Studénka Sledge – Karlovy Vary 2:3 (kon.) | Zlín sledge – Litvínov 5:0 (kont.) | Č.Budějovice – SOHO Olomouc 1:4 (kon.)
HC Sparta Praha Sledge – SHK Mustangové 2:7 (kon.)
HC Sledge Studénka
2:3 (1:2, 0:0, 1:1)
SKV Sharks Karlovy Vary
Sobota 16.12.2017, 09:45 • RT TORAX ARENA • Česká para hokejová liga • 11. kolo

Po zápase:

V RT TORAX Areně právě skončilo utkání E.P.C. Management České sledge hokejové ligy mezi týmy HC Sledge Studénka a SKV Sharks Karlovy Vary. Šťastnější potom utkání budou hosté, kteří díky brance Michala Geiera ze 36. minuty vítězí 3:2.

Ode mne je to dnes vše a těším se s vámi u dalších online přenosů. (11:24:12)

44:45
    Karlovarští drží puk u mantinelu a nikam už nespěchají.

43:37
    Hráči Studénky ale bojují a momentálně svádějí souboje o puk v hloubi útočného pásma.

43:00
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny. Je důležité připomenout, že Studénka v tomto zápase už nemůže střídat.

42:39
    Přemysl Chodurek utrpěl zranění ruky na modré čáře a podle visící končetiny to vypadá na zlomeninu. Nehezký pohled pro všechny přítomné.

41:24
    Na hráčích Studénky se začíná podepisovat minimální počet střídání, které v tomto zápase absolvovali. Karlovarští mají ve stále více soubojích rychlostní převahu.

40:03
    Pískán dotyk střídačky Studénky.

38:35
    Hráči Studénky teď propadli v útoku a vše museli řešit narychlo ve středním pásmu – tam ve dvou lidech doslova zaklapli své saně proti ujíždějícímu soupeři – jenže se přitom do sebe mírně zachytili a další dva hráči hostí jim ujeli. Vše nakonec musel řešit Martin Kudela pohotovým zákrokem.

37:02
    Studénka právě vstřelila branku!
    A je tady zápletka! PETR KUDRNA z bezprostřední blízkosti brankáře Bohumíra Macha snižuje střelou po horní tyč! Asistence: Erik Fojtík.

35:48
    Žraloci právě vstřelili branku!
    Rychlost MICHALA GEIER se dnes ukazuje jako rozdílový faktor celého utkání – útočník týmu SKV Sharks Karlovy Vary opět předvedl svou obratnost v samostatném úniku a zvyšuje na 1:3!. Asistence: Jiří Berger a Lukáš Michalčín.

34:49
    Michal Geier opět ukázal svou skvělou rychlost a přejel celou obranu Studénky – zakončil těsně vedle tyčky a puk v brankovišti zůstal – následně vypadl po souboji pryč ale hráči SKV Sharks Karlovy Vary jej přece jen do branky dostali! Gólovou radost jim ale pokazil nekompromisní verdikt hlavního sudího, který gól neuznal pro pohyb útočícího hráče v brankovišti – stav se tedy nemění!

34:29
    Je pískán dotek hostující střídačky.

32:57
    Martin Kudela teď ve svém brankovišti převedl těžký a velmi důležitý zákrok, při kterém se natáhl přes celé brankovišti v svou rukavicí dostal puk z brankové čáry.

32:44
    Jiří Berger podobně jako Petr Kudrna ve druhé třetině dobře vystihl přihrávku ihned po vhazování a provětral lapačku brankáře Martina Kudely.

31:59
    Karlovarský útočník zajel nevybíravě do brankáře Martina Kudely a hra je přerušena pro pohyb útočícího hráče v brankovišti.

31:40
    Hra ve třetí třetině zatím připomíná spíš nahazovanou – protože kotouč putuje z jednoho konce kluziště na druhý a žádný z týmů není na puku moc dlouho.

30:30
    Zakázané uvolnění Karlových Varů.

30:01
    Úvodní buly třetí třetiny vyhrávají hráči týmu SKV Sharks Karlovy Vary

Jan Meichsner

Branky a nahrávky: 6. Fojtík (Kudrna), 38. Kudrna (Fojtík) – 8. Geier (Berger), 13. Scheinder (Geier), 36. Geier (Berger, Michalčín)

HC Sledge Studénka: Kudela M. – Kudrna, Kudela V., Fojtík, – Chodurek, Mlčák, Prostředník,
    SKV Sharks Karlovy Vary: Mach – Berger, Wágner, – Michalčín, Schneider, Jeřábek, Haas, Kovářik, Geier, Karafiát,