Angers – Rennes 1:2 (kon.) | Guingamp – Montpellier 0:0 (kon.) | Lyon – Lille 1:2 (kon.)
Méty – Marseille 0:3 (kon.) | Nantes – Monaco 1:0 (kon.) | Toulouse – Nice 1:2 (kon.)
PSG – Troyes 2:0 (kon.)
EA Guingamp
0:0 (0:0)
Montpellier HSC
Středa 29.11.2017, 19:00 • Stade de Roudourou, Guingamp • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 15. kolo

Tak dnešní duel nakonec branku nepřinesl a chvilkama budil hodně nudným dojmem. Domácí tým se snažil získát územní převahu, ale vlastně se do žádné gólovky nedostal. To naopak Montpellier dobře přecházel do protiútoků a vypracoval si několik nebezpečných situací. Ta poslední byla deset minut před koncem. Isaac Mbenza se objevil naprosto osamocen před brankářem, ale gólman se blýskl skvělým zákrokem a zasáhl skvěle. (20:54:46)

90+3

90+3
    Ještě v poslední minutě tu máme zajímavou standartní situaci pro Guingamp, ale obrana hostů pracuje opravdu fanstaticky a míč opět poslala do bezpečí.

90+2
    Útočník je posléze za svůj zákrok oceněn žlutým napomenutím a může být za to rád.

90+2
    Další těžký střet a tenktokrát se na zemi ocitl Daniel Congré a bude ošetřován.

90
    Hlavní rozhodčí bude nastavovat tři minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Na konci zápasu se na zemi po ostrém souboji ocitl Souleymane Camara, ale už je na nohou a utkání nejspíš v pohodě dohraje.

88
    Opět nepřesná kombinace domácího celku a Benjamin Lecomte pošle míč do hry od své vlastní branky.

86
    Benjamin Lecomte si vyběhl pro centr a schoval si ho do svých rukavic. S rozehrávkou už nikam nespěchá.

86
    Ludovic Blas prokázal své individuální schopnosti a naprosto zmátl hned dva protihráče. Poté se snažil míč procpat do vápna, ale to se mu nakonec nepovedlo.

84
    Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Junior Sambia, přichází Facundo Píriz.

82
    Domácí se snaží urvat vítězství na svou stranu a nastěhovali se před branku soupeře, ale jak už to bylo v celém utkání, tak žadné přímé ohrožení branky z toho není.

81
    Marcus Thuram to přehnal s iniciativou a provnil se útočným faulem.
    79.

79
    První velká šance v druhém poločase! Naprosto osamocen se před brankářem objevil Isaac Mbenza a už to vypadalo, že se skóre nakonec otevře, tomu ale zabránil Karl-Johan Johnsson a blýskl se skvělým zákrokem.

78
    Po ostrém souboji budou hosté zahrávat volný kop.

76
    Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Abdoul Razzagui Camara, přichází Yannis Salibur.

75
    Montpellier zatím potvrzuje to, že v obraně je v celé lize bezkonkurenční, obdržel pouhých osm branek a dnes to jen dokazuje.