Stíhačka mužů, 12,5 km, Hochfilzen | Vítěz: J. T. Bø (NOR) (kon.) | | | Stíhačka žen, 10 km, Hochfilzen | Vítěz: A. Kuzminová (SVK) (kon.) |
Obří slalom mužů, 1. kolo, Val d'Isere | Vítěz: M. Hirscher (AUT) (kon.) | | | SuperG žen, St. Moritz | Vítěz: J. Fluryová (SUI) (kon.) |
Obří slalom mužů, 2. kolo, Val d'Isere | Vítěz: A. Pinturault (FRA) (kon.) |
Hromadný start žen, semifinále, Salt Lake City | (kon.) | | | Ženy 500 metrů, Salt Lake City | Vítěz: N. Kodairová (JPN) (kon.) |
Ženy 1500 metrů, Salt Lake City | Vítěz: M. Takagiová (JPN) (kon.) | | | Hromadný start žen, finále, Salt Lake City | Vítěz: F. Lollobrigidová (ITA) (kon.) |
Týmový závod HS142, Titisee | Vítěz: Norsko (kon.) |
Kvalifikace ZOH (muži): Česko - Nizozemsko | 8:4 (kon.) |
Sprinty mužů a žen, Davos | Vítěz: S. Nilssonová (SWE) a J.T. Klæbo (NOR) (kon.) |
konec
SP - hromadný start žen, finále, Salt Lake City
Vítěz: F. Lollobrigidová (ITA)
Komentáře nejsou k dispozici.
Startovní listina
Ajano Satoová (JPN)
Francesca Lollobrigidová (ITA)
Claudia Pechsteinová (GER)
Ivanie Blondinová (CAN)
Elena Möller Rigasová (DEN)
Tan Li (CHN)
Tan Kuo (CHN)
Saskia Alusaluová (EST)
Mia Manganellová (USA)
Francesca Bettroneová (ITA)
Po-rum Kim (KOR)
Nikola Zdráhalová (CZE)
Marina Zujevová (BLR)
Ji-woo Pak (KOR)
Annouk van der Weijdenová (NED)
Fujo Macuokaová (JPN)
Pořadí Světového poháru po 2 závodech
1. Ajano Satová (JPN) 128
2. Francesca Lllobrigidová (ITA) 120
3. Claudia Pechsteinová (GER) 116
4. Ivanie Blondinová (CAN) 92
5. Elena Möller Rigasová (DEN) 90
6. Nana Takagiová (JPN) 88
1. Ajano Satová (JPN) 128
2. Francesca Lllobrigidová (ITA) 120
3. Claudia Pechsteinová (GER) 116
4. Ivanie Blondinová (CAN) 92
5. Elena Möller Rigasová (DEN) 90
6. Nana Takagiová (JPN) 88
22. Nikola Zdráhalová (CZE) 12
26. Natálie Kerschbaummayr (CZE) 6
Ajano Satoová (JPN)
Francesca Lollobrigidová (ITA)
Claudia Pechsteinová (GER)
Ivanie Blondinová (CAN)
Elena Möller Rigasová (DEN)
Tan Li (CHN)
Tan Kuo (CHN)
Saskia Alusaluová (EST)
Mia Manganellová (USA)
Francesca Bettroneová (ITA)
Po-rum Kim (KOR)
Nikola Zdráhalová (CZE)
Marina Zujevová (BLR)
Ji-woo Pak (KOR)
Annouk van der Weijdenová (NED)
Fujo Macuokaová (JPN)
Pořadí Světového poháru po 2 závodech
1. Ajano Satová (JPN) 128
2. Francesca Lllobrigidová (ITA) 120
3. Claudia Pechsteinová (GER) 116
4. Ivanie Blondinová (CAN) 92
5. Elena Möller Rigasová (DEN) 90
6. Nana Takagiová (JPN) 88
1. Ajano Satová (JPN) 128
2. Francesca Lllobrigidová (ITA) 120
3. Claudia Pechsteinová (GER) 116
4. Ivanie Blondinová (CAN) 92
5. Elena Möller Rigasová (DEN) 90
6. Nana Takagiová (JPN) 88
22. Nikola Zdráhalová (CZE) 12
26. Natálie Kerschbaummayr (CZE) 6
Jan Vojkůvka
@JanVojkuvka