Zubří – Frýdek-M. 22:21 (kon.) | Královo Pole – Plzeň 30:35 (kon.)
Neděle 03.12.2017, 19:00Chance Extraliga mužů • 11. kolo

Pro tuto chvíli je to z mé strany všechno. Přeji hezký večer a u dalších on-line přenosů na shledanou. (20:31:43)

HC ROBE Zubří – Pepino SKP Frýdek-Místek 22:21 (11:13)

Nejvíce branek: Douda 6, Pich 4, Dokoupil 3 – Kichner 6, Gřešek 4, Petrovský 4/1.
    Rozhodčí: Hanák, Pavlíček.
    Sedmimetrové hody:1/0 – 1/1.
    Vyloučení: 3:6.
    ČK: Dyba (FRM).

Je dobojováno a nutno říci, že doslova! Po vyrovnaném prvním poločase si do druhé třicetiminutovky odnesli hosté dvoubrankový náskok, který však domácí prakticky ihned smazali. Po celý průběh druhé půle navíc byla k vidění velmi bojovná a vyrovnaná házená, která byla dramatická prakticky až do samého konce. Až v poslední minutě dokázalo Zubří odskočit na rozdíl dvou branek a na tento „trhák“ již Frýdek nedokázal reagovat. V posledních vteřinách sice ještě Gřešek skóroval, ale to již nic nezměnilo na tom, že si Zubři odnáší z tohoto zápasu dva body za výhru 22:21.

Konec zápasu. (22:21)
    60
    Adam Gřešek je poslední hráčem, který se prosazuje v dnešním utkání, ale na výhře Zubří se nic nezmění. (22:21)

60
    Domácí lavička si ještě bere necelou půlminutu před koncem oddechový čas. (22:20)

60
    Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Vojtěch Petrovský). (22:20)

60
    Po průrazu jim navíc sudí berou míč a je rozhodnuto! (22:20)

60
    Probíhá poslední minuta zápasu. U míče jsou hosté, času jim už mnoho nezbývá a navíc hrají v početní nevýhodě. (22:20)

59
    Jaroslav Dyba při snaze zastavit rychlý brejk fauloval a po svém třetím vyloučení dostává červenou kartu! (22:20)
    59
    Veledůležitá branka Jiřího Poláška! Ten utekl svým soupeřům a rychlý brejk přesně zakončil. (22:20)

58
    Dvě minuty a pár vteřin chybí do konce zápasu a hostující tým se bere oddechový čas. (21:20)
    58
    Domácím znovu trvalo než něco na hosty v obraně vymysleli, ale nakonec se při signalizované pasivitě prosazuje střelou na bližší tyč Pavel Pich. (21:20)

57
    Velmi zbytečná nepřesnost na straně Frýdku. Po ní končí míč v autu a rozehrávat tedy bude Zubří. (20:20)
    56
    A tak se o slovo přihlásili hosté. Kichner srovnává na 20:20. (20:20)

56
    Velmi špatně to udělali hosté na devíti metrech, kdy lacině přišli o míč. V následném brejku však domácí nastřelili jen břevno. (20:19)

55
    Místo zakončení volil Hrstka ještě přihrávku do strany, ale míč skončil v zámezí. Frýdek tedy může znovu srovnat skóre. (20:19)

54
    Hosté se navíc po ztrátě Zubří dopustili v rychlém brejku technické chyby a na tahu je tedy opět domácí tým. (20:19)