Turnaj v halovém fotbale žen (Uherský Brod) | Vítěz: Slavia Sokol Vysočany (kon.) |
Závod s hromadným startem žen, 12,5 km, Annecy | Vítěz: J. Braisazová (FRA) (kon.) | | | Závod s hromadným startem mužů, 15 km, Annecy | Vítěz: M. Fourcade (FRA) (kon.) |
Obří slalom mužů, 1. kolo, Alta Badia | Vítěz: M. Hirscher (AUT) (kon.) | | | SuperG žen, Val d'Isere | Vítěz: A. Veithová (AUT) (kon.) |
Obří slalom mužů, 2. kolo, Alta Badia | Vítez: M. Hirscher (AUT) (kon.) |
Muži HS140, Engelberg | Vítěz: R. Freitag (GER) (kon.) |
Stíhačka žen 10 km klasicky, Toblach | Vítěz: M. Bjørgenová (NOR) (kon.) | | | Stíhačka mužů 15 km klasicky, Toblach | Vítěz: J. H. Klæbo (NOR) (kon.) |
Skoky HS96, Ramsau | (zruš.) | | | Běh 10 km, Ramsau | Vítěz: F. Riessle (GER) (kon.) |
konec
SP - stíhačka mužů 15 km klasicky, Toblach
Vítěz: J. H. Klæbo (NOR)
Patrik Sandev
Konečné pořadí:
1. Johannes Høsflot Klæbo (NOR) 33:31,1
2. Sergej Ustjugov (RUS) +1,9
3. Alexej Poltoranin (KAZ) +4,5
4. Alexander Bessměrtnych (RUS) +9,7
5. Matti Heikkinen (FIN) +9,8
6. Maurice Manificat (FRA) +10,7
7. Hans Christer Holund (NOR) +11,1
8. Dario Cologna (SUI) +11,8
9. Alex Harvey (CAN) +16,3
10. Simen Hegstad Krüger (NOR) +24,0
11. Martin Johnsrud Sundby (NOR) +34,4
12. Andrew Musgrave (GBR) +54,3
13. Sjur Røthe (NOR) +1:04,5
14. Denis Spicov (RUS) +1:04,7
15. Alexej Červotkin (RUS) +1:04,8
...
53. Aleš Razým (CZE) +3:43,4
54. Petr Knop (CZE) +3:43,6
72. Adam Fellner (CZE) +5:43,1
Startovní listina:
1. Simen Hegstad Krüger (NOR)
2. Maurice Manificat (FRA) +0:11
3. Andrew Musgrave (GBR) +0:12
4. Alex Harvey (CAN) +0:14
5. Sergej Ustjugov (RUS) +0:19
6. Finn Hågen Krogh (NOR) +0:24
7. Hans Christer Holund (NOR) +0:26
8. Matti Heikkinen (FIN) +0:28
9. Toni Livers (SUI) +0:35
10. Johannes Høsflot Klæbo (NOR) +0:36
11. Denis Spicov (RUS) +0:36
12. Dario Cologna (SUI) +0:47
13. Alexander Bessměrtnych (RUS) +0:48
14. Alexej Poltoranin (KAZ) +0:49
15. Francesco De Fabiani (ITA) +0:51
16. Andrej Larkov (RUS) +0:53
17. Sjur Røthe (NOR) +0:53
18. Jean Marc Gaillard (FRA) +0:55
19. Daniel Rickardsson (SWE) +0:57
20. Martin Johnsrud Sundby (NOR) +0:58
21. Alexej Červotkin (RUS) +0:59
22. Jonas Baumann (SUI) +1:01
23. Clement Parisse (FRA) +1:02
24. Max Hauke (AUT) +1:02
25. Keišin Jošida (JPN) +1:06
26. Lucas Bögl (GER) +1:07
27. Giandomenico Salvadori (ITA) +1:07
28. Andreas Katz (GER) +1:09
29. Erik Bjornsen (USA) +1:10
30. Alexej Vicenko (RUS) +1:16
31. Florian Notz (GER) +1:17
32. Curdin Perl (SUI) +1:17
33. Marcus Hellner (SWE) +1:21
34. Veselin Cinzov (BUL) +1:21
35. Andrej Melničenko (RUS) +1:21
36. Anssi Pentsinen (FIN) +1:22
37. Adrien Backscheider (FRA) +1:22
38. Devon Kershaw (CAN) +1:22
39. Niklas Dyrhaug (NOR) +1:23
40. Noah Hoffman (USA) +1:25
41. Imanol Rojo (ESP) +1:29
42. Scott Patterson (USA) +1:30
43. Viktor Thorn (SWE) +1:30
44. Gustav Eriksson (SWE) +1:35
45. Anton Lindblad (SWE) +1:35
46. Jules Lapierre (FRA) +1:46
47. Dietmar Nöckler (ITA) +1:47
48. Graeme Killick (CAN) +1:48
49. Ivan Perrillat Boiteux (FRA) +1:48
50. Ari Luusua (FIN) +1:49
...
57. Aleš Razým (CZE) +2:12
58. Petr Knop (CZE) +2:13
70. Adam Fellner (CZE) +2:42
1. Johannes Høsflot Klæbo (NOR) 33:31,1
2. Sergej Ustjugov (RUS) +1,9
3. Alexej Poltoranin (KAZ) +4,5
4. Alexander Bessměrtnych (RUS) +9,7
5. Matti Heikkinen (FIN) +9,8
6. Maurice Manificat (FRA) +10,7
7. Hans Christer Holund (NOR) +11,1
8. Dario Cologna (SUI) +11,8
9. Alex Harvey (CAN) +16,3
10. Simen Hegstad Krüger (NOR) +24,0
11. Martin Johnsrud Sundby (NOR) +34,4
12. Andrew Musgrave (GBR) +54,3
13. Sjur Røthe (NOR) +1:04,5
14. Denis Spicov (RUS) +1:04,7
15. Alexej Červotkin (RUS) +1:04,8
...
53. Aleš Razým (CZE) +3:43,4
54. Petr Knop (CZE) +3:43,6
72. Adam Fellner (CZE) +5:43,1
Startovní listina:
1. Simen Hegstad Krüger (NOR)
2. Maurice Manificat (FRA) +0:11
3. Andrew Musgrave (GBR) +0:12
4. Alex Harvey (CAN) +0:14
5. Sergej Ustjugov (RUS) +0:19
6. Finn Hågen Krogh (NOR) +0:24
7. Hans Christer Holund (NOR) +0:26
8. Matti Heikkinen (FIN) +0:28
9. Toni Livers (SUI) +0:35
10. Johannes Høsflot Klæbo (NOR) +0:36
11. Denis Spicov (RUS) +0:36
12. Dario Cologna (SUI) +0:47
13. Alexander Bessměrtnych (RUS) +0:48
14. Alexej Poltoranin (KAZ) +0:49
15. Francesco De Fabiani (ITA) +0:51
16. Andrej Larkov (RUS) +0:53
17. Sjur Røthe (NOR) +0:53
18. Jean Marc Gaillard (FRA) +0:55
19. Daniel Rickardsson (SWE) +0:57
20. Martin Johnsrud Sundby (NOR) +0:58
21. Alexej Červotkin (RUS) +0:59
22. Jonas Baumann (SUI) +1:01
23. Clement Parisse (FRA) +1:02
24. Max Hauke (AUT) +1:02
25. Keišin Jošida (JPN) +1:06
26. Lucas Bögl (GER) +1:07
27. Giandomenico Salvadori (ITA) +1:07
28. Andreas Katz (GER) +1:09
29. Erik Bjornsen (USA) +1:10
30. Alexej Vicenko (RUS) +1:16
31. Florian Notz (GER) +1:17
32. Curdin Perl (SUI) +1:17
33. Marcus Hellner (SWE) +1:21
34. Veselin Cinzov (BUL) +1:21
35. Andrej Melničenko (RUS) +1:21
36. Anssi Pentsinen (FIN) +1:22
37. Adrien Backscheider (FRA) +1:22
38. Devon Kershaw (CAN) +1:22
39. Niklas Dyrhaug (NOR) +1:23
40. Noah Hoffman (USA) +1:25
41. Imanol Rojo (ESP) +1:29
42. Scott Patterson (USA) +1:30
43. Viktor Thorn (SWE) +1:30
44. Gustav Eriksson (SWE) +1:35
45. Anton Lindblad (SWE) +1:35
46. Jules Lapierre (FRA) +1:46
47. Dietmar Nöckler (ITA) +1:47
48. Graeme Killick (CAN) +1:48
49. Ivan Perrillat Boiteux (FRA) +1:48
50. Ari Luusua (FIN) +1:49
...
57. Aleš Razým (CZE) +2:12
58. Petr Knop (CZE) +2:13
70. Adam Fellner (CZE) +2:42
1. Johannes Høsflot Klæbo (NOR) 33:31,1
2. Sergej Ustjugov (RUS) +1,9
3. Alexej Poltoranin (KAZ) +4,5
4. Alexander Bessměrtnych (RUS) +9,7
5. Matti Heikkinen (FIN) +9,8
6. Maurice Manificat (FRA) +10,7
7. Hans Christer Holund (NOR) +11,1
8. Dario Cologna (SUI) +11,8
9. Alex Harvey (CAN) +16,3
10. Simen Hegstad Krüger (NOR) +24,0
11. Martin Johnsrud Sundby (NOR) +34,4
12. Andrew Musgrave (GBR) +54,3
13. Sjur Røthe (NOR) +1:04,5
14. Denis Spicov (RUS) +1:04,7
15. Alexej Červotkin (RUS) +1:04,8
...
53. Aleš Razým (CZE) +3:43,4
54. Petr Knop (CZE) +3:43,6
72. Adam Fellner (CZE) +5:43,1
1. Simen Hegstad Krüger (NOR) 23:12,4
2. Johannes Høsflot Klæbo (NOR) +0,2
3. Hans Christer Holund (NOR) +0,9
4. Sergej Ustjugov (RUS) +1,1
4. Maurice Manificat (FRA) +1,1
6. Alex Harvey (CAN) +1,3
7. Andrew Musgrave (GBR) +2,7
8. Matti Heikkinen (FIN) +3,4
9. Alexander Bessměrtnych (RUS) +8,7
10. Dario Cologna (SUI) +9,5
1. Maurice Manificat (FRA) 12:16,4
2. Simen Hegstad Krüger (NOR) +0,8
3. Alex Harvey (CAN) +1,0
4. Sergej Ustjugov (RUS) +1,2
5. Andrew Musgrave (GBR) +1,7
6. Johannes Høsflot Klæbo (NOR) +2,5
7. Hans Christer Holund (NOR) +6,1
8. Matti Heikkinen (FIN) +6,7
9. Alexej Poltoranin (KAZ) +26,5
10. Dario Cologna (SUI) +26,6