malina (Michaljovič) – Ťopek, Szweda, Kostka, Švajný, Kundrata, Mich. Nagy – Sovják, Jurčík, Zapletal – Koníček, Pešat, Mar. Nagy – Kittel, Kvapil, Petřík – Vykopal, Čevela.

Rozhodčí: Pangerl, Šedivý