Angers – Rennes 1:2 (kon.) | Guingamp – Montpellier 0:0 (kon.) | Lyon – Lille 1:2 (kon.)
Méty – Marseille 0:3 (kon.) | Nantes – Monaco 1:0 (kon.) | Toulouse – Nice 1:2 (kon.)
PSG – Troyes 2:0 (kon.)
FC Nantes
1:0 (0:0)
AS Monaco
Středa 29.11.2017, 19:00 • La Beaujoire-Louis Fonteneau, Nantes • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 15. kolo

To je z mé strany již vše, příště na počtenou! (20:53:25)

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 5:1. Střely mimo: 7:4. Rohy: 11:5. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 9:11.

Je dobojováno, Monaco v lize nezvítězilo už potřetí za sebou, a pořádně si tak zkomplikovalo boj o titul. Nutno říct, že parta trenérského doyena Claudia Ranieriho si tříbodový zisk zasloužila, Les Canaris si vytvořili více střeleckých příležitostí a v poslední minutě nastavení se zaslouženě dočkali vítězné trefy z kopačky střídajícího Lucase Limy.

90+2
    90+2. Lucas LIMA - 1:0

90+2
    Nantes právě vstřelili branku!
    To jsou věci, v samotném závěru druhé nastavené minuty domácí rozhodují o svém vítězství! Ránu Diega Carlose z přímého kopu zeď zblokovala pouze k LUCASI LIMOVI, který z voleje poslal míč nechytatelně k levé tyči!

90+2
    Střídající Brazilec Girotto byl nedaleko hranice pokutového území faulován Keitou Baldém, v samotném závěru zápasu tak budou mít domácí skvělou příležitost vstřelit vítěznou branku!

90+1
    Nakonec to budou jen dvě nastavené minuty!

90
    Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Valentin Rongier, přichází Andrei Girotto.

89
    Nechme se překvapit, kolik minut sudí Millot nastaví, momentálně ale nic nenasvědčuje tomu, že by se na bezbrankovém stavu mělo něco měnit.

87
    Jorgeho centr z levé strany byl zblokován Rongierem a na opačnou stranu se poté vydal Adrien Thomasson, který se ale daleko nedostal.

86
    Zhruba pět minut před koncem se na trávníku nic zajímavého neodehrává, hra je hodně rozkouskovaná a vše podstatné se děje ve středu hřiště.

85
    Po sérii šancí se svěřenci Claudia Ranieriho zatáhli do defenzívy, a není se čemu divit: i remíza proti obhájci titulu by byla pro Nantes ziskem.

84
    Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází João Moutinho, přichází Guido Carrillo.

82
    Domácí si exekuci rohového kopu ještě zopakovali, načež se k hlavičce dostal opět Carlos, tentokrát už z toho ale žádné nebezpečí pro Monaco nepramenilo.
    81. Diego Carlos (NAT)

81
    Po této standardce vyskočil v pokutovém území ze všech nejvýš Diego Carlos, jehož na první pohled nepříliš nebezpečná hlavička nakonec orazítkovala břevno!

80
    Ze Salovy rychlé protiakce Nanteští vytěžili rohový kop, jehož exekuce se ujme střídající Lucas Lima.

78
    João Moutinho ztratil rovnováhu v souboji s Koffim Djidjim, a na opačnou stranu už střelhbitě vyráží Emiliano Sala.