Hranice – Nové Veselí 26:21 (kon.) | Dukla – Karviná 39:32 (kon.) | Strakonice – Lovosice 21:36 (kon.)
HC Dukla Praha
39:32 (18:16)
HCB Karviná
Sobota 02.12.2017, 16:30Chance Extraliga mužů • 11. kolo

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (18:17:09)

Je dobojováno, Dukla dnes potvrdila v obrovské přestřelce roli favorita a zvítězila o sedm branek. Nutno však dodat, že výhra se nerodila snadno, dvacet minut před koncem domácí vedli rozdílem jednoho gólu, ovšem od té doby jasně dominovali. Největší zásluhu na tom měli brankář Rangl a střelec Janíček, autor deseti branek svého celku! Pražané si tedy připisují důležité dva body do tabulky.

Konec zápasu. (39:32)
    60
    V posledních vteřinách tohoto utkání to ještě zkusil Jeníček, který svůj parádní výkon završil desátou vstřelenou brankou! (39:32)
    60
    Hosté zakončovali už dvacet vteřin před koncem utkání. Střela Soláka i s přispěním tyče skončila v síti! (38:32)
    59
    Karvinští hráči celou akci sehráli do levého křídla, odkud přišla branka po střele na bližší tyčku, prosadil se Drzyzga. (38:31)
    59
    Jeníček je skutečně k nezastavení! Domácí hráč dnes hraje opravdu ve vysokém tempu. (38:30)
    58
    Znovu bleskové rozehrání a snížení ze strany házenkářů v zelených dresech, prosadil se Mlotek. (37:30)
    58
    Tváří v tvář se ocitl Reichl Marjanovićovi. Domácí házenkář nedal hostujícímu brankáři absolutně žádnou šanci! (37:29)

57
    Vyloučení v týmu HCB Karviná (Dominik Solák). (36:29)
    57
    Hosté rychle rozehráli a využili přesilovku Drzyzga snížil na rozdíl sedmi branek! (36:29)
    56
    Dukla se i v oslabení dostala do rychlého kontru, který končí snadnou brankou Harabiše. (36:28)

56
    Vyloučení v týmu HC Dukla Praha (Mojmír Hlavatý). (35:28)
    56
    Dnes už poněkolikáté proletěl Jeníček kolem obránců soupeře a skóroval! (35:28)

55
    Brůna posunul na Nedomu, kterému stopku vystavil ve druhé půli výborně chytající Rangl! (34:28)

55
    Sehrávka na pivota, poté přišel faul. Rozhodčí přerušují hru, aby mohla být upravena palubovka. (34:28)