Královské Vinohrady – Vítkovice 5:11 (kon.) | Jičín – FK Jižní Město 5:17 (kon.)
konec
TJ Sokol Královské Vinohrady
5:11 (3:4, 2:3, 0:4)
1. SC TEMPISH Vítkovice
Sobota 06.01.2018, 17:30 • TJ Sokol Vinohrady • Extraliga žen • 15. kolo
   
  58:12
  Vítkovice právě vstřelily branku!
  V samotném závěru ještě upravuje skóre MICHAELA ŠPONIAROVÁ. Asistence: Denisa Ferenčíková.
   
  47:49
  Vítkovice právě vstřelily branku!
  Vítkovice po pěti vteřinách přidávají další gól. Po individuální akci se prosauje NATÁLIE MARTINÁKOVÁ. Bez asistence.
   
  47:44
  Vítkovice právě vstřelily branku!
  Vítkovice přidávají další gól. Střela KATARINY KLAPITOVÉ z dálky byla tak prudká, že míček ani nezůstal v bráně a vyletěl ven. Rozhodčí byl ale dobře postavený a gól hostí viděl. Asistence: Denisa Ferenčíková.
   
  40:37
  Vítkovice právě vstřelily branku!
  Tohle je hodně smolný gól, který může rozhodnout o utkání. Vyrobíková nedokázala udržet míček po střele HANY KONÍČKOVÉ a ten přes ní se dokutálel do brány. Bez asistence.
   
  36:15
  Vítkovice právě vstřelily branku!
  Autorem branky je BARBORA HUSKOVÁ. Asistence: Eliška Planková.
   
  35:47
  Vítkovice právě vstřelily branku!
  Autorem branky je JUSTYNA KRZYWAKOVÁ. Asistence: Romana Žůrková.
   
  35:37
  Tým Královské Vinohrady právě vstřelil branku! Autorem branky je KRISTÝNA VEJVODOVÁ. Asistence: Michaela Lingová.
   
  35:01
  Tým Královské Vinohrady právě vstřelil branku! Autorem branky je NIKOLA BURSOVÁ. Asistence: Aneta Tvrzníková.
   
  23:33
  Vítkovice právě vstřelily branku!
  Jedna z nejlepších českých obrránkyň ZUZANA HALFAROVÁ dokázala utéct domácí obraně podél mantinelu na pravé straně. Potáhla si míček směrem k bráně, odkud nenápadnou střelou s pomocí domácí hráčky překonala soupeřovu gólmanku. Bez asistence.
   
  19:59
  Vítkovice právě vstřelily branku!
  To jsou věci! Vítkovicím stačlo jedenáct vteřin a na Vinohradech ještě v první třetině vedou! Po buly se míček dostal k ZUZANÉ HALFAROVÉ, která vteřinu před závěrečnou sirénou otáčí skóre. Asistence: Justyna Krzywaková.
   
  19:48
  Vítkovice právě vstřelily branku!
  A to se jim povedlo! HANA KONÍĆKOVÁ clonila gólmance, dostala přesnou přihrávku od Šupákové a z otočky vyrovnává. Asistence: Ivana Šupáková.
   
  15:10
  Tým Královské Vinohrady právě vstřelil branku! Na straně domácích přichází dálší gól! ALENA ŽIŽKOVÁ využívá přesné přihrávky a přízemní střelou překonává Příleskou v bráně Vítkovic potřetí! Asistence: Tereza Trunečková.
   
  12:31
  Vítkovice právě vstřelily branku!
  Smutnit Koníčková nemusela příliš dlouho. To co se ji nepovedlo před malou chvíli se ji povedlo teď. Vítkovická kapitánka Ferenčíková našla před bránou HANU KONÍČKOVOU, která překonává Vyrobíkovou v bráně Vinohrad. Asistence: Denisa Ferenčíková.
   
  10:36
  Vítkovice právě vstřelily branku!
  A pozór! Slovenské hráčky v dresu Vítkovic snížují. Michaela Šponiarová našla přesnou přihrávkou KATARINU KLAPITOVOU, která přesnou střelou dokázala dostat míček do domácí branky. Asistence: M. Šponiarová.
   
  09:50
  Tým Královské Vinohrady právě vstřelil branku! Prakticky třetí střela na bránu a je z toho druhý gól. Střela PETRY HONZOVÉ směřovala do levého horního rohu a končí v bráně. Příleská se natahovala, ale na přesně umístěný míček nedosáhla. Asistence: Michaela Lingová.
   
  02:46
  Tým Královské Vinohrady právě vstřelil branku! To jsou věci! Vítkovické hráčky jsou sice aktivnější, ale do vedení se dostávají domácí hráčky. Ty se dostaly k první střele a hned s ní skórují. MICHAELA LINGOVÁ dostala ideální přihrávku do středu hrací plochy, kde si s míčkem popošla dopředu a přesnou střelou k levé tyči otevírá skóre utkání. Asistence: Radka Kylarová.

  Michal Chadim


  Hledáme zpravodaje pro tým TJ Sokol Královské Vinohrady. Více informací zde.

  Branky a nahrávky: 3. Lingová (Kylarová), 10. Honzová (Lingová), 16. Žižková (Trunečková), 36. Bursová (Tvrzníková), 36. Vejvodová (Lingová) – 11. Klapitová (M. Šponiarová), 13. Koníčková (Ferenčíková), 20. Koníčková (Šupáková), 20. Halfarová (Krzywaková), 24. Halfarová, 36. Krzywaková (Žůrková), 37. Husková (Planková), 41. Koníčková, 48. Klapitová (Ferenčíková), 48. Martináková, 59. M. Šponiarová (Ferenčíková)


  TJ Sokol Královské Vinohrady: Vyrobíková (Kuchyňková) – Sladkovská, Trunečková, Vejvodová – Kalistová, Žižková, Tvrzníková – Honzová, Lingová, Bursová – Bartošová, A. Kutnarová, Zelníčková – Kylarová, Šádková, Dobisíková – Rinta-Pollariová.
  1. SC TEMPISH Vítkovice: Příleská (Kubíčková) – Kolářová, Halfarová, Klapitová, Koníčková, Theimerová – Žůrková, M. Šponiarová, Planková – Ferenčíková, Šupáková, Husková – Martináková, Krzywaková, Moravcová.

  Rozhodčí: John Václav, Starý Lukáš