Zlín sledge – Litvínov 0:0 (15:05) | Studénka Sledge – Karlovy Vary 0:0 (15:05) | SOHO Olomouc – HC Sparta Praha Sledge 0:0 (15:05)
před zápasem
SOHO Olomoučtí Kohouti
0:0 (-:-, -:-, -:-)
HC Sparta Praha Sledge
Pátek 05.01.2018, 15:05 • Zimní stadion Olomouc • Česká para hokejová liga • 11. kolo

Po zápase:

Na Olomouckém zimním Stadionu právě skončilo utkání mezi celky SOHO Olomoučtí Kohouti – HC Sparta Praha. Na jeho konci se radují hosté, kteří dokázali obrátit nepříznivý vývoj a zvítězit 2:3. Vítěznou branku zaznamenal Zdeněk Krupička, který celé utkání rozhodl ve 41. minutě.

Ode mne je to dnes z Olomouce vše a těším se s vámi u dalších textových přenosů. (16:32:42)

44:16
    Zapletalova střela od modré byla zastavena v prostoru kruhu.

43:43
    Necelou minutu a půl před koncem základní hrací doby mají hráči Sparty puk na svých hokejkách a vyhazují kotouč do útočného pásma.

43:00
    Večeřek zachytil vyhození brankáře Sparty a málem dokázal dostat kotouč do branky! Puk se mu však odrazil od hole do rohu brankoviště! Tohle byla obrovská šance domácích na srovnání zápasu!

42:19
    Píská se dotek domácí střídačky a hra se stěhuje na útočnou modrou olomouckého celku.

40:55
    Oddechový čas pro hosty.

40:55
    Sparta právě vstřelila branku!
    ZDENĚK KRUPIČKA dává svou druhou branku a výrazně přibližuje hosty zisku tří bodů! Sparťanský útočník s číslem 96 zakončil do horní poloviny branky a pražský celek se díky jeho ráně ujímá vedení 3:2! Asistence: Zapletal.

40:14
    Ferenčíkovo nahození od modré bylo sraženo do rohu kluziště.

39:15
    Touš nebezpečně prolétla vedle pravé tyčky branky Lepáčka, který se za pukem jen ohlédl!

38:45
    Večeřek vybojoval kotouč u mantinelu, ale ne na dlouho a hosté znovu spěchají do útoku.

38:20
    K vidění byl ostrý souboj o puk mezi Jedličkou a Zapletal. Nakonec z něj vítězně vyšel hostující obránce.

37:25
    Korman byl zastaven při pokusu o vyvezení puku z vlastního obranného pásma.

35:26
    Zakázané uvolnění domácích Kohoutů zastavuje hru podruhé v krátkém čase.

34:53
    Pražský celek nahodil kotouč za branku domácích a oba týmy střídají.

32:40
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Olomouc celek zkraje třetí třetiny vyrovnává! Postaral se o to DAVID KORMAN, který dostal kotouč ideálně mezi kruhy a rázným švihem zařídil druhou olomouckou branku dnešního utkání! Asistence: Zdeněk Klíma.

32:12
    Puk nebezpečně proskákal brankovištěm hostí a málem z toho byl šťastný vyrovnávací gól!