Havlíčkův Brod – Kometa Brno 5:4 (kon.) | HC Plzeň – Ústí n/L 13:0 (kon.) | Mountfield HK – Liberec 4:2 (kon.)
Č. Budějovice – Letňany 8:4 (kon.) | Třinec – Poruba 5:2 (kon.) | Zlín – Warrior Brno 3:0 (kon.)
HC Litvínov – K. Vary 4:2 (kon.) | Třemošná – Kladno 2:6 (kon.) | Havířov – Přerov 5:2 (kon.)
Žďár n/S – Pardubice 4:1 (kon.) | Jihlava – Mladá Boleslav 2:4 (kon.) | Slavia – Chomutov 1:7 (kon.)
HK MD Šumperk – Vítkovice 6:3 (kon.) | Technika Brno – Vsetín 3:1 (kon.)
konec
HC Motor České Budějovice
8:4 (2:3, 4:1, 2:0)
HC Letci Letňany
Sobota 02.12.2017, 12:00ELIOD extraliga mladšího dorostu • 18. kolo
Partner:
   
  Konec zápasu. (14:01:41)
   
  59:48
  Utkání se pomalu dohrává v obranném pásmu hostujících hráčů.
   
  58:13
  České Budějovice právě vstřelily branku!
  Nakonec to přeci jenom bude výsledkově jednoznačný zápas. V závěru utkání přidává ještě jednu přesnou branku PAVEL NOVÁK, který doklepl kotouč za brankovou čáru u pravé tyče soupeřovy klece. Pavel Novák tak byl v tomto utkání zatím u všech gólů svého týmu (7+1)! Asistence: Tomáš Hanák, Jiří Remta.
   
  57:22
  Tomáš Václavík si poklepal na led na znamení toho, že chce puk. Také ho dostal a zkoušel napálit střelu z první. Proti ní ale včas zasáhl domácí obránce, čímž ji zneškodnil.
   
  56:32
  Přihrávka Tomáše Březiny na vzdálenější tyč, kde stál Pavel Novák, neprošla. Poslední hostující obránce ji dokázal zachytit a uzmout tak kotouč pro svůj tým.
   
  55:45
  Od modré pálí vypálil dnes aktivní Adam Škarda. Na jeho pokusu si ale smlsnul Martin Lidák lapačkou.
   
  54:53
  České Budějovice právě vstřelily branku!
  Máme tu sedmou branku v utkání! Velký kus práce opět odvedl Pavel Novák, který na sebe natáhl hned dva bránící hráče Letňan a poté poslal puk na volného VÁCLAVA SVACHA. Ten si od modré čáry sjel blíže k Liemannově brance a svou svižnou střelou propálil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Pavel Novák.
   
  53:54
  Sebastian Jasečko ve veliké rychlosti mezi kruhy v útočném pásmu nakonec kotouč tratí. Hosté se osvobozují a Motor začíná svou přesilovkovou akci od znovu.
   
  53:12
  Vyloučení v týmu HC Letci Letňany (Černý – 2 min., podražení).
   
  52:48
  František Schawrtz se velmi dlouhou dobu držel v útočném pásmu na puku, nakonec o něj ale u hrazení přichází. Na druhou stranu se tak mohou pokusit vydat Letňany.
   
  51:47
  Jakub Anderle si sjížděl před soupeřovu svatyni chytře, jemu adresovaná přihrávka ale nebyl z těch nejpřesnějších.
   
  50:21
  Novákovu jedovku od modré čáry srazil Adam Stupka, jenž poté se svým spoluhráčem ujel do přečíslení. S tím si ale Martin Lidák bezvadně poradil zákrokem vyrážečkou!
   
  49:16
  První akce v této přesilové hře Motoru nevyšla. Pavel Pojar se opřel do střely od modré čáry, která se odráží od prvního obránce Letňan až do středního pásma.
   
  48:54
  Vyloučení v týmu HC Letci Letňany (Stupka – 2 min., faul kolenem).
   
  47:46
  Radek Dub si nepočínal vůbec špatně. Při přejetí modré čáry se dokázal zbavit tísnění od hostujícího beka, se svou střelou na vzdálenější tyč ale nevešel.
   
  46:51
  Dobrou rychlost nabral Adam Stupka, proti jeho pokusu ale Lidák zasáhl. Lapačkou dokázal kotouč vytěsnit do rohu kluziště.
   
  46:31
  Útočný tlak ze strany českobudějovických hráčů vyústil v zakázané uvolnění, jímž se proviňují hosté.
   
  45:41
  Málem z toho byl sedmý gól v síti Letňan! Jan Janoch dostal puk před branku soupeře, odtud je ale Liemannem dvakrát po sobě vychytán.
   
  44:31
  Tomáš Václavík se krásně vytočil zpoza Lidákovy branky, poté ale domácího brankáře překvapit nedokázal. Puk se od betonů odrazil jen před brankoviště, kam se pro něj Lidák tygřím skokem vrhá a ukrývá ho.

  Adam Pavlíček


  Hledáme zpravodaje z extraligy st. a ml. dorostu pro tým HC Letci Letňany. Více informací zde.

  Branky a nahrávky: 9. Novák, 16. Novák (Janoch, Hanák), 29. Novák (Pavlát), 31. Novák (Hanák), 36. Novák (Dvořák), 38. Novák (Janoch), 55. Svach (Novák), 59. Novák (Hanák, Remta) – 9. Škarda (Václavík), 13. Pětník (Vítů, Zrcek), 18. Pětník (Krutil), 30. Václavík (Čech)


  HC Motor České Budějovice: Lidák (Kadlec) – Svach, Dvořák, Jasečko, Pavlát, Pojar, Hail, Remta – Novák, Hanák, Janoch, Ryba, Anderle, Schwartz, Nevšímal, Březina, Brouček, Dub, Kašpar, Lukeš
  HC Letci Letňany: Liemann (Hnízdil) – Cichoň, Klatt, Krutil, Čech, Němec, Suda, Stránský, Skorčík – Zrcek, Pětník, Vítů, Tůma, Hlaváč, Václavík, Škarda, Stupka, Straka, Bucek, Černý

  Rozhodčí: Horáček – Kreuzer, Polonyi