Salzburg – Mattersburg 2:0 (kon.) | St. Pölten – Austria 1:0 (kon.) | Linz – Wolfsberger 2:0 (kon.)
Rapid – Rheindorf Altach 1:2 (kon.)
FC Red Bull Salzburg
2:0 (0:0)
SV BauWelt Koch Mattersburg
Středa 29.11.2017, 18:30 • Red Bull Arena, Salzburg • Rakouská Bundesliga • 17. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (20:25:19)

Salzburg zvládl konec utkání perfektně. Ve druhém poločase si vytvářel šance, ale nemohl se dostat do pořádného zakončení. V 75. minutě Hwang Hee-chan se dostal do zakončení, ale Kuster ho vychytal. Nakonec ale po brankách Munase Dabbura v 87. minutě a Takumi Minamina v 90+2. minutě slaví vítězství 2:0!

90+3
    90+2. Takumi MINAMINO - 2:0

90+2
    Salzburg právě vstřelil branku!
    Je hotovo! Salzburg zvládl konec utkání na jedničku a jde do vedení 2:0! Reinhold Yabo prošel po pravé straně naprosto fantasticky, poté našel před bránou volného TAKUMI MINAMINA a ten neměl problém dorazit míč do brány! Asistence: Yabo.

90+1
    Hosté se dostali ke střele, ale ta byla hodně nepřesná a skončila nad bránou Walkeho.

90
    Nyní se domácím nepodařilo vystřelit na bránu a Kuster bude mít odkopod brány.

89
    Už to vypadalo, že se Mattersburg ubrání, ale nakonec dostal branku ke konci utkání a nyní bude mít velmi těžké srovnat stav.
    87. Munas DABBUR - 1:0

87
    Tak přece jenom Salzburg vstřelil branku ke konci v 87. minutě! Hwang Hee-chan se dostal k míči na pravé straně a krásnou přihrávku našel ve vápně MUNASE DABBURA, který střelou mezi nohy brankáře Kustra poslal Salzburg tři minuty před koncem základní doby do vedení 1:0! Asisttence: Hwang Hee-chan.

86
    Po něm ovšem Minamino se dopustil nedovoleného zákroku a akce Salzburgu je zastavena.

85
    Hosté se urputně brání tlaku domácích, kteří ale moc neví jak ohrozit bránu. Může jim v tom pomoct následný rohový kop.

83
    Střídání v týmu FC Red Bull Salzburg: ze hřiště odchází Amadou Haidara, přichází Reinhold Yabo.

82
    Po něm se opět dostal Haidara ke střele, ale minul bránu.

81
    Haidara vypálil tvrdou ránu zpoza vápna, ale ta byla sražená a následuje rohový kop pro domácí.

80
    Střídání v týmu SV BauWelt Koch Mattersburg: ze hřiště odchází Manuel Seidl, přichází Florian Sittsam.

79
    Kuster vyrazil centr z levé strany a následuje aut pro domácí.

77
    Hosté mají rohový kop z pravé strany.

Michal Raška

Branky: 87. Dabbur, 90+2. Minamino

Karty:   70. Ćaleta-Car (SLZ), 71. Haidara (SLZ) – 3. Rath (MTT)

Držení míče: 68 % : 32 %.
    Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 4:2. Rohy: 12:8. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 13:11.
    FC Red Bull Salzburg: Walke (C) – Lainer, P. Miranda, Ćaleta-Car, Ulmer – Haidara (83. Yabo), Schlager, Valon Beriša (72. Minamino) – Rzatkowski – Gulbrandsen (61. Hwang Hee-chan), Dabbur.
    Náhradníci: Stankovic – Farkas, Hwang Hee-chan, Minamino, Pongračić, Stangl, Yabo.

SV BauWelt Koch Mattersburg: Kuster – Höller, Ortiz, Mahrer, Rath (C) (64. Lechner) – Jano, Renner (66. Pink) – Seidl (80. Sittsam), Perlak, Okugawa – Prevljak.
    Náhradníci: Casali – Sánchez, Gruber, Lechner, Maierhofer, Pink, Sittsam.

Rozhodčí: Alexander Harkam – Robert Steinacher, Gerald Bauernfeind