Ostrava – Vítkovice 3:11 (kon.) | Pardubice – Florbal Ústí 7:3 (kon.) | Otrokovice – Česká Lípa 13:4 (kon.)
PSG Panthers Otrokovice
13:4 (4:0, 4:1, 5:3)
FBC 4CLEAN Česká Lípa
Sobota 25.11.2017, 19:00 • SH Štěrkoviště Otrokovice • Livesport Superliga • 14. kolo

59:57
    Česká Lípa právě vstřelila branku!
    Autorem branky je DOMINIK JANSA, který dostal míček do branky z levé strany a trochu znepříjemnil oslavy domácích fanoušků. Asistence: Lukáš Mlejnek.

59:03
    Současné vyloučení:
    Vyloučení v týmu FBC 4CLEAN Česká Lípa (Jakub Jirsa – 2 minuty, Hrubost).
    Vyloučení v týmu HU-FA Panthers Otrokovice (Pavel Jurčík – 2 minuty, Hrubost).

58:13
    Otrokovice právě vstřelily branku!
    MAREK ZAPLETAL zakončil rychlý protiútok domácího celku a to i přes to, že se mu míček dostal pod nohy. Asistence: Karel Ťopek.

56:51
    Hosté běželi dva na jednoho a Malina předvedl další skvělý zákrok!

54:52
    Malina vytáhl skvělý zákrok proti střele z pravé strany!

52:44
    A opět gól do prázdné branky. Domácí vystihli rozehrávku České Lípy a MAREK ZAPLETAL zakončil rychlou kombinaci. Asistence: Lukáš Pešat.

51:18
    Další gól až do kuchyně. PAVEL JURČÍK dostal vzduchem nahrávku před prázdnou branku a touhle možností nepohrdl. 11:3! Asistence: Marek Švajný.

48:12
    Lukáš Pešat poslal nahrávku zpoza branky na MARKA ŠVAJNÉHO, který z velkého úhlu dostal míček do branky. Asistence: Lukáš Pešat.

46:20
    Vyloučení v týmu FBC 4CLEAN Česká Lípa (Jaromír Ekl – 2 minuty, Nedovolené vrážení).

46:09
    Autorem branky je DANIEL KNĚŽOUR, který se štěstím procpal míček mezi nohama domácího brankáře. Asistence: Jaromír Ekl.

42:53
    Místo desítky je tu snížení. LUKÁŠ MLEJNEK poslal dělovku z půlky hřiště a propálil vše co mu stálo v cestě. Asistence: Radovan Vnuk.

40:24
    Demolice pokračuje. Tomáš Sovják běžel společně s LUKÁŠEM PEŠATEM dva na nikoho a druhý jmenovaný dostal nahrávku před prázdnou branku. 9:1! Asistence: Tomáš Sovják.

36:08
    MAREK ZAPLETAL vystřelil z levé strany a Dvořák jeho střelu přizvednul ramenem. Nicméně míček se pro hosty smolně odrazil od Dvořákova ramena a vysokým obloukem nakonec zapadl do branky. Asistence: Lukáš Petřík.

31:34
    Vyloučení v týmu FBC 4CLEAN Česká Lípa (Tomáš Kadlec – 2 minuty, Nedovolené vrážení).

30:49
    Jeden z domácích útočníků běžel sám na branku, ale Dvořák ho dobrým zákrokem vychytal!

29:21
    Nedáš, dostaneš. Tohle pravidlo se nyní potvrdilo. Hosté běželi tři na dva, ale nedali a z protiútoku se prosazuje MARTIN SZWEDA, který nedal sebemenší šanci hostujícímu brankáři. Asistence: Lukáš Pešat.

26:20
    Vyloučení v týmu HU-FA Panthers Otrokovice (Karel Ťopek – 2 minuty, Bránění ve hře).

25:51
    Domácí hráči chybovali v rozehrávce a tuhle chybu dokázal potrestat JAKUB KAREL. Bez asistence.

25:26
    Krásná kombinace až do prázdné branky! Zapletal poslal finální krosovou nahrávku až na malé brankoviště, kde stál LUKÁŠ PETŘÍK, který neměl problém míček uklidit do prázdné svatyně hostujícího celku. Asistence: Marek Zapletal.

20:28
    Domácí hráči vlétli do druhé třetiny ve velké stylu. V rohu hřiště obrali o míček hostujícího obránce a míčku se ujal Sovják, který našel před brankou nikým nehlídaného LUKÁŠE PEŠATA, který zvyšuje na 5:0! Asistence: Tomáš Sovják.

17:07
    Nyní už se PETR KITTEL prosazuje. Lukáš Pešat mu poslal krosovou nahrávku před velké brankoviště a KITTEL zamířil přesně. Asistence: Lukáš Pešat.

07:21
    Další volný úder a další gól. Tentokrát rozehrávali domácí ve středu hřiště. Lukáš Petřík poslal nahrávku na MATĚJE KOSTKU, který střelou z první na bližší tyč vstřelil branku. Asistence: Lukáš Petřík.

06:56
    A je to 2:0! Domácí měli volný úder od mantinelu. Michal Nagy ťukl do míčku, kterého se ujal LUKÁŠ PEŠAT, který střelou z otočky prostřelil Dvořáka. Asistence: Michal Nagy.

00:50
    První útok, první gól a domácí jdou do vedení! MAREK ZAPLETAL dostal nahrávku do před brankového prostoru a jeho pokus skončil za zády hostujícího brankáře. Asistence: Marek Švajný.

Vojtěch Görög

Branky a nahrávky: 1. Zapletal (Švajný), 7. Pešat (Mich. Nagy), 8. Kostka (Petřík), 18. Kittel (Pešat), 21. Pešat (Sovják), 26. Petřík (Zapletal), 30. Szweda (Pešat), 37. Zapletal (Petřík), 41. Pešat (Sovják), 49. Švajný (Pešat), 52. Jurčík (Švajný), 53. Zapletal (Pešat), 59. Zapletal (Ťopek) – 26. Karel, 43. Mlejnek (Vnuk), 47. Kněžour (Ekl), 60. Jansa (Mlejnek)

PSG Panthers Otrokovice: Michaljovič (Malina) – Ťopek, Szweda, Kostka, Mich. Nagy, Švajný – Kvapil, Sovják, Jurčík – Zapletal, Pešat, Kittel – Petřík, Čevela, Uhrinovský.
    FBC 4CLEAN Česká Lípa: Dvořák (Ponomarev) – Vnuk, Dzierža, Kadlec, Slaný – Mlejnek, Spilka, Vondráček – Hřebřina, Karel, Jansa – Pastor, Kněžour, Jirsa – Štěrba, Ekl.

Rozhodčí: Svrček Lukáš, Waliczko Radim