Stíhačka žen, 10 km, Östersund | Vítěz: D. Herrmannová (GER) (kon.) | | | Stíhačka mužů, 12,5 km, Östersund | Vítěz: M. Fourcade (FRA) (kon.) |
Obří slalom mužů, 1. kolo, Beaver Creek | Vítěz: S. Luitz (GER) (kon.) | | | SuperG žen, Lake Louise | Vítěz: T. Weiratherová (LIE) (kon.) |
Obří slalom mužů, 2. kolo, Beaver Creek | Vítěz: M. Hirscher (AUT) (kon.) |
Týmová stíhačka žen, Calgary | (*21:21) | | | Ženy 500 metrů, Calgary | Vítěz: N. Kodairová (JPN) (kon.) |
Ženy 1500 metrů, Calgary | Vítěz: M. Takagiová (JPN) (kon.) | | | Hromadný start žen, Calgary | Vítěz: C. Pechsteinová (GER) (kon.) |
Muži HS134, Nižnij Tagil | Vítěz: A. Wellinger (GER) (kon.) |
Skiatlon žen 2x7,5 km, Lillehammer | Vítěz: C. Kallaová (SWE) (kon.) | | | Skiatlon mužů 2x15 km, Lillehammer | Vítěz: J. Klæbo (NOR) (kon.) |
Skoky HS138, Lillehammer | Vítěz: E. Andersen (NOR) (kon.) | | | Běh 10 km klasicky, Lillehammer | Vítěz: E. Andersen (NOR) (kon.) |
konec
SP - stíhačka žen, 10 km, Östersund
Vítěz: D. Herrmannová (GER)
Adam Pavlíček
Výsledková listina
1. Denise Herrmannová (GER) - 30:02,7
2. Justine Braisazová (FRA): +25,8
3. Marte Olsbuová (NOR): +48,0
4. Lisa Vittozziová (ITA): +1:09,1
5. Maren Hammerschmidtová (GER): 1:16,8
6. Naděžda Skardinová (BLR): +1:19,6
7. Kaisa Mäkäräinenová (FIN): +1:28,9
8. Vanessa Hinzová (GER): +1:29,1
9. Olena Pidhrušná (UKR): +1:40,0
10. Galina Višněvská (KAZ): +1:41,8
11. Jekatěrina Jurlovová-Perchtová (RUS): +1:48,5
12. Lisa Theresa Hauserová (AUT): +1,50,8
13. Dorothea Wiererová (ITA): +1:51,0
14. Marie Dorinová Habertová (FRA): +1:51,1
15. Hilde Fenneová (NOR): +1:58,2
16. Valj Semerenková (UKR): +2:02
17. Lena Häckiová (SUI): +2:12
18. Vita Semerenková (UKR): +2:18
19. Synnøve Solemdalová (NOR): +2:23
20. Veronika Vítková (CZE) : +2:23
21. Julija Džimová (UKR): +2:40
22. Iryna Krjuková (BLR): + 2:40
23. Julia Ransomová (CAN): +2:48
24. Anais Bescondová (FRA): +2:51
25. Anastasija Merkušinová (UKR): +2:53
26. Franziska Preussová (GER): +3:01
27. Tatjana Akimovová (RUS): +3:01
28. Krystyna Guziková (POL): +3:01
29. Weronika Nowakowská-Ziemniaková (POL): +3:13
30. Mari Laukkanenová (FIN): +3:14
Startovní listina
1. Denise Herrmannová (GER)
2. Justine Braisazová (FRA)
3. Julija Džimová (UKR)
4. Synnøve Solemdalová (NOR)
5. Lisa Vittozziová (ITA)
6. Kaisa Mäkäräinenová (FIN)
7. Marte Olsbuová (NOR)
8. Veronika Vítková (CZE)
9. Dorothea Wiererová (ITA)
10. Franziska Hildebrandová (GER)
11. Lena Häckiová (SUI)
12. Naděžda Skardinová (BLR)
13. Galina Višněvská (KAZ)
14. Maren Hammerschmidtová (GER)
15. Anastasia Kuzminová (SVK)
16. Vanessa Hinzová (GER)
17. Anais Bescondová (FRA)
18. Hilde Fenneová (NOR)
19. Krystyna Guziková (POL)
20. Weronika Nowakowská-Ziemniaková (POL)
21. Valj Semerenková (UKR)
22. Vita Semerenková (UKR)
23. Marie Dorinová Habertová (FRA)
24. Lisa Theresa Hauserová (AUT)
25. Emma Nilssonová (SWE)
26. Mari Laukkanenová (FIN)
27. Jekatěrina Jurlovová-Perchtová (RUS)
28. Olena Pidhrušná (UKR)
29. Julia Ransomová (CAN)
30. Elisabeth Högbergová (SWE)
31. Magdalena Gwizdońová (POL)
32. Eva Puskarčíková (CZE)
33. Nadzeja Pisaravová (BLR)
34. Anastasija Merkušinová (UKR)
35. Viktorija Slivková (RUS)
36. Jekatěrina Avvakumovová (KOR)
37. Selina Gasparinová (SUI)
38. Tatjana Akimovová (RUS)
39. Alexia Runggaldierová (ITA)
40. Linn Perssonová (SWE)
41. Franziska Preussová (GER)
42. Mona Brorssonová (SWE)
43. Emilija Jordanovová (BUL)
44. Anna Magnussonová (SWE)
45. Monika Hojniszová (POL)
46. Rosanna Crawfordová (CAN)
47. Anja Erženová (SLO)
48. Jen Čang (CHN)
49. Jialin Tang (CHN)
50. Světlana Mironová (RUS)
51. Elisa Gasparinová (SUI)
52. Tiril Eckhoffová (NOR)
53. Iryna Krjuková (BLR)
54. Anaïs Chevalierová (FRA)
55. Federica Sanfilippová (ITA)
56. Kaia Wøien Nicolaisenová (NOR)
57. Urška Pojeová (SLO)
58. Darja Virolajněnová (RUS)
59. Darja Jurkevičová (BLR)
60. Megan Bankesová (CAN)
1. Denise Herrmannová (GER) - 30:02,7
2. Justine Braisazová (FRA): +25,8
3. Marte Olsbuová (NOR): +48,0
4. Lisa Vittozziová (ITA): +1:09,1
5. Maren Hammerschmidtová (GER): 1:16,8
6. Naděžda Skardinová (BLR): +1:19,6
7. Kaisa Mäkäräinenová (FIN): +1:28,9
8. Vanessa Hinzová (GER): +1:29,1
9. Olena Pidhrušná (UKR): +1:40,0
10. Galina Višněvská (KAZ): +1:41,8
11. Jekatěrina Jurlovová-Perchtová (RUS): +1:48,5
12. Lisa Theresa Hauserová (AUT): +1,50,8
13. Dorothea Wiererová (ITA): +1:51,0
14. Marie Dorinová Habertová (FRA): +1:51,1
15. Hilde Fenneová (NOR): +1:58,2
16. Valj Semerenková (UKR): +2:02
17. Lena Häckiová (SUI): +2:12
18. Vita Semerenková (UKR): +2:18
19. Synnøve Solemdalová (NOR): +2:23
20. Veronika Vítková (CZE) : +2:23
21. Julija Džimová (UKR): +2:40
22. Iryna Krjuková (BLR): + 2:40
23. Julia Ransomová (CAN): +2:48
24. Anais Bescondová (FRA): +2:51
25. Anastasija Merkušinová (UKR): +2:53
26. Franziska Preussová (GER): +3:01
27. Tatjana Akimovová (RUS): +3:01
28. Krystyna Guziková (POL): +3:01
29. Weronika Nowakowská-Ziemniaková (POL): +3:13
30. Mari Laukkanenová (FIN): +3:14
Startovní listina
1. Denise Herrmannová (GER)
2. Justine Braisazová (FRA)
3. Julija Džimová (UKR)
4. Synnøve Solemdalová (NOR)
5. Lisa Vittozziová (ITA)
6. Kaisa Mäkäräinenová (FIN)
7. Marte Olsbuová (NOR)
8. Veronika Vítková (CZE)
9. Dorothea Wiererová (ITA)
10. Franziska Hildebrandová (GER)
11. Lena Häckiová (SUI)
12. Naděžda Skardinová (BLR)
13. Galina Višněvská (KAZ)
14. Maren Hammerschmidtová (GER)
15. Anastasia Kuzminová (SVK)
16. Vanessa Hinzová (GER)
17. Anais Bescondová (FRA)
18. Hilde Fenneová (NOR)
19. Krystyna Guziková (POL)
20. Weronika Nowakowská-Ziemniaková (POL)
21. Valj Semerenková (UKR)
22. Vita Semerenková (UKR)
23. Marie Dorinová Habertová (FRA)
24. Lisa Theresa Hauserová (AUT)
25. Emma Nilssonová (SWE)
26. Mari Laukkanenová (FIN)
27. Jekatěrina Jurlovová-Perchtová (RUS)
28. Olena Pidhrušná (UKR)
29. Julia Ransomová (CAN)
30. Elisabeth Högbergová (SWE)
31. Magdalena Gwizdońová (POL)
32. Eva Puskarčíková (CZE)
33. Nadzeja Pisaravová (BLR)
34. Anastasija Merkušinová (UKR)
35. Viktorija Slivková (RUS)
36. Jekatěrina Avvakumovová (KOR)
37. Selina Gasparinová (SUI)
38. Tatjana Akimovová (RUS)
39. Alexia Runggaldierová (ITA)
40. Linn Perssonová (SWE)
41. Franziska Preussová (GER)
42. Mona Brorssonová (SWE)
43. Emilija Jordanovová (BUL)
44. Anna Magnussonová (SWE)
45. Monika Hojniszová (POL)
46. Rosanna Crawfordová (CAN)
47. Anja Erženová (SLO)
48. Jen Čang (CHN)
49. Jialin Tang (CHN)
50. Světlana Mironová (RUS)
51. Elisa Gasparinová (SUI)
52. Tiril Eckhoffová (NOR)
53. Iryna Krjuková (BLR)
54. Anaïs Chevalierová (FRA)
55. Federica Sanfilippová (ITA)
56. Kaia Wøien Nicolaisenová (NOR)
57. Urška Pojeová (SLO)
58. Darja Virolajněnová (RUS)
59. Darja Jurkevičová (BLR)
60. Megan Bankesová (CAN)
1. Denise Herrmannová (GER) – 30:02,7
2. Justine Braisazová (FRA): +25,8
3. Marte Olsbuová (NOR): +48,0
4. Lisa Vittozziová (ITA): +1:09,1
5. Maren Hammerschmidtová (GER): 1:16,8
6. Naděžda Skardinová (BLR): +1:19,6
7. Kaisa Mäkäräinenová (FIN): +1:28,9
8. Vanessa Hinzová (GER): +1:29,1
9. Olena Pidhrušná (UKR): +1:40,0
10. Galina Višněvská (KAZ): +1:41,8
11. Jekatěrina Jurlovová-Perchtová (RUS): +1:48,5
12. Lisa Theresa Hauserová (AUT): +1,50,8
13. Dorothea Wiererová (ITA): +1:51,0
14. Marie Dorinová Habertová (FRA): +1:51,1
15. Hilde Fenneová (NOR): +1:58,2
16. Valj Semerenková (UKR): +2:02
17. Lena Häckiová (SUI): +2:12
18. Vita Semerenková (UKR): +2:18
19. Synnøve Solemdalová (NOR): +2:23
20. Veronika Vítková (CZE) : +2:23
21. Julija Džimová (UKR): +2:40
22. Iryna Krjuková (BLR): + 2:40
23. Julia Ransomová (CAN): +2:48
24. Anais Bescondová (FRA): +2:51
25. Anastasija Merkušinová (UKR): +2:53
26. Franziska Preussová (GER): +3:01
27. Tatjana Akimovová (RUS): +3:01
28. Krystyna Guziková (POL): +3:01
29. Weronika Nowakowská-Ziemniaková (POL): +3:13
30. Mari Laukkanenová (FIN): +3:14
1. Denise Herrmannová
2. Justine Braisazová
3. Marte Olsbuová
4. Lisa Vittozziová
5. Maren Hammerschmidtová
6. Naděžda Skardinová
7. Kaisa Mäkäräinenová
8. Vanessa Hinzová
9. Olena Pidhrušná
10. Galina Višněvská
Nejlepší Českou je Veronika Vítková, které patří osmé místo v průběžném hodnocení. U Gabriely Koukalové stále přetrvávají zdravotní obtíže, které ji do hry ve Švédsku ještě nepustí. Na třináctém místě je poté Eva Puskarčíková, která, jak se zdá, má na začátku sezóny dobrou formu.
Jen těžko lze některou z biatlonistek dnes označit za favoritku. Například ve sprintu žen, který se jel v pátek, vyhrála Němka Herrmannová. Individuální závod poté ovládla Běloruska Skardinová.
1. Denise Herrmannová (GER)
2. Justine Braisazová (FRA)
3. Julija Džimová (UKR)
4. Synnøve Solemdalová (NOR)
5. Lisa Vittozziová (ITA)
6. Kaisa Mäkäräinenová (FIN)
7. Marte Olsbuová (NOR)
8. Veronika Vítková (CZE)
9. Dorothea Wiererová (ITA)
10. Franziska Hildebrandová (GER)
11. Lena Häckiová (SUI)
12. Naděžda Skardinová (BLR)
13. Galina Višněvská (KAZ)
14. Maren Hammerschmidtová (GER)
15. Anastasia Kuzminová (SVK)
16. Vanessa Hinzová (GER)
17. Anais Bescondová (FRA)
18. Hilde Fenneová (NOR)
19. Krystyna Guziková (POL)
20. Weronika Nowakowská-Ziemniaková (POL)
21. Valj Semerenková (UKR)
22. Vita Semerenková (UKR)
23. Marie Dorinová Habertová (FRA)
24. Lisa Theresa Hauserová (AUT)
25. Emma Nilssonová (SWE)
26. Mari Laukkanenová (FIN)
27. Jekatěrina Jurlovová-Perchtová (RUS)
28. Olena Pidhrušná (UKR)
29. Julia Ransomová (CAN)
30. Elisabeth Högbergová (SWE)
31. Magdalena Gwizdońová (POL)
32. Eva Puskarčíková (CZE)
33. Nadzeja Pisaravová (BLR)
34. Anastasija Merkušinová (UKR)
35. Viktorija Slivková (RUS)
36. Jekatěrina Avvakumovová (KOR)
37. Selina Gasparinová (SUI)
38. Tatjana Akimovová (RUS)
39. Alexia Runggaldierová (ITA)
40. Linn Perssonová (SWE)
41. Franziska Preussová (GER)
42. Mona Brorssonová (SWE)
43. Emilija Jordanovová (BUL)
44. Anna Magnussonová (SWE)
45. Monika Hojniszová (POL)
46. Rosanna Crawfordová (CAN)
47. Anja Erženová (SLO)
48. Jen Čang (CHN)
49. Jialin Tang (CHN)
50. Světlana Mironová (RUS)
51. Elisa Gasparinová (SUI)
52. Tiril Eckhoffová (NOR)
53. Iryna Krjuková (BLR)
54. Anaïs Chevalierová (FRA)
55. Federica Sanfilippová (ITA)
56. Kaia Wøien Nicolaisenová (NOR)
57. Urška Pojeová (SLO)
58. Darja Virolajněnová (RUS)
59. Darja Jurkevičová (BLR)
60. Megan Bankesová (CAN)