Boston – Carolina 7:1 (kon.) | Ottawa – Tampa 6:3 (kon.) | Toronto – Vancouver 3:2 (2:1 po s.n.)
Arizona – NY Rangers 1:2 (0:1 po s.n.) | Colorado – Minnesota 7:2 (kon.) | Calgary – Anaheim 3:2 (kon.)
Los Angeles – Nashville 3:4 (kon.) | NY Islanders – New Jersey 5:4 (1:0 po s.n.) | Philadelphia – Buffalo 4:1 (kon.)
Chicago – Edmonton 4:1 (kon.) | Winnipeg – San Jose 4:1 (kon.) | Washington – St. Louis 4:3 (po pr.)

Chicago právě vstřelilo branku!
    Tento stav už pro domácí vypadá velice nadějně. Prvotní výpad zpoza branky ještě úspěšný nebyl, ale druhý pokus už skončil gólem. Puk přilétl na hůl JORDANA OESTERLEHO a ten švihem z osy hřiště propálil Talbota. Bez asistence.

44:05
    Přesilovka pro Chicago. Za podražení ve středním pásmu je vyloučen Milan Lucic.
    39:50 Brandon SAAD - 3:1

39:50
    Gól do šatny! Domácí podnikli výpad po pravém křídle, do bekhendového zakončení se nacpal Toews, ale v pádu nebyl příliš prudký. U něj však byl i BRANDON SAAD a ten lehkou tečí poslal puk za Talbota! Asistence: Jonathan Toews, Vinnie Hinostroza.
    24:12 Darnell NURSE - 2:1

24:12
    Edmonton právě vstřelil branku!
    No vida a přesto je rázem sníženo. Po pravé straně se do pásma dostal Cammalleri, poslal puk před branku, kde operoval sjíždějící DARNELL NURSE a ten bekhendem trefil mezírku mezi Forsbergovými betony. Asistence: Michael Cammalleri, Zack Kassian.

20:53
    Síly na ledě se nám vyrovnají, na trestnou lavici už totiž míří Patrick Kane za hákování.

19:12
    Ještě se bude před přestávkou vylučovat, dvě minuty za krosček dostává hostující Adam Larsson.
    09:29 Alex DEBRINCAT - 2:0

09:29
    No a už je to o dvě branky. Zpoza branky si vyjížděl ALEX DEBRINCAT a nahodil puk na branku. Ten se odrazil od Letestuovy brusle a zapadl za Talbota – 2:0. Asistence: David Kämpf.
    08:03 Nick SCHMALTZ - 1:0

08:03
    Nyní už ale situaci nezvládl a Chicago vede. Po buly a krátké rozehře se puk dostal před branku, kde si zpracoval NICK SCHMALTZ a bekhendovým zakončením prohnal puk Talbotovými betony. Asistence: Ryan Hartman, Jan Rutta.

01:44
    Je tu první přesilovka, zahrají si ji domácí. Dvě minuty hákování dostal Patrick Maroon.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 9. Schmaltz (Hartman, Rutta), 10. DeBrincat (Kämpf), 40. Saad (J. Toews, Hinostroza), 50. Oesterle – 25. Nurse (Cammalleri, Kassian)

Chicago Blackhawks: A. Forsberg (J. Glass) – Oesterle, Keith (A), Seabrook (A), Kempný, Rutta, Forsling – Hinostroza, J. Toews (C), Saad – P. Kane, Schmaltz, Hartman – DeBrincat, Kämpf, Sharp – Pánik, Wingels, Bouma.
    Edmonton Oilers: Talbot (Montoya) – A. Larsson (A), Nurse, Russell, Auvitu, Benning, Klefbom, Davidson – Puljujärvi, Nugent-Hopkins, Lucic (A) – R. Strome, McDavid (C), Maroon – Draisaitl, Khaira, Kassian – Letestu, Cammalleri.

Rozhodčí: Morton, Lee – Rody, Gibbs

Diváci: 21 901