Lovosice – Zubří 26:24 (kon.) | Kopřivnice – Hranice 32:31 (kon.) | Frýdek-M. – Jičín 31:22 (kon.)
Pepino SKP Frýdek-Místek
31:22 (13:13)
O2xyworld HBC Jičín
Sobota 25.11.2017, 18:00Chance Extraliga mužů • 10. kolo

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (20:18:22)

Je dobojováno. Domácí dnes potvrdili roli mírného favorita, i když výhra se určitě nerodila snadno. Poločas skončil remízou a ještě dvacet minut před koncem platilo vyrovnané skóre. Frýdek poté zaznamenal pět gólů v řadě a dostal se do trháku, který se zastavil až na devítibrankovém rozdílu! Nejlepšími střelci obou celků byli Petrovský (12) s Králem (9), kteří shodně zaznamenali pět branek ze sedmimetrových hodů. Všech deset sedmiček dnes skončilo gólem. Frýdek si tak připisuje všechny body, Jičín i napodruhé v řadě prohrává stejným rozdílem!

Konec zápasu. (31:22)
    60
    Deset vteřin před koncem se z nějakých osmi metrů trefuje Horut, který vymetl šibenici! (31:22)

60
    Mazur teď balón posouval doleva. Domácí však hrají v oslabení, nikdo z jeho spoluhráčů tam nebyl. (31:21)
    59
    Také Král je dnes jistotou při sedmimetrových hodech. Hostující házenkář teď kosmetický upravuje skóre. (31:21)

59
    Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Sebastián Strack).
    59
    Bednárek znovu proletěl mezi soupeři a z bezprostřední blízkosti skóroval! (31:20)

58
    Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Michal Vacula).
    58
    Drbohlav se dobře zorientoval na brankovišti a snížil na rozdíl deseti gólů. (30:20)
    58
    Z pravého křídla se prosadil Hes. Jeho střele pomohla také pravá tyč hostující branky! (30:19)

57
    Brankář Marenčák teď předvedl výborný reflex nohou! Domácí gólman se rozehrál k výbornému výkonu. (29:19)
    57
    Mazur dostal hodně místa. Jeho zblokovaný pokus ze sedmi metrů skončil v síti! (29:19)

56
    O vítězi je rozhodnuto! Přesto si domácí trenér vyžádal oddechový čas! (28:19)

56
    Hosté teď se štěstím zůstali u míče. Následná levačka Šulce skončila vysoko nad! (28:19)

55
    Po faulu na Gřeška rozhodčí přerušují hru, aby mohla být upravena palubovka. (28:19)
    54
    Bednárek prolétl mezi obránci soupeře a skóroval! Frýdek má jasně navrch, hostům se nedaří vůbec nic. (28:19)